357 Do propasti - umělá inteligence Bodhisattva Love

[ Ezoterika ] 2020-06-13

Zkráceno
CERN má velmi hi-tec robotiku a pracuje na syntetizéru D vlnovém kvantového počítače. . Nanoroboti jsou vyrobeny tak, aby vypadali jako hmyz, komáři. Jedním z takových zařízení je počítač Sophia Myka Hanson. Kvantové počítače dokáží předpovědět hod mincí na 87%. Na 100% to nelze, protože když využíváte svou intuici, konáte podle duše, a nelze vás předvídat. Co si myslíte logicky, lze vytáhnout z paralelních os. Zní to prý jako obří mimozemský tlukot srdce. Některé bytosti jsou schopny využít paralelní vesmíry a mít zdroj za dvě hodiny. Někteří to připodobňují Mandela efektu. Něco jako falešné vzpomínky. Říká se, že démoni dokázali využít paralelní vesmíry a přinést své zdroje do našeho. V dětství jsem měl nejlepšího přítele, se kterým jsem si stále hrál. Jednoho dne na místě jeho domu byl vzrostlý dub. Bizarní příklad Mandela efektu.

Máme tři oběhové systémy. Kardiovaskulární, lymfatický a meridiánový. Meridiánový jsou jako kvantové počítače, které vedou ultrafialové světlo. Ve skutečnosti, když se narodíte, kosti na lebce připomínají kříž. Kosti vpředu lebky nejsou jako ostatní kosti. Mají malé díry, kterými může procházet UV světlo do mozkové tkáně, pokud není kalcifikovaná. Potom se dále rozvádí před pineální žlázu do jednotlivých meridiánů. Má to něco společného s D vlnou. Na začátku tohoto roku mohlo tyto informace počítat již 17 milionů mozků počítače současně, takže D vlnovým kvantovým počítačem mohou být dost daleko.

Když Trump uvedl, že koupí Grónsko, znamenalo to, že koupili základnu sněžný červ a předělali ji na velmi zajištěné vězení, protože je pod ledem. Jsou tam umístěny i rakety středního doletu. Na youtube stačí dát do vyhledávače ICEWORM.

V CERNu se povedlo vytvořit jedním počítačem D vlny a protrhnout díru časoprostorem, aby přinesly stíny a démony. Aliance CERN odstavila, ale při znovuotevření udělali satanský rituál se Šivou. V podstatě obrátili východní filozofie, zejména filozofii Sanatana-dharmy, která vznikla před hinduismem. Šiva doslova představuje vědomí. Šakti představuje ženu a společně vytvoří Merkabu. V podstatě mluví o kvantové fyzice. Védy popisují kvantovou fyziku. Šiva zde není zlý bůh, ale ničitel nevědomosti. Veškeré starověké poznání bylo rozbito, aby nás mohli rozdělit vytvářením různých náboženství. Zlatou střední cestu nyní představuje budhismus. Dalajláma dokonce mluví o částicích samotného vědomí.

Částice vědomí jsou doslova vědomí Boha vycházející ze singularity Boha. V CERNu se snaží vytvořit božskou částici, ale ve skutečnosti otevírají portály do jiných dimenzí, které přináší temné entity. Temná hmota a silná a slabá jaderná síla je lež, protože nerozumněli tomu, co dostávají. Ve středu každého protonu je singularita, takže je to blízko horizontu události černé díry, a gravitaci částic.

Černá díra vytváří obrovské kvantové pole. Kvantový tlak gravitace při překročení 64-násobku rychlosti světla jde zpět do singularity a tak překonává Coulombovu sílu. Nerozuměli tomu, takže si vytvořili další sílu, která musí být opravdu silná vazba jádra atomu a překonat Coulombovu sílu. Říká se tomu nová silná zabijácká síla. Vymysleli to a pak, když se dostali k Einsteinovi, udělali šest rovnic až do Planckovy vzdálenosti. Podle vzorců bylo množství energie 1095 gramů na centimetr čtvereční za sekundu.

Vlastně říkají, že to odpovídá veškeré hmotě a energii vesmíru.

Antihmota je prostě negativně nabitá, ne nutně záporná, protože kvůli toku energie musíte mít negativní a pozitivní. Jako na baterce. Takže existuje antihmotnový vesmír. Jako kdybyste měli elektron s kladným nábojem, který se nazývá pozitron. Negativní vesmír existuje 180 stupňů mimo fázi, s obrácenými částicemi. V magnetickém poli můžete vyrobit i antihmotové bomby. Při přeměně 100% hmoty na energii pomocí reakce hmoty a antihmoty máte procentuální reverzi se 100% úspěšností, takže megatunovou explosivní sílu. (pozn. odjinud - malé zařízení dokáže anihilovat planetu). Stephen Hawkins varoval, že by vědci měli být opatrní, s čím si pohrávají.

Původní plán pro vytvoření internetu byl zaměřen na shromáždění mentální a fyzické energie, k vytvoření přenosový nanovláken, které by přenášeli veškeré vaše pocity, emoce do internetu, kde budou virtuální psi, kočky, ptáci. Měli v plánu, že by pak obrátili signál a všichni se stali boty (živí roboti) ovládaní cabal. Proto byl zveřejněn v roce 2013 dokument, abyste byli informovaní. Mnoho nových chorob se vztahuje k nanomateriálům- nanitům, například lymská borelióza, pásový opar, lupenka. Existují přípravky na odstranění červů, které pomáhají i s parazitickými nanostrukturami, například ivermectin. Pokud je máte v těle, vytváří touhu po všech druzích sacharidů. Přestaňte jíst sladkosti a jednoduché uhlovodíky. Pomoci může také akupunktura, která kovem ovlivní tělo k vytlačení těchto materiálů, někdy slabý elektrický impulz (autobaterie) dokáže tato zařízení odstavit (můžete na různých napadených místech cítít pálení a bolest, jak zařízení vyhoří). Zařízení vypadají jako vlákna, ve vodě se vznáší. Tyto morgellony u mě způsobovali bolesti hlavy, které jsem léčil ivermectinem. Pro zájemce je možné na youtube najít videa pod heslem morgellon.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?time_continue=3558&v=LrKe6I1y27s&feature=emb_logo

Zpět