3651 Vzestup a váš vývoj Teri Wade

[ Ezoterika ] 2022-12-30

Naše genetika, kterou učí naši vědci, jen poškrábala povrch toho, jak funguje naše DNA. Nechápou, jak naše DNA funguje, a musí si uvědomit, že příroda nevyrábí zmetky. Všechno v přírodě má svůj účel. Proč by náš Zdroj Stvořitel stvořil něco tak inteligentního a s neuvěřitelně obrovským potenciálem, kdyby to nemělo žádný smysl? Kódy DNA jsou uspořádány do molekul organických prvků, které jsou zřetězeny v takové vzdálenosti, která způsobuje replikaci požadovaných vlastností... to je základ pro pěstování organické tkáně, kterou je lidské tělo. Naše DNA se skládá z dvanácti vláken a pro každou dimenzi je jedno vlákno a určité vlákno odpovídá dané hustotě zkušenosti. Vše, co je v kódech vaší DNA, má vše pro pěstování plnohodnotné lidské bytosti.

V takzvané odpadní DNA, kterou naši vědci nedokážou rozluštit, jsou kódy našich minulých životů a vaše éterické vzpomínky na životy v jiných světech. To je to, co nám lidem bylo manipulací s DNA zablokováno. Celá historie vaší duše se nachází ve vaší DNA, teď už chápete, proč se nám snaží tyto vzpomínky a informace zatajit. Dělají to prostřednictvím sociální a náboženské kontroly mysli, otravy našeho vzduchu, potravin a vody a očkování atd. to vše proto, aby nás udrželi v tomto těžkém vědomí třetí dimenze. Také informace ve vaší DNA spouští váš vzestup. Ve vaší DNA jsou předprogramovány všechny vaše telepatické a psychické schopnosti a naprosté znalosti naprosto všeho, co je třeba vědět. Váš Vzestup záleží jen na vás, u každého z nás bude jiný, můžete ho oddálit nebo urychlit svou svobodnou vůlí. To znamená, otevřete svou mysl a zbavte se všech svých společenských a náboženských programů, které zpomalují váš proces Vzestupu, jsou to všechno jen bloky, které vám brání, aby se to stalo.

Takto funguje vaše evoluce, což znamená, že je již předprogramována ve vaší DNA. Naše evoluce se nezastavuje u lidské bytosti, ale stoupá po spirále žebříku Vzestupu, dokud se nestaneme čistým světlem, dokončením evoluce, kruhem života. Záleží jen na vás, jak rychle se do toho zapojíte!

Pozn.
Ještě něco dalších zajímavých genů (doporučuji nahlédnout - JFK)
https://www.cosmicnews.org/2022/12/29/the-lincoln-kahlooni-druze-minority-bloodline-the-jesus-strand/


Zdroj: https://eraoflight.com/2022/12/30/ascension-and-your-evolution/

Zpět