3627 Překročení Rubikonu Marta

[ Ezoterika ] 2022-12-29

Dnes jsme se rozhodli zhodnotit uplynulý rok, který byl pro nás všechny v mnoha ohledech přelomový. Před rokem si nikdo z nás nedokázal představit, že po noční můře, kterou pro nás znamenala tzv. pandemie, očkování, karanténní opatření, režim masek a další "radosti života", které nám byly vnuceny, budeme čelit ještě větším výzvám. Den 24. února 2022 tak rozdělil naše životy na "před" a "po" zahájení vojenské operace na Ukrajině. A jestliže předtím byli všichni obyvatelé Země "na jedné lodi", rozhoupané globalisty, nyní se prakticky celý "civilizovaný" svět vrhl na Rusko, které se odvážilo hájit své zájmy. To, co se odehrálo během tohoto roku a co se odehrává i nyní, lze jen těžko nazvat jinak než bakchanálií temných sil. Nicméně obyvatelé mnoha zemí světa opět naletěli na další trik globalistů, kteří ve svých médiích představují Rusko jako ďábla. Zatímco skrývají své četné zločiny na Ukrajině, vedou zároveň zbytek světa do propasti. To vše je tak zřejmé, že se zdá neuvěřitelné, že si to mnoho lidí neuvědomuje. Přesto je to pravda a my si to musíme přiznat.


width=

Jsme rádi, že většina čtenářů vidí pravdivý obraz toho, co se děje, a střízlivě hodnotí světové události. Možná právě tento rok konečně odhalil mnoho dosud slavných a uznávaných lidí. A přesto Otec opakovaně řekl, že mnoho slavných lidí se před námi brzy objeví ve svém pravém světle. To se nyní děje nejen v Rusku, kde se naše "pátá kolona" ukázala v celé své "kráse", ale na celém světě. Podle našeho názoru se události na Ukrajině staly další - ještě těžší - zkouškou pro ty, kteří se považují za vědomé - probuzené - lidské bytosti. A ti, kteří dokázali rozpoznat, kdo stojí za pseudopandemií, která nám byla vnucena, zpravidla dokázali pochopit i to, co se ve skutečnosti skrývá za konfrontací na Ukrajině.

Tento těžký rok nám také pomohl pocítit, že patříme ke slovanským kořenům: právě k Rusům, strážcům Božího genia, o nichž nám vyprávěl náš Otec. Možná právě tento nesmrtelný "gen" nám všem pomohl zůstat lidmi v této pro Rusko těžké době a plně si uvědomit význam slova "Rus", tedy Světlo. Všichni jsme jedno, přestože žijeme v různých částech světa, kde každý z nás nese pravdu o tom, co se děje v našem bezprostředním okolí. To je naše poslání: sdílet s lidmi naše zkušenosti a znalosti a zároveň energicky a fyzicky pracovat pro dobro celého lidstva.

Jakkoli to může znít nadneseně, pro většinu čtenářů se tato práce stala smyslem života, což nás velmi těší. Věříme, že naše společné úsilí brzy přinese ovoce a příští rok bude pozitivním zlomem. Naše trpělivost bude odměněna a uvidíme výsledky. Naše trpělivost bude odměněna a výsledky naší práce se projeví v podobě odhalování a rozkrývání zločinů vládnoucí elity. Mezitím neztrácejme odvahu a pokračujme ve své práci. Zvláště důležité je nyní - během svátků - odstranit následky nadměrného pití a hodování milionů lidí, kteří si svátky bez těchto excesů nedokážou představit. Prosím, kromě obvyklých meditací provádějte alespoň jednou denně ještě jednu meditaci - očistěte energetický prostor Země od všech negativních energií pomocí Ohně univerzální lásky.

Marta, Eduard, Luis.

Zdroj: https://vozrojdeniesveta.com/razgovor-po-dusham-N63-pereyti-rubikon/

Zpět