3445 Co dělá lidi nemocnými, aneb znovuprožívání duše Pro100

[ Ezoterika ] 2022-11-21

Jak vaše myšlení ovlivňuje vaše zdraví? Přímo.
Váš zdravotní stav jsou myšlenky a představy, které se vám honí hlavou. Nezdravost vašeho těla přímo souvisí s informacemi, které ʺsníteʺ, ʺstrávíteʺ nebo ʺpředáteʺ. Někteří lidé žijí ve 3D - potřebují prášky, lékaře, nemocnice atd.

Ti, kteří se přesunuli do 4D, nepotřebují žádné léky, farmakolékaře, ani vakcíny, ani nic jiného hmotného k léčení - chápou, že vše kolem jsou informace a energie. Rozpad energie způsobený negativními informacemi vede k nemocem.

Myšlenky, které v nás víří - na nich záleží, zda jsme zdraví, nebo ne. Jakýkoli zdravotní problém může být spojen s určitou životní situací, pokud jste se narodili zdraví. Najít ji, vzpomenout si na ni, jít do sebe a odpustit si, že jste ji nechali proklouznout myslí, znamená uzdravit se z ní. Strach, vnitřní odpor (pýcha), kritika, odsouzení, pocit viny nebo studu (důsledek vlastního myšlení), zášť a neodpuštění, chybné kroky, to je mimo jiné výčet věcí, které způsobují nemoci v těle. Nic jiného na tomto světě není. Žádný jiný důvod pro tělesné nemoci neexistuje. Najít příčinu, situaci, začít myslet jinak změnou myšlenkové formy, odpustit si bolest a utrpení, včetně nemocí, to znamená uzdravit se. Pokud jste se narodili nemocní - pak strachy, pocity viny atd. (viz výše) vašich rodičů, kteří byli neustále nablízku, vedly k nemocem jejich těl, ve viditelné realitě se to projevilo jako nemocné dítě.

Není to diabetes mellitus, žilní nedostatečnost, srdeční vada, která je dědičná, ale pýcha, hrdost, odpor k druhým, sebenenávist - tedy duchovní nemoci, které vedou k nemocem těla na fyzické úrovni. Tyto karmické nemoci můžete zastavit sami tím, že skrze sebe uzdravíte celý svůj rod a potomky svého rodu.

***
- Nemoci z nachlazení jsou zášť, kterou si člověk způsobuje sám. (Pokud žijete bez pocitu viny a zášti vůči druhým nebo sobě samým, žádný virus vytvořený v hmotném fyzickém světě se na vaše tělo nemůže přilepit, jeho vibrace jsou vždy nižší).
- Diabetes - pýcha, neschopnost uctívat člověka.
- Zlomeniny - vnitřní odpor vůči něčemu.
- Bolest hlavy - ʺběda z mysliʺ, neschopnost odpustit křivdy.
- Žaludek - nerozhodnost/kritičnost/nestrávíte někoho ve svém okolí.
- Rakovina - hluboký pocit viny.
- Špatný sluch, často bolest uší - neochota slyšet, co se vám říká.
- Špatný zrak - neochota vidět, co se kolem vás děje.
- Vysoký tlak - neustále někoho učit, tlak, odpor k událostem a informacím.
- Nízký tlak - nízké sebevědomí a odpor.
- Srdeční choroba - chamtivost/samonenávist ve všech jejích projevech.
- Poruchy krve - nevědomá slova a negativní emoce.
To vše jsou různé projevy pýchy. A tak dále. Seznam by mohl pokračovat dál a dál.

To vše je v dílech Louise Hay. To, co jsme k její teorii přidali, má usnadnit proces hojení. Ne v neustálých sebepotvrzováních na jakékoli téma v afirmacích, ale nejprve v Očišťování od všeho smetí ve vědomí a podvědomí a teprve poté následuje zavádění pozitivních myšlenek, které se na čistém vědomí ukládají téměř okamžitě a mění celý váš život.

***
Proveďme jeden trénink. Hned teď si vezměte tužku a papír. Pohodlně se posaďte. A začněte si zapisovat všechny myšlenky, které vás bez přemýšlení napadají. Všechny. Upřímně. Po 15 minutách přestaňte. Nadechněte se a vydechněte.
Nyní se pozorně podívejte na to, co jste napsali, vytvořili. To se časem projeví ve vaší realitě. Bohužel.

***
Co tedy dělat? Nejprve se musíte ponořit do bolesti. Jo. Jo. Chcete-li se uzdravit, musíte nemoc přijmout, ne ji odmítat. A tělo bolesti se samo pohltí, když se vzdáte, přestanete se nemoci bránit, začnete děkovat tělu a Bohu za zdraví a vhled. Přijetím poděkujte svému tělu a každé buňce za to, že pomáhají duši najít vaše chyby - protože právě vaše špatné myšlenky, nevědomá slova a kroky způsobily, že duši nezbývá nic jiného, než vaše tělo uložit do postele nebo vás donutit jít k lékaři, aby vás přiměl přemýšlet o tom, kam a proč jdete, kdo jste a co chcete, že váš životní směr je od základu špatný.

Musíte poděkovat svému tělu za nápovědu a začít hledat chyby. V sobě. Příklad. Rozhodnete se vyrazit na výlet. Náhle onemocníte. Místo hledání lékaře a prášků byste se měli vzdát letenek a zrušit nápad. Tělo vás upozorňuje na nebezpečí, na nevhodnost zamýšlené akce. Jakmile se rozhodnete správně a otočíte se opačným směrem, vaše tělo se jako mávnutím kouzelného proutku uzdraví.
Před něčím jste byli zachráněni, zastaveni. Pokud rozumíte jazyku svého těla (podvědomí), žádná nemoc se ve vašem těle nemůže dlouho rozvíjet. Vaše tělo ʺví všechnoʺ! Očistěte své myšlenky tím, že odstraníte své programy a očistíte se od vnějších infiltrací. Můžete jít a jít k lékaři se stejnou věcí, ale pokud se nebudete řídit jeho přáním a nebudete provádět předpisy, pak je bohužel zbytečné k němu jít. Pokorní, rozvíjející se, objevující v sobě přirozený Boží genom. Od chvíle, kdy si uvědomí své božství, jsou vždy zdraví a radostní.

***
Pozorování. Myšlenka je reakcí těla. Jakmile tuto myšlenku, program, který způsobil bolestivý stav, najdete, obrátíte na ni pozornost, změníte ji na opačnou nebo ji úplně vymažete, nemoc okamžitě ustoupí. V duši nastává rovnováha, blíží se vnitřní harmonie. Jasně to cítíte ve svém těle v podobě zdraví, cítíte to ve svém druhém vnitřním srdci (kde žije duše, solar plexus) v podobě lehkosti, míru, harmonie, vnitřní milosti a radosti.

***
Nikdo nemůže nikoho uzdravit. Každý se může uzdravit pouze sám.
Nikdo nemůže nikoho zachránit. (Může pouze sdílet znalosti.)
Zachránit můžete pouze sebe. (Je na vás, zda vědomosti přijmete, nebo ne.)
Tím, že pomáháte druhým, například nenápadným předáváním znalostí, pomáháte sami sobě. Svět je totiž zrcadlo.

***
Existuje technika, která umožňuje resetovat nemoc, bolestivé tělo nebo spojení s ním z fyzického těla. Pokud si z celého srdce upřímně přejete to, co ještě nemáte, jednoho dne to pro sebe dostanete, pokud druhému člověku pošlete lásku a světlo, záměr uzdravení celou silou svého ducha. A to mimochodem funguje ve všem. A ve zdraví, ve vztazích, ve financích a v seberealizaci...
Tento svět je školou pro bohy a bohyně.

Zdroj: https://absolutera.ru/article14097

Zpět