361 Násilí v Americe Tina Louise Spalding

[ Ezoterika ] 2020-06-09

Ježíš
To, co vidíte, je směs manipulované energie řízené elitami. Planeta volí na co se budete soustředit, kdykoli dojde k události. Mainstreamová média zakrývají a tlačí na vás, abyste se na to dívali, zatímco elity dělají něco jiného. Když mainstreamová média tlačí konkrétní příběh, protože vyhovuje ustanovením, zažíváte divný efekt, protože se zdá, jako byste byli špatný člověk. Všichni dobří lidé jsou zděšeni rasismem a pokud v tomto rozjetém vlaku nejedete, můžou na vás útočit, můžete být souzeni, a to vše je součástí plánu, jak udržet nízké frekvence.

Toto není nic nového, mainstreamová média to dělají po celá desetiletí, a proto jsou zprávy tak nízké frekvence. Ve vaší společnosti existuje přesvědčení, že pokud sledujete zprávy, jste dobře informovaní, a pokud ne, jste nevědomí nebo vám to jedno. Věnujte pozornost tomu, co vám říkají mainstreamová média, a pak se zaměřte jinam. Pokud každý kanál, každá velká společnost, každá filmová hvězda, každá jednotlivá celebrita mluví o stejné věci, znamená to, že byste měli hledat jinde.

Podívejte se například na bankovní situaci, finance vaší země, na technologii, která se zavádí. Neříkáme, že svět je místem, kde hledat řešení, ale nenechte se oklamat propagandou. Podněcování k nepokojům je nízkofrekvenční aktivita hluboce zakořeněná v dualistickém příběhu bojů - znamená, že někteří lidé jsou silnější než ostatní, horší než jiní, jin a jang, nahoru a dolů.

Čím vyšší pohled si představíte, díváte se dolů na Zemi, nevidíte žádné překážky, všechno je spojené. Separační techniky snižování frekvence, které jsou ve hře, jsou navrženy tak, aby vás zavedly do nižších říší 3D, kde je chudoba, nemoc, vražedné rasové problémy. Chceme vás dostat do vyšších říší 5D, kde je spojení, kreativita, štěstí a radost.

Mocnosti, které jsou nad vládou se opravdu nestarají o planetu, nejsou vázány na Zemi, nebojí se o své děti. Jednou z těch věcí, které zmátly mnoho bytostí, jsou některá pravidla, nezdravé systémy produkce potravin, technologie.

Všichni hrajete roli v kolektivním snu a můžete sen změnit. Vaše tělo může ve snu i zemřít. Začnete měnit svůj vnitřní svět s vědomím, že to je jediná věc, která změní vnější svět. Začněte se dívat na to, jak a kde si můžete vyrobit vlastní jídlo, protože systém dodávek potravin ve vaší společnosti je nejistý a bude padat. Někteří z vás nebudou zahradničit, protože můžete jít a koupit si brokolici za 3,99 $ a myslíte si, že to nestojí za námahu. Nejde o peníze, jedná se o logistické systémy.

Všechno bude muset jít do lokálního systému. Nyní začínáte vidět skutečnou degradaci systému a získává vaši pozornost. Začínáte cítit, že tohle není dobré, co se děje. Nepokoje v USA začínají být závažný problém, a jak jedou USA, tak jede svět. Dirigenti vaší společnosti jsou globalisté. Všimněte si, že uzamčení bylo provedeno po celé planetě bez ohledu na počet nemocných.

Musíte být moudří, máte vedení systém, máte intuici, máte milující komunitu. Musíte se sami rozhodnout, jak chcete žít v příštích několika letech. Systém útlaku byl tajně implementován a udržován propagandou, která řekla, že musíte poslat své děti do školy, protože budou úspěšnější, vydělají více peněz... Systém byl všudypřítomný a všichni ho poslouchali.

Ti, kteří systému naslouchali, se dostali tam, kde to systému vyhovuje. Ti, kteří naslouchali své intuici, jsou na místech, které vyžadují vaši frekvenci. Začněte investovat svůj čas, pozornost a záměr na zlepšení vaší současné situace. Nenechte se rozptylovat. Mnozí již udělali velké pokroky. Investujte do toho, co milujete. Vlastní vedení je jediná věc, na kterou se lze spolehnout. Čím výše budete, tím větší odpuštění, lásky a kreativity budete mít pro svůj vlastní rozvoj.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=SWLF6FWonPQ

Zpět