3461 PHIL SCHNEIDER. Co udělal. Věděl o mimozemšťanech? Elisa Medhus

[ Ezoterika ] 2022-11-14

Phil Schneider byl geolog a expert na podzemní stavby. Byl to také muž, který strávil 17 let prací na vládních tajných projektech s bezpečnostní prověrkou první úrovně. Phil pracoval v Area 51 S4 a Los Alamos. Je jedním z mála tří přeživších z nechvalně proslulé války s mimozemšťany v Dulce v Novém Mexiku, která byla skutečná. Podzemní prostory Los Alamos v srpnu 1979, přes 60 vládních zaměstnanců. Dělníci a agenti byli zabiti během těchto konfrontací. Po 13 pokusech o jeho život Phil Schneider byl nalezen mrtvý ve Wilsonville nebo Oregonu ve svém bytě. 17. ledna 1996.

Liz(channeluje): Vím, kdo to je. Již jsem ho channelovala, když o něm někdo chtěl vědět.

Q: Nečekané. Zdravím, pane Schneidere. Je mi líto, že jste to měl v životě tak hrozné, ale muselo to být velmi fascinující.

A: Je mu ctí být tady. Chce, abyste všichni věděli, čím procházel. Měl duševní problémy. Trpěl psychickými problémy a depresemi.

Q: Kolik z toho, co jste odhalil ve svém whistleblowingu, byla pravda a jak moc to byla fikce možná vzhledem k duševní chorobě.

A: Jen velmi málo byla pravda. Měl poruchu rozdvojené osobnosti. Je to odlišné od bipolární. Měl rozdvojenou osobnost.

Q: Ta událost v Dulce v Novém Mexiku se opravdu stala.

A: Ne.

Q: Jak jsi zemřel. Měl jsi opravdu 13 pokusů o život.

A: Ano. On tomu osobně věří. Měl 13 pokusů o život.

Q: A co bylo nakonec příčinou vaší smrti v roce 1996 .

A: Předávkoval se. Měl problémy se srdcem. Mám pocit, že to, co mi říká, bylo vymyšlené. Uteklo mu to. Tato informace vládu sakra vyděsila, je pro ně stále velmi děsivá.

Q: Bylo to úmyslné předávkování?

A: Ano, bylo úmyslné. Trpěl obrovskými bludy a své problémy s duševním zdravím už nedokázal dobře ovládat.

Q: Jaká je zde vaše životní lekce a účel.

A: Byl narušitel. Byl tady, aby narušil a způsobil rozruch. Napsal o tom knihy, většina z toho byla docela fikce. Věří, že mnoho z těchto věcí pokračovalo. Prostě neměl možnost vidět většinu z toho. Řekl toho hodně. To je pravda. Ale jen v jeho pomýlené mysli je to, co řekl. Některé prvky byly pravdivé, jen toho ve skutečnosti nemohl tolik vidět.

Q: Jsou nějaká tajemství, o kterých jste věděl. Nebylo vám dovoleno sdílet cizí věci, jako co je pod nimi.

A: Mluví o nějakém tunelu jako o tajném zařízení.

Q: Tunely, to dává smysl, taky tomu věřím. Viděla jsem program na Gaii Emery Smithem, který pracoval v podzemí a sdílel spoustu úžasných věcí. Je tam spousta vybavení, probíhá tam spousta přísně tajných operací. Mám pocit, že tam probíhají lidské experimenty, spousta laboratoří. Měl na starosti pitvu, kousek tkáně, nakonec to byly divné věci jako cizí části.

A: Existují zvláštní jevy, chybí lepší termín, mohlo by to být považováno za mimozemské. Existují věci, které nejsou rozpoznány.

Q: Možná byste mohli mluvit o druhu zařízení, jaký je druh projektů.

A: Mnoho mikroskopických zařízení, chemické testování a také hodně pitvání lidských částí, testování jejich přežití v podzemí. Spousta ošklivých věcí, které mi ukazuje, že se to děje. Říká mi, že vždy měl pocit, že se to děje. Cítil to, ale byl také velmi duševně nemocný. Opravdu mohl tuto energii nabrat. Rozhodl se být tak trochu informátorem, i když mnoho z toho bylo vymyšleno. Prostě cítil, že se tohle děje.

Q: Účelem toho , že jsi přišel jako narušitel, bylo to , že to bude k něčemu dobré?

A: Ano. Chtěl dát lidem vědět, čeho je vláda schopna. Nesmíte jim věřit, nesmíte věřit všemu, co vidíte a slyšíte na povrchu, musíte opravdu přemýšlet o tom, co dělají, mučí lidi, zejména válečné zajatce, na kterých se experimentuje.

Q: Co jsi tam měl za práci. Myslím tím, že jste geolog a stavební expert.

A: Studoval látky, které nebyly ve skutečnosti známé. Neznámé věci, možná nové druhy. Spousta různých laboratorních prací testujících různé kameny a podobné věci a něco z toho. Nemáme tušení, kde se to vzalo. Ale něco z toho bylo cizí.

Q: Co se týče studia mimozemské kosmické lodi, neděje se něco takového.

A: Ne tam, kde byl. Chytří mimozemšťané už opravdu nemusí používat lodě. Mohou provádět teleportaci vědomí a transport vědomí, již nemusí být ve fyzické lodi. Jejich vědomí je tak vysoko, že vlastně mohli jít, kam chtějí. Lidé je vidí a mohou se promítnout v nějakém druhu lodě. Mají tendenci se promítat, ale kdybyste skutečně mohli natáhnout ruku a dotknout se fyzického plavidla, vaše ruka by mohla projít přímo skrz.

Q: Setkali jste se někdy s mimozemšťanem setkali jste se někdy s mimozemšťanem.

A: Ano. Dva druhy, směje se, jako by byli z tohoto světa. Věří, že se s nimi setkal v pozemské rovině, když k němu přišli ve snu. Řekli mu, aby pokračoval s vynášením zpráv.

Q: Chtěli, abys byl součástí odhalení.

A: Abych tak řekl, ano. Byli součástí jeho smlouvy, jeho duše.

Q: Jakékoli další věci, které můžete sdílet?

A: Vládní testovací základny jsou po celém světě, jeskyně, v sopkách, tunely. Na Středním východě se zjevně děje spousta věcí a tam jsou skály a jeskyně, spousta experimentů. Ani na minutu si nemyslete, že by vláda neexperimentovala. Reinženýrství mimozemské technologie. Mají spoustu věcí, které nejsou vysvětleny, ale bojí se je označit za mimozemšťany. Teď je to z neznámého zdroje. Nikdy neukazuji svou tvář, protože to funguje. Dějí se nejrůznější věci.

Q: Máme se připravit na válku, jaký druh války. Myslím, že se zase ocitneme v patové situaci. Stále to často dostávám ve sporu s Ruskem. Co takhle Čína, chtějí zůstat mimo tohle, prozatím.

A: Pokud zatlačíte, zapojí se do toho...

Q: Co jsi zažil před přechodem?

A: Říká, že teď je bez duševní choroby, a že to pro něj bylo opravdu těžké. Měl velmi těžký život. Vrhl se do své práce, protože to ho zbavilo dočasného šílenství. Ale když neměl co dělat, měl ty chvíle. Opravdu prožíval duševní válku. Nyní probíhá jeho přechodová fáze. Řekl, že je velmi krásný. Byl velmi dobře přijat do duchovního světa, je rád, že tam je. Nechce se však vrátit dolů a reinkarnovat se. Bude muset. Řekla jsem mu, že v příštím životě bude bez duševní choroby a on řekl ne, že to bude muset zažít znovu.

Q: Pak se nevracej, bože, žádná další zvěrstva. Existují nějaká další zvěrstva, která se stala a které jste byl svědek, a nesdíleli jste je? A může je tam sdílet?

A: V podzemí se také děje spousta věcí na výrobu bomb. Hodně se testuje. Ty chemikálie jsou v podzemí, není tam žádný ventilační systém. Nechtějí, aby se ty páry uvolnily na zem, tak jsou nebezpečné.

Q: Takže je to chemická bomba, biologická nebo jen výbušná?

A: Biologická.

Q: Viděl jste nějakou super mimozemskou technologii jako Emery Smith, když jste byl naživu. MedBed nebo něco podobného.

A: Ano. Věří, že tam byl druh světla, které používali. Pomocí složitých matematických výpočtů přišli se světelnými paprsky, a ty mají mít léčivé vlastnosti.

Q: Máte nějaký minulý život spojený s tímto životem, který je podobný nebo budoucí životy.

A: Říká, že v mnoha životech spáchal sebevraždu, a to je něco, o co se bude muset v dalších životech pokusit. On říká že už prostě nemohl snášet to duševní trápení. On a také jeho rodina duše mluví velmi osobně. Jeho matka, vždy se spolu inkarnují. Mám pocit, jako by tam někde v duchovním světě byl sourozenec, který mi vyprávěl o sestře. Vždy se spolu inkarnují a vždy si s ním rvou vlasy v každém životě. Určitě bych se s tím mohla ztotožnit a dát nějaké nápady, jak se zbavit těch Sil pod povrchem. Myslím, že o nich mluví. Nejsem si jistá, jestli jsou to síly. Černé operace, vládní lidé nebo co, pravděpodobně nemůžete. Nemyslím si, že je můžete zastavit, i když je odhalíte, nezastavíte je.

Q: Co se stalo vaší rodině předtím a poté, co jste veřejně sdíleli to, co jste sdíleli?

A: Kvůli této informaci přišel o mnoho lidí. nikdo s ním ve skutečnosti nechtěl být spojován, lidé se k němu báli přiblížit, báli se s ním tehdy mluvit. Agenti, kteří s ním přišli do kontaktu ho prosili, aby nezveřejňoval další informace s tím, že ho pošlou na léčbu duševního zdraví. Odmítl. Rodina se schovala.

Q: Jaký je účel projektu, kterému jste pomohl s pomocí stínové vlády.

A: Zajímalo ho, jaké vlastnosti mohou mít určité látky. Tyto vlastnosti projevuje z jedné věci na druhou. Snažili se hodně experimentovat, také se hodně stavělo v podzemí a já mám pocit, že hodně stavby se odehrává v noci a tato místa jsou uprostřed ničeho. Probíhá to stále. Myslím, že jsou nějaké nad zemí. Něco z černých operací je podzemní. Laboratoře v neobydlených prostorách. Dole většinou jezdí autobusem. Nejdůležitější je, aby informace neunikla z podzemního bunkru.

Q: Viděl jste někdy nějaké mimozemské zbraně?

A: Věří, že světla manipulují se světelným zdrojem, zdroj energie je zbraň. Dá se tedy použít jako zbraň. Ale také mohou být uzdravující. Můžete změnit frekvenci a rozdělit je na polovinu.

Q: Existují nějaké tajné otvory, ke kterým lze nyní vstupovat, nebo je to nějaký způsob, jak se dostat do tajného projektu, který jste postavili?
A: Ne. Je to příliš nebezpečné.

Q: Co globální vláda? Myslíte si, že se na tom stále pracuje?
A: Říká, že se to nestane.

Q: Existuje mimozemské spojení s globálními elitními miliardáři Illuminati atd.
A: Říká, že miliardáři mají své vlastní tajné projekty, ale nedaří se jim.

Q: Je mnoho divných informací a konspiračních teorií. Snad to není pravda. Tolik konspiračních teorií o Dicku Cheneym, krmení dětí plazy a podobné divné věci. Můžete něco říci o tom, zda existují nějací takoví?

A: Ne. Ale když jsem dělal jsem video Boba Lazara před pár lety první věc, která byla šílená na channelingu Boba Lazara, i když je naživu. Spojoval jsem se s ním prostřednictvím vzdáleného sledování a on měl na svém místě ochrannou vrstvu a já jsem přes tuto vrstvu ochrany nemohl proniknout. Tuto vrstvu ochrany nasadil někdo v CIA. Byl velmi dobře chráněn. Jsem vytrvalý a nakonec jsem bariéru prolomil. Odhalili jsme experimenty v poušti, kde se pokoušeli nechat znovu narůst části těla. To bylo před lety. Ti lidé byli chyceni armádou a byli na to zvyklí. Nemohli vzít mrtvé tělo, které bylo něčím zchlazené, potřebovali něco čerstvého. Bob Lazar stavěl komory, aby tam ty části udržely. Ale byl to neúspěšný experiment. Vybírají různé typy lidí, mladí staří, měli celé portfolium lidí.

Q: Jedí lidi nebo krmí lidmi mimozemšťany, jako jsou plazi?

A: To ne.

Q: Jaké jsou dvě benevolentní mimozemské rasy. Jsou schopni chránit lidi před zbytkem nebo poskytují nějaký druh etického dohledu nad sklizní.

A: Věří, že jich je pár, jsou tam dobří mimozemšťané. Ale jsou to odtržené skupiny, protože mimozemšťané jsou tradičně velmi temní. Něco jako přijímač typu mimozemšťana. Nejsem si jistá, co to znamená.

Q: Co vysocí bílí, nebo Plejáďané?

A: Je to jako s lidmi. Musíte si správně vybrat, všichni reptiliáni nejsou špatní.

Q: Jaké spojení má Klaus Schwab s touto mimozemskou agendou.

A: Nemá žádné spojení s mimozemskou agendou podle Schneidera.

Q: Když jsi opustil své tělo, bylo to velmi krásné, klidné, možná více detailů.

A: Ano, byl klid. Byl rád, že odešel, bylo to přesně ono. Chtěl. Hodně toho litoval. Nedokázal vyřešit svůj problém s duševním zdravím. Litoval, že opustil rodinu a přátele. Zanechal po sobě domácího mazlíčka... Ale přechod byl krásný.

Q: Dostal jsi nějakou pomoc od odborníka na duševní zdraví, zkusil jsi to.

A: Snažil se. Byl chytřejší než oni.

Q: Mohl manipulovat s psychiatrem atd.

A: Byl chytřejší než oni, duševní zdraví od té doby také ušlo dlouhou cestu. Mnohem víc bylo diagnostikováno. Bylo to docela primitivní před 20 lety. Neužíval žádný lék. Nemyslel si, že to funguje.

Q: Pokud se vrátíte s duševní chorobou, budete se řídit pokyny lékaře
A: Kolikrát jste to za svůj život musela říkat. 😁 😁

Q: Proč je naše vláda tak nepřátelská vůči mimozemšťanům. Že by něco udělali, aby nám ublížili.

A: Bojí se, znají sílu mimozemšťanů, jako by to byli velmi, velmi mocné bytosti, my jsme jen velmi nepatrní.

Q: Na pozemské rovině v porovnání se silou, kterou mají, spousta technologií atd., jsou mnohem pokročilejší než my. Zdá se, že čím pokročilejší jste, tím také duchovně pokročilejší.

A: Nemají duše. Nejsou vázáni duchovní duší, celou tou věcí, kterou jsme my..

Q: Byl jste na jiných planetách, co jste opustil pozemskou rovinu.

A: Odešel na jiné planety. Když nejste v těle, můžete jít, kam chcete. Byl na Marsu, byl na Jupiteru Saturnu. Několikrát byl na Měsíci. Rád hodně zkoumá, to je dobrá otázka.

Q: Viděl jste Arkturiany v šesté dimenzi? šesté Arkturiany.

A: Ano.

Q: Co se děje na ranči Skinwalker?

A: Určitě se tam děje nějaké strašení, dějí se tam nějaké jevy.. Jako by bytosti mizely. Objeví se a zmizí. Takže se promítají na zemskou rovinu. Ale ne z duchovního světa. Mluví o projekci mimozemšťany. Viděli jste skinwalkera, jsou strašidelní. Vypadají jako hologramy, Vidíš jejich stíny. Skoro jako strašidla. Věří, že je promítají mimozemšťané. Černá stvoření. Když je vidíte, je to jako černá stínová věc. Jsou tu také různé bestie.

Q: Jaký to má smysl?

A: Jen udržet život tajemný a udržet lidi na cestě za tím, co je tam venku.

Q: Kde přesně je Dulce základna?

A: V Novém Mexiku, přímo u Albuquerque. Velký projekt vzdáleného sledování.

Q: Je v Salisbury UK masivní DUMB. Tolik podivných aktivit.

A: Ne, ale straší to tam spoustou prastarých duchů, spousty a spousty věcí. Mám pocit, že tam bylo pár válek. Stále se odehrávají bitvy a tvoří se duchové. Lidské přízraky.

Q: Byly některé ze základen vybudované minulými civilizacemi nebo ET. Všechny ty staré příběhy o lidských bytostech, které byly zachráněny před katastrofou v podzemí a příběhy podzemních měst, nebo byly většinou postaveny moderními lidmi?

A: Armádou moderních lidí. V Salisbury je také Stonehenge. Byl jsem ve Stonehenge, vibrace, frekvence a energie kolem Stonehenge jsou opravdu úžasné. Je to toto velmi starobylé místo.

Q: Máte nějakou radu, jak udělat mimozemské odhalení?

A: Prostě se to přirozeně rozvine. Více a více.

Q: Je to dobrý nápad, aby se lidstvo začalo zabývat ET?

A: Ne. Protože jsou tak mocní. Nechcete poznat zlé, abyste si vybrali dobré. Nejlepší bude nechat věci přirozeně se vyvíjet. Můžete komunikovat s mimozemšťany. Myslím telepaticky. Jednou dvakrát týdně dělám show kde channeluji různé mimozemšťany, abychom získali jejich pohled na různé náboženské ideologie.

Q: Existují nějaké vesmírné lodě, které mohou lidé navštívit, skryté někde?

A: Přísně zakázáno

Q: Ale nějaké jsou na pozemské rovině nebo v podzemí. Myslím, že jsi řekl, že mimozemšťané nemají duše. Jak žijí.

A: Jsou z jiného Zdrojového systému. Žijí z energie. Zachycují přirozenou energii. Pokud tato přirozená energie dojde, použijí lidskou energii.

Q: Energii ale nelze akreditovat ani zničit. Jde v podstatě o to, že ji přeměníte.

A: Zachytí ji a přemění, na co chtějí. Já vidím energii. Když jsem to viděla poprvé, seděla jsem u Zdi nářků v Jeruzalémě. Cítila jsem vibrace procházející mýma nohama a pak viděla energii, která se pohybovala po celé zdi. Byla jsem otevřená tomu, abych viděla energii. Když léčím, odeberu energii a přeměním ji na pozitivní energii bílého světla, což je velmi důležité, když děláte jakýkoli druh léčení. Pokud ji odstraníte a nenahradíte energii zpět do bytosti, kterou léčíte, pozitivní energií bílého světla, necháte díru, aby dovnitř mohla přijít další temnota. To není dobré. Fascinuje mě tvé skalární léčení, chci se to naučit. Transmutuješ energii uvnitř nebo je to odstranění energie?

Q: Zavíráme portály, které je třeba zavřít, jako energetická slza způsobená traumatem. Plníme prázdnotu láskou a světlem a Božský tým mi s tím pomáhá. Používám svou vlastní mateřskou lásku, cítím svou lásku ke svým dětem nebo vnoučatům a vylévám to do pole. Také se snažím toho člověka získat. Podvědomě pracuji na tom, abych pochopila, že jsou láska a potřebují se bezpodmínečně milovat. Potřebujeme lásku Božského týmu, moji lásku a jejich lásku, abychom spoluvytvářeli jejich nové reality.
A: Takže nastavíš svůj záměr,

Q: Ano, vyžaduje to hodně pozornosti po dlouhou dobu. Odstraňujeme dokonce mimozemské implantáty a podobné věci. Jsem tím ohromena. Je to Erikova pomoc a mé obrovské lékařské znalosti. Také všechny informace, které se mnou Erik a ostatní sdíleli v průběhu let od jeho smrti. Všechna hmota je dokonce energie, kterou Einstein nazval zmrazeným světlem. Hodně jsem se naučila a zdá se, že to funguje.

A: Budu channelovat Bashar, je to dobře známý kolektiv mimozemšťanů a velmi na něj zapůsobila tvá práce. Funguje to a o tom je mimozemská technologie. Jde o vytvoření energetického pole. Přichází to od Bashar. Vaše publikum pravděpodobně bude vědět, kdo to je. Je to o vytvoření energetického pole podporujícího léčení v energetickém poli, které nastavuje záměr, který jej řádně vyčistí. Je to na stejné úrovni s mimozemskou technologií.

Q: Možná jsem mimozemský hybrid, kdo ví. Má Phil ještě něco, co chce sdílet? Nechci, aby o vás lidé měli nějaké mylné představy.

A: Je to opravdu dobrý člověk a vždy měl velmi dobré úmysly. Nikdy neměl v úmyslu nikomu ublížit, omlouvá se, jestli ublížil komukoli. Má pocit, že to víš. Cítí kolem toho spoustu lítosti, ale opravdu měl vždy dobré úmysly a je to opravdu dobrý člověk a lidé, které znal, řeknou totéž, jen se ho ke konci velmi děsili. Ale někdy se to stane s duševní nemocí. Je těžké se vypořádat s tím, že se odcizujete. Odcizuješ se od vnějšího světa a mám pocit, že se to stalo tady. Posílá požehnání a lásku.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=bwtSQ4mvQjM

Zpět