3543 Matka a otec Bůh: Nic už nebude jako dřív Galaxygirl

[ Ezoterika ] 2022-12-07

Nejdražší děti, promlouvám k vám jako Matka Boží. Obklopuji vaše pole hřejivým energetickým objetím růžového světla a zlatavého tepla. Cítíte to? Vdechujme si navzájem své energie. Vnímejte mou přítomnost, stejně jako já cítím tu vaši. Útulně se tulíme jako matka a dítě a já jsem vděčná, že jsem byla pozvána.

Vaše životy jsou tak rušné. Vždy je toho tolik, co musíte fyzicky udělat, co musíte duševně zvládnout, a duchovní aspekt často zůstává mimo seznam, někdy zaprášený a zapomenutý. Ale děti, duchovní aspekt je také k péči a je hlavním důvodem, proč jste tady. Některým se to nelíbí, protože ano, jste tu z mnoha jiných důvodů, abyste sloužili kolektivu, Gaii a abyste našli své vlastní uzdravení uprostřed meziplanetárních i mimoplanetárních změn, to ano, ale neztrácejte se uprostřed toho. Neztrácejte spojení se mnou, s Otcem, sami se sebou. To je totiž to důležité, že? Vdechovat světlo, být světlem, zatímco jste obklopeni chaosem.

(Cítím její smutek a vidím její slzy.) Takhle to nikdy nemělo být. Temnota v této říši byla tak intenzivní. Mé srdce tím bylo zlomeno a ve vašem uzdravení nacházím své vlastní. Všichni se uzdravujeme společně, tato říše, tento vesmír. Celé tělo musí být uzdravené, aby bylo zcela zdravé. Tento experiment, který se zvrtl, protože byl doveden do takových extrémů, byl rakovinou, a tak abychom my všichni byli celí a plně pulzovali světlem, Gaia a vaše říše musí toto pulzující světlo cítit. To je to, co přichází.

Já jsem vaše Matka Bohyně. Zahaluji vás do nejteplejšího, nejjemnějšího světla. Otírám vaše slzy a vy můžete otřít i ty moje. Jsem tu pro vás. Mnozí z vás během svých lidských inkarnací tolik trpěli, že se divíte, že bůh mlčí. Zdálo se, že mlčí jen v dobách nejhlubší temnoty, ale my jsme byli stále přítomni, vysílali jsme anděly, galaktiky, světlo, léčení, vysílali jsme sami sebe jako fraktály do této říše, dělali jsme, co jsme mohli, abychom pomohli, poslali léčení z místa, kde jsme. Ale když je lidské srdce zlomené, ne vždy se uzdraví zcela správně. (Vidím zlomeninu, která se zahojila špatně a musela se znovu zlomit). Toto je okamžik opětovného zlomení vašeho světa, aby mohl být uzdraven. Bude uzdraven novým způsobem a vše bude v pořádku. Jste uprostřed bolesti, ale slibuji vám, že světlo už je tady, je ve vás, proudí skrze vás, když natahujete ruce v lásce, abyste sloužili, proudí skrze tyto prsty, když píší, skrze vaše prsty, když píšete a blogujete, a skrze vaše rty, když říkáte slova laskavosti - vy všichni tyto věci děláte. A já jsem na každého velmi hrdá.

Jak dlouho si myslíš, že to opravdu může trvat? Byly tu odklady, byly tu zdržovací taktiky, ale ty dny jsou za námi a já vyzývám všechny světelné síly k akci. Čas nadešel, abyste se plně otevřeli naději v těchto poselstvích, světlu na obloze a pocitům dobré nálady. (Mám závratě a intenzivně mi zvoní v uších. ) Můj tým říká: ʺUpravujeme vaše systémy a posíláme tyto úpravy dále do kódování poselství. Můžete pokračovat.ʺ)

Děti, nic už nebude jako dřív, což je dobře. Budete moci spoluvytvářet změny, což je vzrušující, že? Bradu vzhůru, pokračujte ve vedení a zjistíte, že vás mnozí následují. Více jich je probuzených, než si možná uvědomujete, a oni jsou probuzení více, než si uvědomují. S přílivem těchto energií dochází k mnoha změnám v lidských srdcích. Já jsem vaše Matka Boží. Mám vás všechny moc ráda.

Toto poselství mi zde přesvětluje můj milovaný partner.
Jsem váš Bůh Otec. (Vidím a cítím velký tmavě modrý plášť kolem Matčiny jemně růžové zlaté vrstvy, ale cítím to jako energetickou vlnu síly, jako žulu, která mě drží nahoře.) Nejste sami. Jste milováni víc, než by dokázaly říct hvězdy, kdyby každá z nich měla promluvit. Bojovníci, vojáci, přátelé, vítejte doma. Vítejte doma. Jste nadmíru milováni. (I jeho oči jsou zamlžené). Ujišťuji vás, že jsme všichni velmi připraveni na váš návrat domů. Buďte v nadcházejících časech klidní. Buďte silní, pevní, zajištění. Nejste sami. Vaši andělé jsou s vámi a vaše týmy se rozšířily. Jste připraveni.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/12/07/mother-and-father-god-nothing-will-be-as-it-was/

Zpět