3460 Michail Gorbačov Elisa Medhus

[ Ezoterika ] 2022-11-15

Přišel jako velmi rozmáchlá přítomnost, velmi ostýchavé a velmi správné energie.

Q: Otázky od komunity. Co je původem znaménka na vaší hlavě. Z lékařského hlediska vím, že by to mohlo souviset s poškozenými krevními cévami při narození. Ale co je duchovním důvodem. Bylo to spojené se situací z minulého života atd.
A: Mateřské znaménko je významné v tom smyslu, že ukazuje způsob, jak zemřel v minulém životě. Byl ubit k smrti, protože nevěděl, kdy říct kdy. Postavil se za něco, čeho by se většina lidí nezúčastnila. Skoro jako by to byla duchovní náboženská víra. Opravdu dostal ránu do hlavy.
Byl jsem postavou v hnutí, které se snažilo oddělit církve. Vždy jsem věřil v autonomii a volbu. Bylo to v Irsku. Vím, že to vypadá naopak. Ale dokončeme rozhovor.

Q: Byl jste duchovním člověkem za svého života jako Gorbačov.

A: Ano. velmi. Vždy jsem věděl, že existuje něco většího. Věděl jsem, že se dějí věci, které jsou mimo lidské vysvětlení. Také se tak trochu ušklíbl a říká nezačínej s Vetřelci.

Q: Uvidíme. Měl jste v mládí vždy pocit, že se stanete prezidentem SSSR.

A: Měl jsem velmi soustředěné ambice. Věděl jsem, že jsem se narodil, abych byl vůdcem. Nevěděl jsem, že až takovým. Věděl jsem, že budu veřejně použit jako myš. Musel jsem se proto co nejlépe znát. Takže seberozvoj a sebeuvědomění bylo pro mě opravdu zásadní.

Q: Jaký byl váš přechod, byl jste překvapen, můžete nějak popsat cizí zkušenost.

A: Bylo to docela jednotvárné v tom smyslu, že tam nebyly žádné velké trubky, ve skutečnosti tam nebylo ani jasné zářící světlo, ale světla. Skoro jako blikající světla hvězd. Žádný bílý tunel, o kterém si všichni myslíte, že tam je. Říká, že hvězdy, které se třpytily, ho dokázaly přivolat k sobě a automaticky věděl, kam jít.

Q: Potkal jste svou ženu?

A: Ano, a mého otce také.

Q: Co prezident Reagan?

A: Zpočátku ne. Ale bylo tam kamarádství, které sahá zpátky do životů.

Q: Ztráta manželky pro vás samozřejmě byla zničující, jak jste to zvládl, být Bohem a zároveň inspirací pro ostatní. Jakou radu máte pro ty, kteří ztratili manžela, aby zůstali silní.

A: Nutně to nedoporučuji. Na začátku jsem to zvládl tím, že jsem rozdělil místa. Měl jsem místo na to a na ono a nenechal jsem všechny emoce, aby se sblížily. Věděl jsem, kdy je čas truchlit pro svou ženu. Věděl jsem, kdy je čas nasadit si můj vůdčí klobouk. Bylo to podmiňování, a došlo k ohlédnutí zpět. Vědět to, co vím teď, vzal bych si více času na to, abych se ponořil do emocí a pocitů ztráty a postrádání své ženy.

Q: Z vašeho pohledu, jaký byl duchovní důvod, proč SSSR musel existovat a pak se zhroutit, co se měli lidé za těchto okolností duchovně naučit?

A: Toto je vrcholné ztělesnění duality. Ten nejneuvěřitelnější zážitek vidět obě strany a najít rovnováhu jako lidé. Říká, že na věci se můžete dívat jen jako na dobré nebo špatné. Tak to ve skutečnosti není. Pokud si máte vážit a skutečně absorbovat lásku a lekce svobody, co je lepší způsob, než vás naučit zajetí nebo vás naučit nedostatku svobody. Říká, že to byl dar, a není žádným překvapením, že jsem do procesu vstoupil a dokončil. Byl jsem předurčen k tomu zajímavému.

Q: Mohl jste zabránit rozpadu Sovětského svazu nebo jste doufal, že se to podaří. Tedy odklonit společnost od komunismu a marxismu.

A: Nemohu si opravdu připsat zásluhy za jeden nebo druhý způsob. Byl jsem věrný změnám, které se ve mně objevovaly jako v člověku, jako v duchovní lidské bytosti a podobně. Použil jsem své srdce. Zní to úplně jinak, než byste mohli pochopit. Ale věřte nebo ne. Vždy mě vedlo mé srdce. Co je v lidském srdci je zřejmé z akcí, které podnikají. Můžete vidět mé srdce a pak mé pozdější činy v životě, abyste viděli, jak se mé srdce změnilo. Toto je systém víry. Toto je cesta. Byl jsem vychován ve striktním režimu. Stalin, udělejte tohle a tamto. Vše bylo určeno. To jsem znal a opravdu jsem tomu věřil. Miloval jsem to.

Q: Co byste udělal jinak, kdybyste měl tu možnost.
A: Nemohu říct, že bych udělal cokoliv jinak. Všechny věci měly být. Měl jsem evoluci. Měl jsem v sobě evoluci a revoluci. To samozřejmě vyžaduje čas. Narodil jsem se s určitým množstvím energie pro určité množství zkušeností s volbami, které jsem učinil na základě toho, co bylo znovu uvnitř mě a co bylo ovlivněno zvenčí. Nemohu říct, že bych udělal cokoliv jinak.

Q: Jak katastrofa v Černobylu přispěla k rozpadu Sovětského svazu.

A: Znamenala očistu tak strašnou, jak to zní. Očistu globální a mezinárodní. S respektem a se svěšenou hlavou a pochopením následků pro lidstvo, to byla lidská volba, která vytvořila to, co se stalo. Ale v duchovním smyslu to znamenalo očištění.

Q: Mělo Rusko něco společného s atentátem na JFK.

A: Říká, že je to těžká otázka, protože v té době jsme měli ruku ve všem. Je docela upřímný. Byly chvíle, kdy levá ruka nevěděla, co dělá pravá. Tím nechci říct, že tam nebyl pocit porozumění, mohlo to být skryté porozumění. Nesnažím se kolem této otázky tančit. Krátká odpověď, kterou všichni hledáte, je ano.

Q: Co si myslíte o Green Dealu?
A: Myslím, že je to znovuzrození něčeho dřívějšího. Myslím, že doba nebyla připravena na to, co jsme dělali. S výraznými modifikacemi. Na Zemi nemůžete vzít staré a udělat to novým. Musíte udělat modifikace. Takže je to podobné s určitými změnami.

Q: Někteří lidé si myslí, že Rusko nyní podporuje aktivisty Green New Deal po celé Evropě, aby je přiměli, aby se pokusili uzavřít své uhelné elektrárny a všechny podobné věci, aby se nakonec spoléhali jen na ruskou energii.

A: Znovu se vrací k tomu samému, co bylo staré Rusko, jeho paradigma kontroly. Ale musí to být jiné. Takže jaký je rozdíl, pojďme tomu dát jiný význam, odeberme podvratnou tajnou misi a pojďme prostě udělat zdravější planetu.

Q: Jak velký vliv měly v té době USA a svobodní zednáři na světové vedení. Ukolébali vás, nebo vyděsili?

A: Byl jsem jimi pokořen. Věděl jsem, že mají něco, co jsem neměl. (mluví osobně, ne jako lídr). Chtěl napodobit dobrotu a laskavost.

Q: Mezi pobaltskými státy a Ruskem byly vždy složité vztahy. Pobaltí jako první začali požadovat nezávislost na SSSR, podporujete jejich nezávislost.

A: Podporuji, zcela upřímně. (Stojí jako státník) Zcela upřímně říká, osvoboďte všechny z řetězů, které nesou a které nás svazují a brání nám nést plody toho, proč jsme tady.

Q: Představoval jste si rozšíření hranic NATO tolik, i když byla podepsána dohoda o zastavení rozšiřování NATO před rozpadem SSSR?

A: Věděl jsem, že se to stane. Věděl jsem, že to nelze zastavit způsobem, který by byl zdravý pro svět. Věděl jsem to intelektuálně, ale nehodlal jsem se vzdát naděje. (cítím, že je velmi komplexní dynamická osobnost, velmi opatrný se svou energií, mocný ve svém přesvědčení a ve svém postoji)

Q: Cítil jste se zrazen tím nesouhlasem, neoceněním za rozšíření.

A: Ano. Myslel jsem, že jsem našel cestu. Chápal jsem věci z perspektivy, o které jsem si myslel, že je to cesta.

Q: Proč se tolik Rusů stěhuje do Srbska? Moje matka tam žije a říká, že je plné ruských milých lidí. Říká, že jeden Rus kupuje její byt.

A: Říká, proč ne. Větší obrázek je, že se lidé bojí, nechápou, co se děje, a říká to zcela upřímně. Já nechápu, co se děje. Nechápu význam toho, že lidé houfně utíkají a dělají to tajně, protože se bojí.

Q: Jaká je nejrychlejší cesta k trvalému a spravedlivému míru na Ukrajině, a možná názor na časovou osu.

A: Říká, že problém je v tom, že je to jen já, a poslouchej mě, a nikdo ve skutečnosti neposlouchá a nevidí celkový obraz. O Putinovi mluví jako o duševně nemocném. Jako dejavu Hitlera. Tohoto muže nelze zastavit, leda z druhé strany.

Q: Máte nějakou představu, kdy a jak to skončí, samozřejmě, že je do toho zapojena svobodná vůle. Říká, že to skončí demisí Putina, pouze demisí Putina. Putin půjde dolů, protože existuje velmi silná struktura k odstranění Putina. Skrytá. Není míněna tak, aby to vědělo jen pár lidí, kteří se zúčastní. Má široký význam. Na tohle se nedívají jen Ukrajinci. Je to globální iniciativa.

Q: Myslíte si, že nakonec použije jednu nebo více jaderných zbraní?

A: Je to velmi možné. Slyším ho říkat genocida. Je to velmi možné, ale bez dopadu, který ho uspokojí. Právě teď je to závod s časem. Jak se věci obrací v hlavě této malé zlé bytosti, struktura se přibližuje blíž a blíž. A další věc, čím více tento muž vybočuje z kolejí, tím snadněji může organizovaná struktura infiltrovat. Čím šílenější, tím jsme blíž.

Q: Čeká EU/ NATO atomovka?
A: Ne.

Q: Co si Rusové v Rusku myslí o tom, co se děje.

A: Tečou mu slzy z očí a cítím mráz po celém těle. Tohle ho opravdu trápí, je velmi zraněný. Jeho lidé pro něj byli vším a říká, když se na ně díváte ne jako na Rusy, ale lidi, nechtějí tohle. Tohle není něco, co chtějí a jediný způsob, jak se z toho dostat pryč, je uniknout, odejít. Tito lidé jsou vyděšení, skrývají se před tím, co se děje falešnými pocity. Ale nikdo to nechce.

Q: Věří tomu, co Putin říká o proč napadl Ukrajinu?

A: 95 procent lidí nevěří. Zbylých 5 jsou pravděpodobně starší lidé na venkově, kteří prostě nemají přístup k technice.

Q: Můžete uvést přibližný časový rámec, kdy bude odstraněn z pravomocí.

A: Je velmi těžké na to odpovědět, protože vše závisí na tom, že je na okraji se svým duševním stavem. Jsou to plíživé časové osy, které je velmi obtížné poskytnout, pokud je svobodná vůle. Rámec je 15 až 24 měsíců.

Q: Co je skutečným důvodem, proč Putin chce východní Ukrajinu. Protože je tam pohřbena prastará mimozemská technologie a nezastaví se před ničím, aby se k ní dostal, nebo jiný důvod, který by alespoň dával smysl.

A: Nenasytná síla, ovládání, manipulace. Myslí si, že čím větší síla, tím je větší, více darů. Pár lidí, kteří ho obklopují a dávají mu dary, 10 možná 5 procent, ať už je to cokoliv, mu dávají pochvaly, které ho naplní, obdiv ho jen posouvá vpřed. Bez chvály, bez lidí, co ho tím krmit, není nic.

Q: Co si myslíte o Putinovi jako politikovi a jako člověk souhlasíte s jeho názory na Ukrajinu?

A: Jako člověk mi připadá jako zbabělec. Jako politik myslím, že překročil míru tolika způsoby, že je úplně mimo. Je to ostuda. Ten muž byl inteligentní, ztratil se, moc mu stoupla do hlavy, ztratil ji, to je škoda.

Q: Myslíte si, že Putin má v srdci dobré úmysly s Ruskem?
A: I Hitler měl dobré úmysly. Pokud nevěříte tomu, co děláte, nedělali byste to.

Q: Komu odpovídá Putin. Má galaktické spojení.

A: On ne. Nemá galaktické spojení. Je osamělý vlk. Je to válečník. Říká, že jako součást své mise na Zemi měl také bojovnou energii. Putin má energii válečníka, Gorbačov měl energii válečníka. Může vám ukázat rozdíl mezi válečníky. Můžete bojovat, protože jste sebestřední nebo můžete bojovat, protože věříte ve věc, kterou nakonec vedete svým srdcem. Uctívaným vůdcem je válečník, který vede srdcem. Putin není válečník, který vede srdcem.

Q: Máme v USA článek 25 nebo tak něco. Pokud máte pocit, že prezident ztratil své duševní schopnosti, je mimo úřad.

A: V RU existuje něco podobného, ale je velmi těžké to dokázat, a pokud pochopíte sílu a šíři Putina, nikdo se nepřiblíží, nikdo nemůže prosadit, že ztratil jakoukoli vnitřní strukturu. Strukturu, kterou vykresluje světu, již nemají žádnou vnitřní strukturu. On je struktura.

Q: Jaká je podle vás budoucnost Ruska?
A: Nakonec svoboda, a bohužel jde o lidský život. Lidský život musí pryč a mluví o Putinovi. Toto je cesta, která je vydlážděna ke svobodě.

Q: Myslíte, že jeho nástupce bude stejný jako on nebo podobný?

A: Ne. Z tohoto se poučíme. měníme se. My, Dynamika kolektivu, se mění.
Erik říká, že je to jako vřed. Rozřízneš ho a vyjde infekce. Žijeme v době, kdy je to správné. Není to jen Rusko. Je to všude a děje se to na osobní úrovni. Lidé se setkávají se svými osobními infekcemi uvnitř sebe samých a s odhalením, že každý člověk má Vzestup, který se v něm odehrává, protože kolektivní Rusko právě teď stoupá a Vzestup je obtížný...

Q: Čeho nejvíce litujete?

A: Je to legrační, ale před vysíláním ironicky řekl, že ničeho nelituje. Svou rodinu jsem miloval, jak nejvíc jsem uměl.

Q: Máte nějaká doporučení pro RU a US vládu?

A: Obě strany vychází z ega, z jejich vlastní perspektivy. Obě strany si myslí, že ví vše nejlépe. Bylo by v nejlepším zájmu každého kolektivu, kdyby všichni odložili munici, jejich doslovnou munici, jejich mentální munici a prostě se posadili a měli zájem o větší a vyšší dobro. Nechce, aby to vypadalo beznadějně, ale pokud máte někoho, kdo je pokroucený a nemocný jako Putin, nelze to očekávat. Ale naděje jsou vnější struktury, které povedou k zániku.

Q: Hitler měl zjevně duchovní smlouvu, aby udělal ta zvěrstva. Je to totéž s Putinem, zvýšení vědomí ruského kolektivu.

A: Duchovní smlouva je pro něj ilustrovat dualitu. Mohl to udělat méně tvrdým způsobem, ale přišel jako válečník, aby přiměl kolektiv, aby se probudil, aby zahnuli za roh. To je role, které slouží. Otočíme význam rohu. Pocházíme z místa lásky a jsme schopni vidět, co se skutečně děje, a vzít si moc zpět. Putin získává sílu pouze ze strachu, který vyvolává, a jakmile lidé ztratí strach a budou mít odvahu vstát. Je to jako s oponu s Čaroděje ze země Oz. Když ji odtáhnete, uvidíte za ní ubohého človíčka.

Q: Jaké bylo vaše duchovní poslání jako Gorbačova?

A: Sjednotit mysli, vzdělávat mysli, aby vzali lidskou bytost na cestu vzdělání. Šlo mi hlavně o to, aby tomu lidé rozuměli. Mohl jsem vzdělávat pouze z perspektivy a přesvědčení, které jsem měl. Vyvinul jsem se. Rozhodl jsem se vzdělávat jiným způsobem a jít jiným směrem.

Q: Máte pro nás jako občany nějakou radu a jak se orientovat v potenciálu pro ještě více válek?

A: Největší válka, které byste se jako člověk měli bát, je válka ve vás samých, protože pokaždé, když jste v konfliktu sami se sebou, vibrujete ven do vesmíru a pak se dostanete do konfliktu s kýmkoli, kdo s vámi přijde do kontaktu. Jediný způsob, jak se vyléčit, jak se posunout dál, je vybojovat vnitřní boj.

Q: Můžete popsat jiný život, který ovlivnil váš jako Gorbačov.

A: Říká, že velmi dávno byl majitelem otroků. A naopak. Měl život kde byl majitelem a pak se stal otrokem. Nejprve vytvořil porozumění pro obě strany. V tomto životě přišel jako kontrolor, jako ukončení režimu. Začal používat dualitu obou těchto životů, aby vyrovnával. Kdyby to nezažil, neměl by na to perspektivu. Udělal to, aby nakonec usnadnil zánik.

Q: Chcete něco říci o mimozemšťanech?

A: Mimozemšťané jsou velmi skuteční, bez ohledu na to, co vám vláda řekne. Erik a já se smějeme, protože to víme. Všechny vlády se bojí to odhalit kvůli vynikající inteligenci mimozemšťanů ze strachu, že budu vypadat hloupě. Říká, nemyslete na mimozemšťany jako na ty s velkými hlavami a malými těly. Považujte je za nejdynamičtější strukturovanou spletitou energii informací, která nás kdy tady na Zemi obejde. Kdybyste mohli využít jen osminu potenciálu mimozemské energie, viděli bychom život úplně jinak.

Q: Je ta mimozemská technologie skutečně pohřbena na Ukrajině?
A: Není pohřbena na jednom místě. Říká, že jsou tam i další části. Říká, že když o tom přemýšlíte, je to jako Oblast 51. Je tam frekvence. Říká, že totéž platí všude. Z nějakého důvodu ukazuje na Švýcarsko, kde je kapsa mimozemské frekvence.

Q: Cokoli jiného, co chcete sdílet?

A: Nemá nic jiného. Je to velmi úžasná energie. Je pravděpodobně jedním z mých nejoblíbenějších, které jsem vysílala. Uctivý, velmi upřímný, velmi vstřícný. Ukazuje natažené ruce. Všichni se potřebujeme držet za ruce, protože na konci dne jsme všichni stvořeni z masa a krve. A když bereme Tělo a krev někoho jiného, také dáváme z našeho těla a krve.

Mějte naději. Je těžké mít naději, když máte pocit, že je všechno beznadějné. Ale realita je taková, že tohle zažíváte, abyste poznali druhou stranu Pro některé lidi bude druhá strana Toho znamenat jít domů. Jak víte, lidé ztrácejí životy, to se stává. Ale pro ty z vás, kteří zůstávají a rozhodli se zůstat na Zemi a mít ve smlouvě zůstat na Zemi, budete součástí přestavby a uvidíte zcela nový svět. Doslova ho budete žít. Posílá tolik lásky Ukrajině.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=4HGXJPQJ3DA

Zpět