367 Duševní expanze Lisa Gawlas

[ Ezoterika ] 2020-06-21

A jsme tady!! Čas slunovratu / zatmění spolu s Dnem otců v USA. Den šťastných otců a maminek, které mají dvojí povinnost !!

Byl to zajímavý týden vedoucí do této silné události, která nyní probíhá. Při lekci jsme byli všichni informováni o tom, kolik energie přichází do každé osoby, aby rozšířila své mentální roviny a schopnosti uvnitř těla. Bylo nám řečeno, že když projdeme poslední z této série trojitého zatmění (4. - 5. července), všem (kteří dorazí na tuto úroveň frekvence) bude přidělen velmi specifický tým A, který jim pomůže (přinejmenším)do zářijové rovnodennosti) k nové vnitřní expanzní sadě.

Bylo nám také řečeno, že probudíme hodně spící DNA, což se časově shoduje s uvolněním nových informací z mentálních rovin. Prostřednictvím meditace a snů se začneme zabývat těmito energiemi / informacemi, ale ničemu z toho nebudeme rozumět, dokud nebude čas je použít.

Posledních pár týdnů jsem měla nové, podivné zážitky. Přes den dostávám fragmenty paměti, které vidím křišťálově čistě, jako by to byla moje pravá vzpomínka. Vypadají náhodně a přesto vím, že to nejsou vzpomínky na tento konkrétní život. Příliš mnoho je jiné, někdy lidé, vždy místa, nebo dokonce samotná zkušenost.

Zpočátku jsem o tom moc nepřemýšlela, dokud se to nestalo někdy 9-10 krát denně. Fragmenty paměti, které nejsou fragmenty tohoto života.

Nakonec jsem se zeptala a můj tým vysvětlil, že to jsou kousky energie / informace / zkušenosti, které vedou nebo vytvářejí mistrovství v jiných říších / rovinách existence. Všichni přinášejí svůj vlastní jedinečný kousek skládačky, který se v tomto životě spojí s novými silnými zvládnutými schopnostmi po závěrečném zatmění.

Chcete-li je prožít, vypadají jako 15 vteřin podivných věcí, které se zobrazují jako fragmentovaná paměť, také velmi náhodně.

Z výsledků vyplynulo, že toto mocné trojitého zatmění bylo o přinesení energie. Posledních pár dní, co jsem v terénu viděla, jsou naše energetická těla zapletená a tkaná kolem magnetického pole slunovratu a uvolnění energie zatmění Slunce ... -je to takový kvantový stav, že i naše nejzkušenější kvantová fyzika nerozumí tomu, co vidí / zažívá.

V následujících dvou týdnech se budou míchat všechny tyto fragmenty. Jako kdybychom dali dohromady všechny dorty. S každým dnem jsme ještě novější a novější. Budeme "hotovi" do posledního zatmění 4. - 5. července. Proto nový tým duchovních bytostí. Z toho, co nyní chápu, nejsou v současné době inkarnováni, ale byli pryč a ve vašem osobním životě zde a jinde, což vás přivádí k této chvíli (jednotlivě i společně).

Zjevně jsme se také inkarnovali do jiných oblastí existence. Někteří (ne všichni) budou také pomáhat týmu ET. To je hlavní důvod, proč můj tým trval na novém červnovém balíčku setkání s vaším novým týmem nebo ET. S ohledem na to si prosím zarezervujte první sezení po 5. červenci. Také domácí úkol musí být hotový po první relaci setkání s vaším novým týmem, abychom mohli projít vaše zkušenosti a pomohli zlepšit vaše spojení.

Děti se probouzí, takže buďte nablízku. Užijte si velkolepost toho, co právě probíhá !!

Zdroj: https://lisagawlas.wordpress.com/2020/06/21/the-entanglement-and-prep-of-intense-new-energy-and-ment

Zpět