3492 Matthew Ward Suzy Ward

[ Ezoterika ] 2022-12-01

S milujícími pozdravy od všech duší na této stanici, tady Matthew. Je nám ctí a výsadou přivítat Boha.

BŮH: Děkuji ti, Matthew, a zdravím vás, mé milované děti! Vaše tradiční náboženské obřady, slavnosti, nádherná hudba, zářivá výzdoba, rozsvícené stromky, dary a sdílení s potřebnými z mého stáda pozvedly vibrace do nových velkolepých výšin. Až uslyšíte nebo zazpíváte "Radost světu" a "mír na zemi, dobrá vůle lidem", ať vám tato slova zazní v srdci. Ať vás v tomto období hřejivé chvíle s rodinou a přáteli udrží na dobré náladě při vstupu do nového roku.

Když jsem k vám mluvil na začátku tohoto roku, říkal jsem, že to bude rok, který změní pravidla hry, a skutečně tomu tak bylo - dlouhá éra temné nadvlády byla přerušena! Občané protestující proti politice svých vlád, otřesy v národních ekonomikách, kritická mise Ruska na Ukrajině a vše, co se děje mimo zraky veřejnosti, přichází v božském řádu, aby osvobodilo Zemi od veškeré temnoty.

Přestože se jedná o jeden z nejvýznamnějších vývojů v celém našem vesmíru, neznamená to, že věci budou v mžiku blažené. Dojde ke zmatkům a bouřím, které můžete vnímat pozitivně, jako odklízení trosek po hurikánu, aby se věci daly opět do pořádku. Po celou dobu jste odvážně a nebojácně překonávali těžké chvíle, drazí, a nyní vám pomáhají vibrace, které vaše světlo pomohlo povznést do nových výšin. Když se dívám na svou pozemskou rodinu z místa v kontinuu, vidím předvoj vítězných nositelů pochodní, kteří vedou zástup lidí, jejichž oči jiskří vzrušením a štěstím.

Gaia a já bychom byli moc rádi, kdyby všichni v tomto duchu přivítali nadcházející odhalení, ale víme, že někteří, kteří jsou pevně zakořeněni ve vědeckých principech, náboženských dogmatech nebo institucionálních normách, to možná neudělají. Je v pořádku, když například nemohou uvěřit, že části svatých knih byly napsány zištnými jedinci, aby mohli ovládat všechny ostatní. Je v pořádku, když nemohou věřit, že to, co se učilo o vědě a historii, je většinou špatně nebo že "konspirační teorie" se říká pravdivým informacím, když vyjdou na světlo. A pokud nedokážou uvěřit, že vlády lhaly o očkování chránícím vaše zdraví a utajují své kontakty s mými dětmi v jiných civilizacích, je to také v pořádku....

pokračování: http://galacticchannelings.com/cesky/index.php

Zdroj: http://galacticchannelings.com/

Zpět