3650 Rada světla: svobodná Gaia Tracy Reed

[ Ezoterika ] 2022-12-30

Přicházíme k vám ve velmi příznivé ʺdatumʺ ve vašem kalendáři - Slunovrat. Tento den/noc označuje nejdelší a nejkratší den takzvaného kalendáře. Říkáme ʺtakzvanéhoʺ, protože právě kalendář, který v současnosti používáte, bude v blízké budoucnosti aktualizován, jakmile se pravé zarovnání se Sluncem a hvězdami stane zřejmějším, jakmile budou zcela odstraněny vrstvy klamu ze struktury Temného vládce a na planetárním bytí bude opět plně nastolena pozitivní organická ʺčasová linieʺ. Osy a cesty se budou s novým zarovnáním a posunem frekvence otáčet v takové míře, že současný kalendář již nebude platit.

Současný den je skutečně časem radosti v této časoprostorové realitě, protože odstranění TEMNÉHO ŘÁDU dospělo k plnému vrcholu a bylo dosaženo rovnováhy, kdy jsou nyní všechny temné entity odstraněny ze svého takzvaného ʺkřeslaʺ. Nyní neexistuje žádný ʺvrchní banánʺ nebo jakákoli forma velkého vlivu nad zemí Velké zemské roviny nebo Dominia Země. To znamená, že všechny negativní agendy systému AI a jakýchkoli následovníků nejvyššího řádu jsou znehybněny a byly navždy vyřazeny z provozu - už nikdy nebudou schopny fungovat v ŽÁDNÉ KAPACITĚ - To je velmi dobrá zpráva na všech úrovních vědomí a my z vesmíru v této době velmi oslavujeme.
Na mnoha úrovních probíhá velká radost, protože rezonance této události bude cítit ve všech galaktických strukturách a existencích v celém vesmíru. Země-Gaia-Terra je zbavena pout, vláda nad překryvem byla ztělesněna, a čistota existence, která se nevyskytovala po tisíciletí, se nyní bude moci přesunout do funkčnosti pro plné a skutečné ztělesnění světla v poli Země.

Světlo, které přichází a ztělesňuje planetu, je skutečně nový a vylepšený pás fotonového světla, který by dříve nebyl schopen proniknout překrytou strukturou a nyní se může plně mobilizovat jako součást celkového vylepšení vln fotonových světelných částic, které jsou k dispozici na samotném planetárním tělese a jsou přístupné těm, kteří jsou připraveni tento příliv světelných zakódovaných částic přijmout.

Nastal obrat - oznámení o tom se projeví v nadcházejících měsících, kdy se zavedené systémy začnou hroutit, protože všechny zkorumpované vlády, KORPORACE a takzvané SLUŽBY budou odhaleny pro zločinnou činnost, která byla základem těchto struktur po celé věky, a chrámy, které sloužily jako studny podvodu a temných praktik, budou odhaleny na světlo. Mnozí z nich se ukryjí a již nikdy se neukážou na veřejnosti - mnozí jsou již odstraněni a někteří budou mít ještě možnost vrátit se k pozitivní činnosti a pokračovat ve svém vlastním karmickém cyklu evoluce do světlem zakódované struktury na cestě Vzestupu. Vězte, že trhliny nyní již nejsou trhlinami, ale velkými jeskynními velkolepými kaňony pravdy odhalujícími temnotu, která se skrývá pod funkcí planety Země a této

zase dá vzniknout nové vládě, která zavede novou ʺdočasnouʺ strukturu v přechodné formě, dokud nebude možné formulovat správný typ překryvné formy společenské funkčnosti v korelaci s ʺvůlíʺ lidí planety Země. Tato část bude skutečně trvat mnoho a mnoho let, protože svoboda občanů Země je již tak dlouho uchvácena, že bude zapotřebí mnoho vývoje, aby Lidé byli opět schopni zasednout v míru a dospět ke skutečné Jednotě - čehož časem dosáhnou.

NOVÝ ZAČÁTEK - NOVÝ DEN
Nezabývejte se odhalováním korupce, která se bude objevovat - NENECHTE se šokovat a neodsuzujte, protože to je kontraproduktivní a Lidé budou na svobodě velmi rozzlobení - ti ze Světla nyní musí udržovat rovnováhu, aby tato energie zůstala na rovné hladině a nebyla roztočena do další formy násilí, které snižuje frekvenci vzestupu, jak se rozšiřuje ven do Éteru. K expanzi dochází - ti, kdo jsou připraveni, naleznou v prožitém životě posun do nové struktury velkého vylepšení. Buďte součástí této nové vlny a rozšiřujte se do ní.

Krystalická energetická struktura těla se nyní setká se strukturou samotné Země a vytvoří obrovskou přílivovou vlnu expanze vědomého uvědomění, jakou planeta skutečně nikdy neviděla. Jakmile se tak stane, brána možností se opět probudí - jako obři, kteří znovu přicházejí s novými poznatky. jako obři, kteří znovu přicházejí s novými znalostmi - zajaté duše se uvolňují a duše, které uvízly v ledové době vědomí, nyní uvolní informace skryté a potlačované po mnoho eónů.

Při přechodu do tohoto nového cyklu je nezbytné, aby si Lidé vzali čas takříkajíc na rozmyšlenou - aby si udělali přehled o tom, co jim slouží a co ne - aby přijali nové znalosti s milostí, která jim je dána. Aby se postavili na nohy a integrovali nové znalosti do forem, které budou maximálně sloužit k tomu, aby se planeta vrátila do souladu s vlastní duší a kolektivní duší (nadduší) lidí - bude to však trvat nějaký čas - bublina splaskne a vlna světla, která se vynoří, vytvoří silný a mocný posun vědomí, takže mnoho dalších bytostí bude připraveno přijímat.

Mnozí samozřejmě odejdou - nová vlna duší však již čeká v záloze na příležitost vystoupit a pomoci v této nové éře růstu.

Je čas vyhrnout si rukávy a být vším, čím jste chtěli být - být svým pravým světlem - vším, co jste - vším, co víte ve svém srdci, že jste - jste milováni a chváleni stvořitelem - bohem všeho, co je - jste krásní - být svým nejlepším přítelem. Naučte se milovat se, jako jste nikdy před tím nemohli - milovat všechny části - dobré, špatnéʺ a takzvané ʺošklivéʺ - uvidíte, jak ošklivé vystupuje zpoza temné opony vaší mysli - to bude nyní možné - milujte temné aspekty, protože hledají světlo - uzdravení.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/12/30/the-council-of-light-gaia-unshackled/

Zpět