355 Přátelství Marta

[ UFO ] 2020-06-10

Naši milí pozemšťané!

Dnes jsem k vám přišel jako oficiální zástupce Galaktické Federace Světla a vrchní velitel její flotily. Vidíme, jak na Zemi každý den roste napětí, protože životy mnoha lidí se dramaticky změnily.

Drtivá většina světové populace si konečně uvědomila, že by se nikdy nemohla vrátit do svého předchozího obvyklého života, že jejich budoucnost je zcela závislá na rozhodnutí oficiálních orgánů. A lidé se rozdělili do dvou táborů.

První a bohužel dosud početnější skupiny obyvatel se s touto situací vyrovnaly a poslušně čekají na další směry, připravené na cokoli, včetně očkování a čipování. Jsou to lidé, kteří nejsou zvyklí samostatně myslet a kteří slepě důvěřují médiím.

Druhý, přestože je stále v menšině, si je dobře vědom toho, co se ve skutečnosti děje, a snaží se ostatním zprostředkovat pravdu všemi prostředky, které mají k dispozici. A na to není moc času, protože režiséři hry s názvem "Coronavirus" se rychle připravují na druhý akt a snaží se využít výhodu sil ve svůj prospěch.

Jak vám můžeme v této situaci pomoci?

Za prvé, zviditelňováním sebe! Pravděpodobně si mnozí z vás všimli, že se naše lodě již neskrývají za mraky, ale otevřeně prokazují svou přítomnost v prostoru blízkém Zemi, jak zaznamenali četní svědci.

Zadruhé se nám podařilo uzavřít dohodu s Koalicí Grays, jejímž hlavním bodem byl náš požadavek, aby okamžitě opustili Zemi. Naši nabídku přijali výměnou za to, že jsme jim poskytli volný průchod. Když opustili podzemní základny, vrátili se na své planety. Snažili jsme se zajistit, aby okamžik jejich odchodu ze Země byl zdokumentován, a přestože úřady tuto skutečnost nezveřejnily, miliony lidí si tyto záběry mohly prohlédnout na internetu.

Zatřetí děláme vše možné, aby lidé pochopili, že jsme k vám přišli v míru. Naše úsilí však bohužel zatím nebylo úspěšné. Ve vaší mysli se pevně usadily stereotypy o mimozemské invazi a uchvácení planety, takže všechny naše pokusy prokázat se aktivněji skončily ostřelováním našich lodí a panikou mezi armádou.

Proto jsme se rozhodli soustředit veškeré naše úsilí na prolomení kritické situace na Zemi energeticky. Proto negativní energii rozpouštíme tam, kde má nejvyšší koncentraci. Můžete se také připojit k této práci. Abyste toho dosáhli, musíte vyjádřit jasný záměr přijmout pomoc od přátelských mimozemských civilizací a požádat je, aby skrze vás vedli toky vysoce vibračních energií, aby očistili Zemi a kolektivní vědomí lidstva od všech negativních energií a mimozemských programů.

Dělejte to tak často, jak je možné, aby se příliv obrátil ve prospěch těch, kteří jsou připraveni bránit se světové vládě a zachránit lidstvo před hrozící smrtí.

Toto bude začátek naší praktické spolupráce. Vnímejte naši energii a naše spolehlivé přátelské rameno!

Aštar Sheran upřímně milující, že jste s vámi mluvil jménem Galaktické Federace Světla

Pozn. překladatele : 6.7. , 6.8. a 6.9. uspořádejte otevřenou diskuzi o mimozemských kontaktech pro vaše nejbližší okolí, jako místo zvolte dostatečně velký prostor na okraji obcí. Uvedený prostor využijte pro všechny diskuze. Kumulováním dostatečné energie bude umožněna v průběhu posledního termínu vizualizace mimozemské přítomnosti. (pokuste se soustředit alespoň 50 diskutujících. Pokud budete mít zájem o jednotnou prezentaci, návrh plakátu bude zveřejněn z vašich nejlepších návrhů 22.6.20 - návrhy zašlete Elli. Pokud místo oznámíte Elli, přimluvíme se)

Zdroj: https://vozrojdeniesveta.com/druzheskoe-plecho/

Zpět