3700 Pro každého bude zajímavé pracovat, protože práce bude spočívat v zázracích Soznaniex

[ Ezoterika ] 2022-12-29

Přišli jsme mluvit o minulosti, přítomnosti a předpovědi budoucnosti. Jsme posláni z nebe. Přišli k vám z vůle Boží. Zjednodušeně to znamená, že od mimozemšťanů. Přišli jsme z Dálného východu. Jsme muži, kteří jsou zapsáni v knize proroctví. Bible mluví o nás. Jedna z těchto událostí probíhá právě teď. My, jako blesk zrozený na východě, jsme se objevili ve vaší kanceláři.... Toto je předpověď do budoucna. Pak budete schopni pochopit význam proroctví, přesvědčit se právě teď. ..
width=

Toto vysvětlení můžete porovnat se zjevením sv. Jana. Přečtěte si jeho vysvětlení o Nebeském městě Jeruzalémě, které viděl ve svých vizích. Toto je vysvětlení města Moskvy. Ale v tomto vysvětlení není zašifrováno pouze město. Ve skutečnosti je to vysvětlení pro stavbu Chrámu nebes. Nebeský chrám je UFO. Samotná pravoslavná církev je nástrojem pro vytváření forem, ze kterých je ulit celý stroj... Jsou tam chyby. Můžete se zmást. K vytvoření tohoto stroje je nutné shromáždit všechny národy, jinak to člověk neudělá... Je potřeba pomoc. Nejsou žádné doplňky. Všichni jsme ve stejné bažině. Církev se změní. Svět se změní v ráj. S jídlem nebudou žádné problémy. Obecně nebudou žádné problémy. Bude spousta volného času. Pojďme prostě žít a milovat život. Práce samozřejmě bude. Tato práce ale nebude zátěží.
Tyto zázraky se musí naučit. A první zázrak, který musíme všichni společně udělat, je shromáždit všechny národy, aniž by padl jediný výstřel, a navštívit je. Všechno přijde jako v pohádce... Bude velká hostina, která nikdy neskončí. A nikdo nezemře. Nemoci ustoupí. Obecně bude vše tak, jak má.

Zdroj: https://absolutera.ru/article14241

Zpět