3699 Těžké částice Boha - Špionážní hry - Novoroční triky ega - Invaze do snů MyDari

[ Ezoterika ] 2023-01-03

Dnes jsem se probudila ze sna, ve kterém probíhal výslech na tématu ʺkdo jsem?ʺ, s bolestí hlavy a pocitem, že tým těžkých částic boha (TCB) prohledal celou mou kartotéku v hledání slabých míst k ovlivnění mé psychiky. V důsledku toho jsem měla spoustu protiotázek ohledně mechaniky snů, triků s egem a dalších špionážních her, které tak vehementně praktikuje temná hierarchie.

Partnerem je silný tým těžkých částic boha. Přečtěte si prosím tento channeling ve stavu rovnováhy.

Q: Mluvím s týmem TCB, který se pokusil ovlivnit moji strukturu v dnešním snu?

A: Nebudeme specifikovat, jaký tým jsme, v tomto případě máme na mysli konkrétního hráče (člověka), protože ho chráníme před tvou přímou interakcí. Můžeme ale vysvětlit, co v tomto kontextu znamená ʺhrozba přímé interakceʺ a odhalení některých z našich obranných mechanismů. Zejména právě teď zažíváš mnoho bolestivých příznaků, které by ti měly zabránit ve snaze kontaktovat tohoto hráče. (Už třetí den mě bolí hlava v zátylku, čas od času pálí v zádech v oblasti 4. čakry, svědění v břiše v oblasti 2. čakry, slabost)
Abychom to objasnili, nepotřebujeme úvod a jméno, kromě případů, kdy jste nás již identifikovali. To není nutné, protože vibrace jsou čteny v textu. Citliví lidé pochopí, kterým směrem se mají dívat. Ti, kteří ještě nejsou připraveni, kteří si nevyvinuli citlivost, budou oplocení od dalších emocí ohledně toho.

Q: Jasný. Před čím přesně toho hráče chráníte? Proč tímto způsobem? Jak s ním komunikujete? Jak a proč ke mně přicházíš skrze sny? Nejlepší obrana je útok?)))

A: Všechno jsi popsala. Jsme vycvičeni k útoku při pohledu na nebezpečí systému, který funguje hladce. Tvé upřímné pokusy pomoci této duši mohou všechno zkazit. Hráč je v iluzi Ega, která byla námi vytvořena pro hraní určitého scénáře sklizně energie prostřednictvím ověřeného systémového mechanismu. Bohužel to teď nemůžeme skrýt před tvýma zvědavýma očima, jinak nás spálíš svým světlem. Můžeme ale alespoň zakrýt co nejvíce odchozích informací, aby při čtení nebyl žádný wow efekt, jak jste se s obavami o čtenáře ptala. Pokusíme se odvrátit od čtení channelingu ty, kteří nejsou připraveni na transformaci vědomí a pravdu, která bude osvětlena.
O tvém snu. Otevřeli jsme pro tebe spoustu nových věcí o tobě samé, tvé síle a frekvenci.

Q: Chápu, že vaše práce je vždy zkouškou rozvoje. I když vytrvale provokujete k odbočení z cesty. Je to vždy zkouška síly. Pokud vím, každý člověk má svůj TCB tým, který ho trénuje. V závislosti na úkolech se vybírají určité frekvence (zvukové vibrace), které vnímáme jako lehké nebo těžké částice Boha. Vše je ale relativní k základní frekvenci hráče. Nicméně. Nastínili jsme téma invaze do snů. Chci to otevřít.

A: Mechanika je jednoduchá. Vše se děje v rezonanci. Zdědila jsi svou bezpodmínečnou lásku, zanechala otisky v polích. U člověka začala nevratná reakce na hormonální úrovni. Frekvence se změnila. Na základě této reakce rychle vypočítáme zdroj, dáme odpověď hrou. Nechceme, aby se frekvence hráče měnila. To ovlivňuje fungování programu ega. Vyvádí nás ze zmatku, který vytváříme.
Naše odpověď spočívá v hledání mezer ve vašich polích. Hledáme místa, která nejsou v rovnováze. Jde tedy o ʺpozvánkuʺ k návštěvě. Rozcházející se kruhy na vodě - emoce - naše všechno. Jakmile se dostanete z rovnováhy, dostaneme povel ʺmůžete přijít blížʺ. Sny jsou vaše nevědomí. Nejjednodušší je se tam ztratit, vytvořit si iluzi. Jediným problémem je, že si je stále více uvědomujete. Najdete nás rychle. Ale to není problém, opravdu. Toto je vaše cvičení.

Q: Zajímavá hra. Duše jednoho hráče žádá druhého o pomoc. Zároveň se rozjíždí kampaň na ochranu stávajícího systému. V čem a jakou pomoc pak lze poskytnout? Nebo jsou to všechno triky ega, prověrky na komplex záchranářů, pýcha?

A: Odpověď znáte. Dojde-li k dohodě mezi dušemi, pak žádná z našich zapálených obran nemůže zabránit světlušce, aby se vrátila do své původní lehkosti. Toto je zkouška ducha pro všechny účastníky situace. Vaše notoricky známá víra v druhého je vždy klíčem.

Q: A jestli se člověk cítí dobře tam, kde je? Na frekvenci, ve které sídlí? V té iluzi, kterou dovedně vytváříte?

A: Už ti bylo řečeno, že jsi romantický člověk. Pokud je někomu opravdu dobře, nenapadne tě, že někdo jiný potřebuje pomoc. Pokud se ti něco zdá, tak ne.

Q: Proč je teď situace tak akutní?

A: Protože novoroční svátky jsou časem naší sklizně. Hrajeme na vaše emoce, rozhoupáváme loď, protřepáváme vám celé vnitřnosti, abyste z hlavy vymlátili všechny nesmysly a aroganci. Všechny rituály s ohněm a poznámkami, věštění, přání - to organizuje náš zábavný tým. Hraním těchto kódů, zaříkávání a dalších kravin nás živíte. Takže děkuji za výborný dezert)))

Q: Prodáváte se?

A: Nemáme jinou možnost, když se s námi upřímně mluví přímo, jsme povinni odpovědět. Navíc to pomáhá i našemu rozvoji. Tak se učíme poctivosti.

Q: Děkuji za vaši upřímnost. Zkontroluji slabiny ve svých polích. Díky za cvičení.

A: Náš čas se krátí. Brzy vibrace ještě zesílí a my je nebudeme moci tak výrazně ovlivnit. 3D prostor je uzavřen. toky jsou distribuovány. Přechod probíhá. Pomož tomu. Světlušky mají ještě šanci vrátit se domů.

Zdroj: https://absolutera.ru/article14394

Zpět