368 Velké setkání 20 James McConnell

[ Ezoterika ] 2020-06-22

Ashtar, Shosanna, OWS
AŠTAR

Toto je to, proč jste sem přišli všichni. Okamžiky těsně před Velkým probuzením, i když všechno kolem vás vypadá, že je v chaosu. Z něj vznikne objednávka změny. Musíte se sjednotit, ale nejdříve musí dojít k tomuto oddělení pšenice od plev. Někteří to nazývají posun na časové ose. Ti z vás, kteří jsou na časové ose, která se nyní tvoří, vytváří časovou osu, na které chcete být. Vytváříte časovou osu nových vyšších vibrací a frekvencí a přecházíte do vyšších dimenzí.

Ano, zanecháte za sebou ty, kteří na to nejsou připraveni. Ale nebojte se: ti, kteří nejsou připraveni, ti, kteří se rozhodnou, že nebudou připraveni, budou ubytováni tam, kde musí být. A nikdo a opakuji: nikdo se neztratí. I když pro vás budou dočasně ztraceni, i když mohou být členy rodiny, budou zase s vámi. Vy sami jste mnohokrát opustili své rodiny, své blízké, v mnoha různých systémech mnoha planet. Už jste to mnohokrát udělali. Rozloučili se, ať už se jedná o proces umírání, nebo prostě odchod, abyste pokračovali na své cestě. Vždy se znovu vracíte, abyste se znovu spojili se svými bratry a sestrami, se svými rodinnými příslušníky, se svými blízkými, protože jsou součástí vaší rodiny duší - vždy budou, vždy byly. Vrátíte se s nimi. Dokonce i s těmi, kteří vás opustili v tomto životě v procesu umírání, budete znovu sjednoceni. A také s těmi, kteří v tomto procesu ještě mohou odejít, se znovu setkáte.

Jste předurčení k dokončení této cesty, pro což jste přišli. Už jste dali mnoho slibů a dobrovolně jste se zde zúčastnili. Tyto časy se chýlí ke konci. Toto dobrovolnictví se chýlí ke konci. Jste blízko k dosažení cílové čáry. Víme, že jste to už slyšeli a ve svém trojrozměrném iluzorním chápání se ptáte kdy. Právě to probíhá. Jste na vrcholu nového probuzení, blíží se nový úsvit. Pokud se podíváte ven za chaos, uvidíte modrou oblohu, bílé nadýchané mraky, květiny v polích, vědomí uvnitř vody - krásu i ve zdánlivé ošklivosti. Zdánlivá ošklivost je nutná, aby se více lidí probudilo. To je to, na co čekáte. Mnozí z vás mohli vystoupit v roce 2012. Mnozí z vás k tomu byli předurčeni, ale všichni jste se rozhodli na hlubší úrovni Vyššího Já počkat, aby s vámi mohlo stoupat stále více vašich bratrů a sester. Přišli jste před mnoha, mnoha životy, abyste připravili cestu pro tento proces Vzestupu. Ukázat a připravit cestu.

Na cestě je třeba změnit a rozebrat stávající systémy. Trump je systémový buster. Za tímto účelem byl zaveden. Dobrovolně se na to přihlásil. On je ten, kdo vás vede tímto přechodem. Všichni musíte shromáždit veškerou sílu, kterou můžete, abyste mu poskytli Světlo. Nyní potřebuje velké množství světla. Temní udělají vše, aby ho zadrželi, aby zadrželi síly Světla. To, co začalo, nelze zastavit. Může to být odloženo a bylo mnohokrát. Nelze to však úplně zastavit. Dláždíte cestu vpřed, pokračujte v pomoci jakýmkoli způsobem, při každé příležitosti pomáhejte ostatním probudit se.

Proti duševním a emočním útokům se chraňte štítem světla (fialovým plamenem), archandělským mečem pravdy (modrý plamen) a krystaly. Před negativitou, k ochraně před temnými silami, které na vás útočí, použijte jakýkoli nástroj. Neustále sledujeme shora, abychom pomohli, kdykoli to bude možné. Nejste sami, mí přátelé, nikdy nebyli a nikdy nebudete. Jsme v tom všichni společně.

OWS (ten, kdo slouží) + Shosanna

Na naší straně vám pomáháme připravit vás, dosáhnout vyšších vibracích. Vaše Vyšší Já se pilně snaží přivést vás dál, aby vás udrželi ve vyšších vibracích, kdykoli je to možné. Máte tendenci upadat do iluze a zneklidňovat se věcmi, které se dějí kolem vás. Když máte pocit, že neexistuje žádná naděje, vaše Vyšší Já zašeptá "Buď silný jde to dobře." A znovu se zvednete a všechno je úžasné, znovu vidíte krásu. Pravda je určitě tam, pokud ji chcete najít. Ti, kteří se začínají probouzet, začínají tuto pravdu vidět skrze chaos. Probíhá proces velkého probuzení.

A někteří z vás se již téměř úplně probudili - ne do bodu připravenosti na vzestup, ale to také přichází. Buďte připraveni. Přichází to. Vše je přesně tam, kde musí být. Všechno je skvělé. Pokud chcete být na té časové ose, která se začíná čím dál více projevovat ve vyšších vibracích, jste tam. To je vše, co musíte udělat. A i když dočasně spadnete, můžete znovu vstát.

Plánuje se, že mnozí z vás půjdou na zážitek domů, vrátí se k vašim rodinám, uvidí je a budou s nimi prožívat a znovu s nimi cítit. A když se pak rozloučíte, budete vědět, že je to jen na velmi krátkou dobu, než se k nim plně vrátíte. Máme na mysli skutečné fyzické setkání, ne astrální a éterické. To je jedna ze zkušeností. Pocity se mnohokrát znásobí.

Oddělení je realitou 3D. Neexistuje žádné oddělení. Vše je jedno. To, co jste zažili v meditaci, zažijete v bdělém stavu, pokud si to zvolíte. Oddělení je program, není skutečné.

Je velmi pravděpodobné dostat v příštím týdnu výzvu, dozvědět se o přípravách vizualizace, které v současné době probíhají po celé planetě, že nejste sami.

Mnozí z vás, dokonce i pracovníci Světla a válečníci, se poněkud chytili do pasti inkarnací. Ale vracíte se hlavně proto, že jste to zamýšleli, že to byla vaše dobrovolná mise být součástí tohoto vývoje, zažít tento vývoj. Takže i když možná budete chtít říct: "Už se tam nevrátím," vaši průvodci vám pomohou sledovat vaši misi, která se znovu vrací. V příštích dobách, především, když procházíte procesem vzestupu, se proces smrti určitě prodlouží. Nebudete procházet tímto procesem, jako dříve. Smrt bude volba, budete si pak moci vybrat, kam chcete, protože vaše mise zde končí.

Jak jsme však již mnohokrát řekli, i když vaše mise zde skončí, většina z vás se rozhodne jít znovu a dělat to znovu někde jinde. Po době odpočinku a relaxace, samozřejmě, která by mohla být roky, stovky let nebo tisíce let, protože čas je relativní. Už se nebudete dívat z hlediska svého trojrozměrného smyslu pro čas. Po tomto období, ať už bude jakékoli, se rozhodnete shodit otevřený systém někde jinde, protože to je to, co děláte.

Vědomí duše je obrovské, je komplexní, ve vašem trojrozměrném porozumění je nepoznatelné. Když po odchodu z trojrozměrného těla budete plánovat svůj příští život, vaše duše nasměruje vědomí k tomu, co potřebuje k rozšíření svého vlastního vědomí a ke sjednocení se zdrojovou energií.

Nemůžeme říct, jestli se vrátíte na Zemi, nebo budete bydlet na Venuši. Vaše duše má jasnost, která nám není známa. Když už nejste v těle, jasnost, kterou máte, nezahrnuje přílohy. Nejste připojeni, takže můžete jasně rozhodovat o tom, jaká bude vaše další cesta, protože to souvisí s pokrokem vaší duše. Je to obrovské. Nejste to jen vy. Víte, je to kolektiv vás.

Dotaz: Objevil se právník, který říká, že byl právníkem George Floyda a že George Floyd před třemi lety zemřel.

OWS: Věci nejsou, co se zdají být. Je to všechno součástí iluze vytvořené cabal. Je to všechno o tom, jak vás udržet v iluzi. O to se zde snaží. Vědí, že jakmile se dostanete z iluze, z programování, že prohráli. Jakmile se probudíte jako kolektivní vědomí planety, jsou ztraceni. A dělají vše, co mohou, aby tomu zabránili. A tento konkrétní incident, stejně jako mnoho dalších, ke kterým došlo v průběhu let, jsou součástí. Kdykoli dojde k nějakému z těchto incidentů, co se děje? Všichni máte mobilní telefony s možností fotografování a vše se objeví na vašem internetu, okamžiky nebo hodiny poté. Protože lidé jsou si vědomi, dělají více a více lidí vědomých a pomáhají jim probudit se po celé planetě. Vše není tak, jak se zdá. Pravda však existuje, pokud hledáte dostatečně.

Shoshanna: Drahá sestro, musíme pochopit, že tento incident byl v mnoha ohledech úspěšný. Nezáleží na tom, co se stalo. Nezáleží na tom, kdo byl. Je to agenda. Je to vyprávění ve zprávách, které vytváří vědomí strachu. Nikdy nenajdete pravdu. Existuje způsob, jak vyvolat strach, klam, chaos, nedorozumění a udržet všechny bytosti ukotvené v chaosu. Zkoumejte sami, kde je pravda.

Ti z vás, kteří se obracejí ke Světlu, nebo se již obrátili ke Světlu se ocitají ve vyšších vibracích stále více a více a začínají nyní zažívat probuzení vašich "darů ducha" nebo toho, čemu byste mohli říkat "psychické schopnosti". To vše přichází. Je to součástí procesu probuzení a procesu vzestupu, přechodu do vyšších vibrací. Ve vyšších vibračních frekvencích vyšších dimenzí budete mít tyto schopnosti. Tyto schopnosti nejsou něco, co k vám přichází poprvé. Vracejí se k vám. Znovu je probouzíte, protože váš proces DNA se rozšiřuje do těch spojení, která byla dávno přerušena. A tato spojení se vrací ve vaší DNA. Je to možná pomalý proces, ale čím více tomu věříte, tím více je uvidíte. Ti, kteří vystoupili, kteří žijí ve vyšších vibracích, přijímají své vědomí a přijímají své způsoby bytí. Pokud se chtějí rozložit, udělají to. Pokud chtějí levitovat, udělají to. Pokud chtějí číst mysl, udělají to. Nepovažují to za moc. Je to způsob, jak být v těchto dimenzích.

Je toho mnohem, mnohem víc, přichází pro vás stále více, abyste porozuměli na vaší úrovni vědomí, ne na trojrozměrné úrovni vědomí. Ten, kdo zůstává v této trojrozměrné iluzi vědomí, nemůže pochopit ani otázku, jak je to možné.

Shoshanna: Vaše pochybnosti mohou vytvořit překážku pro váš dárek. Nesmíte pochybovat o své schopnosti. Např. když člověk zažije jasnovidnost, bude ji občas zažívat po celý život, aby ji posílil, musí to uznat a nepochybovat. Děje se to na mnoha planetách.

Všechno není pro každého. Jen to dovolte. Jděte s proudem, a pokud vám to připadá správné, udělejte to. Pokud to necítí jako správné, nedělejte to. Nemusíte se cítit provinile. Všichni jste na cestě, přesně tam, kde musíte být. Jděte s proudem.

Když činnost, jako je meditace, způsobuje pocit vyčerpání, není to pro vás meditace. Zničili jste svou energii. Namísto vytváření více energie jste ve své energii vytvořili záporný faktor. Pokud vás meditace nabíjí, je to správná meditace. Cokoli jiného je odpoutání se od vědomí. Meditace má být "bez námahy" a s malým úsilím.

Pátá dimenze neznamená výzvy, které jsou myšlením třetí dimenze. Nebudete mít "výzvy", jak jim rozumíte tady. Způsob, jak se na to dívat, je, že jdete ven do přírody s krásou všude kolem vás. Cítíte energii vody a dalšího. Nejsou žádné výzvy. Jen tehdy, když sklouznete zpět do třetí dimenze:"musím udělat přístřeší a musím se dostat z chladu, nesmím zmoknout" Nebudete mít tyto typy výzev.

Jakmile vstoupíte do těchto vyšších vibrací, budete mít období seznámení se s novými energiemi, s novými vyššími vibracemi. Bude to období příchodu, abychom pochopili, co prožíváte. Co cítíte, vidíte. Chystáte se vztahovat k vědomí, jak jste v těchto životech tady na Zemi nikdy nedělali, nebo většina z vás. Někteří z vás už zažili životy, kde jste to dočasně prožili. Jdete do bodu, kdy se to stane trvalým, ale ne vše najednou. Nyní procházíte přechodem, a když se přesunete do vyšších vibračních frekvencí páté dimenze a dále, bude zde také přechodné období. Výzvy jsou spojeny s přežitím, přežití je 3D program. V páté dimenzi neexistuje program přežití.

OWS: Zamyslete se nad svými čakrami. Vaše první čakra je centrum přežití, které bojuje. Význam této čakry, stejně jako vaší druhé a dokonce i třetí čakry, se značně sníží, pokud jde o to, na co se budete zaměřovat. Budete se soustředit na čtvrtou čakru a výše. Přežití a to vše bude stále více věcí minulosti, jak se budete aklimatizovat. Při každé meditaci se aklimatizujete na stále vyšší energie

OWS: A v souvislosti s tím bychom zde také přidali: Ti z nás, kteří zvládli iluzi, ovládli fyzické tělo, to nesdělují. Neohlašujeme se jako vzestoupení mistři a určitě se neobjevujeme fyzicky. Jsou situace, kdy se to stane, ale nevedeme skupiny a neděláme takový druh věcí, který by ovlivnil vaše schopnosti. Buďte ostražití ke každému, kdo to dělá.

Zdroj: http://www.ancientawakenings.org/?cat=1

Zpět