3541 Tsunami Lev

[ Ezoterika ] 2022-12-07

Informace o této události začaly přicházet asi před měsícem. Týkala se data 3. prosince 2022. Několik týdnů předtím probíhala intenzivní příprava v přízemním a pozemském vesmíru. Na fyzické a subtilní rovině se projevila v podobě světelných sloupů, polární záře v oblastech mnohem nižších než severní šířky, plazmových trysek, anomálií počasí, rostoucí tektonické aktivity. Mnozí z nás pociťovali vážná onemocnění a neobvyklé pocity. A tak se v noci z 3. na 4. prosince na Zemi z vyšších dimenzí vyvalila silná tsunami Temné energie. Její superkoncentrované vlny, na rozdíl od temné 3D energie, přinesly velmi silné vibrace. Ty jako beranidlo dramaticky urychlily vyčištění prostoru pro 5D Zemi a probuzenou část lidstva. Jedná se o Primární substanci, z níž se aktivně formuje pětirozměrná hmota vyzařující Světlo. Vrchol tsunami trval dva dny a naplnil celou Zemi novou, pětidimenzionální energií. To způsobilo prudký nárůst zemětřesení a sopečných erupcí v předvečer, během a po přílivu Temné energie. Během jediného dne 6. prosince 2022 došlo k více než tisícovce zemětřesení. Z nich jedno dosáhlo magnitudy (M) 6,2; sedm - M5+; čtyřiačtyřicet - M4+; sto dva - M3+; dvě stě tři sta M2+; a šest set čtyřicet jedna s magnitudou menší než 2,0. Nejsilnější - M6,2 byl pozorován v Indickém oceánu, 283 km jižně od Jemberu, regentu provincie Východní Jáva v Indonésii. Sopečné erupce zesílily téměř současně v různých částech světa - Stromboli v jižní Itálii, Mauna Loa na Havaji, Semeru na ostrově Jáva v Indonésii, Šiveluch na Kamčatce v Rusku. Miliony tun popela, uvolněného do atmosféry, hrozí na začátku novoroční cestovní sezóny chaosem v celosvětovém systému letecké dopravy. Na pobřeží Tyrhénského moře vytvořily jeden a půl metru vysoké vlny vážnou hrozbu pro okolí Sicílie.

Tsunami způsobily obří lávové proudy, vyvržené při výbuchu z kráteru Stromboli. Stejně nebezpečná situace vznikla pro 200 tisíc obyvatel Havaje. Poprvé po téměř 40 letech začala mohutná erupce Mauna Loa, největší aktivní sopky na světě. Záchranné služby varovaly lidi, že na evakuaci mají maximálně dva dny, protože pak mohou proudy lávy zablokovat silnice a popel - pokrýt silnou vrstvou vše kolem v okruhu desítek kilometrů. V Indonésii je část provincie Východní Jáva pokryta popelem. Sopka Semeru vyvrhla sloup o výšce 15 kilometrů. Více než dva tisíce obyvatel v panice opustilo své domovy. Záchranáři využívají každou příležitost, aby lidi vyvedli ven. Šiveluch patří také mezi největší a velmi výbušné sopky na světě. Její stáří je asi 70 tisíc let a nyní se v ní nahromadilo obrovské množství energie. Kopule sopky se nafoukla a každou chvíli může dojít k nejvážnější erupci v historii. Zvýšená aktivita v oblasti Pacifiku není náhodná: většina zdejších výbušných bodů je součástí Ohnivého kruhu. Jeho aktivita je způsobena tím, že se v kortikální vrstvě hromadí nejen vysokofrekvenční Temná energie, ale také červená energie ERMA. ERMA tvoří 5D energetické pole Země, její nový Matrix, hmotu, vysoce vyvinuté formy života. Zvyšuje napětí vnějšího pláště planety a vytváří výměnu energií při štěpení 3D buněčných jader, zhušťování plazmy novým vědomím a Inteligencí. Hotová plazma s přinesenými znalostmi, s vlnovým posunem, přestavuje naše genové struktury. Obě energie díky své nejvyšší hustotě vytvářejí stabilní energetický kokon, který bude i nadále vytlačovat ze zemského prostoru a pozemšťanů ještě intenzivněji vše staré, zastaralé, falešné a negativní. To vše bude rozdrceno, rozpadne se, vyplave na povrch a bude zničeno Světlem. Zvláštností proudů Temné energie bylo, že na Zemi přicházely prostřednictvím lidí, jejichž dimenzionalita, vnímání a vědomí jsou dostatečně vylepšené a jejichž čistota jako vodičů umožňuje, aby jimi procházelo tak silné záření. V prostoru těchto Duchovně vyspělých lidí bylo zvýšené elektrické pole, protože rychlosti vln a jejich napětí byly mimořádně vysoké.

Nyní jsou tyto potenciály páté dimenze již dostupné mnoha lidem, kteří s nimi mohou komunikovat. Všechny tyto události byly ovlivněny také energií stellií 6.-8. prosince: tranzitující Slunce tvoří přesnou opozici na Mars, který se 8. prosince aktivuje vibracemi úplňku. Tento aspekt zvyšuje celkové napětí, včetně naší fyzické kondice. Akutní sezónní onemocnění dosáhla vrcholu, ale aktivita imunity je vysoká. Proto se objeví mnoho náhlých teplotních skoků, což ukazuje, že naše tělo bojuje, stimuluje produkci svého interferonu. Není třeba zasahovat do práce energií Marsu, násilně (farmakologicky) snižovat jejich očistné, transformační účinky. Pokud budeme neopatrní, může dojít k poranění. Protože opozice energií planet nastává na ose Střelec-Blíženci, mohou i drobné pády vést ke zlomeninám rukou a nohou (krček kyčle). Možná jsou také poranění hlavy nebo obličeje. Buďte velmi opatrní. Mohly by se zhoršit bolestivé syndromy. Je možné silné krvácení, protože ve stejnou dobu nastává úplněk. V těchto dnech je třeba se vším zacházet se zvláštní opatrností. Na silnicích nepřekračujte povolenou rychlost. Pro obchodní život nejsou tyto dny také nejúspěšnější, protože mnoho našeho úsilí přijde vniveč kvůli energiím retrográdního Marsu. Neměli bychom události vynucovat, přehnaně dosahovat nějakého cíle. Pokud se vyskytne překážka, je lepší se nyní zastavit a vyčkat. Nejhorším průvodcem takových situací je naše podrážděnost. Konfrontace zraňuje naše city, vyvolává hněv. Do konfrontace se s nikým nepouštějte. Nic tím nezměníme, ale výsledek může být katastrofální. Zvláště těžké bude 8. prosince ovládnout naše negativní pocity. Impulzivita, nepozornost a úzkostnost jsou značně posíleny. Proto je lepší prožít tyto dny a týdny do konce roku klidnou činností, bez rizik a napětí.

Zdroj: https://www.disclosurenews.it/tsunami-from-3d-to-4d-and-5d-lev/

Zpět