3390 Hekaté - Deprese Lija Lemberg

[ Ezoterika ] 2022-11-06

Q: Drahá Hekaté a architekti-Demiurgové, žádám vás, abyste nám pomohli pochopit takový fenomén, jako je deprese, protože přináší tolik utrpení a beznaděje.
A: Samozřejmě vám řekneme, co se děje na primární energetické rovině a jaké procesy jsou spouštěny. Dali jsme vám obrázek. Soustředné koule propojené světelnými liniemi do jediné mřížky, v jejímž středu je Zlatý krystal - nádoba Ducha.

Položíme vám otázku: Co se stane, když vás něco bolí? Instinktivně se krčíš. Co se stane, když zažijete emoční bolest? Koule se zmenšuje, skořápka, složitá a velmi tenká struktura, jejíž funkcí je projev emocí - první vnitřní obrys ve vaší kresbě. Spoje mezi prvním okruhem a okruhem umístěným přímo nad ním (éterický) zažívají silné napětí, natahují se a ztenčují. Když zažijete zvláště bolestivé, traumatické události, spojení mezi obvody se přeruší. Éterický okruh se nezmenšuje stejnou rychlostí jako emoční okruh a vzdálenost mezi nimi se rychle zvětšuje, což vede k přetržení vodičových vláken. A pokud se nic neudělá včas, pak se tento proces zhorší rychleji, než začal. V tomto případě je stále obtížnější ho uzdravit.

Tento proces je prvotním impulsem, který způsobí následnou fragmentaci duše. Ale teď mluvíme o depresi. Tyto procesy spolu samozřejmě souvisí. Doslova ztrácíte části sebe sama a najednou pocítíte akutní nedostatek energie - to se projevuje jako neochota vstát z postele, nechuť jíst a pít, nechuť žít. To je velmi vážný problém. Vaši výzkumníci zjistili, že se tím mění biochemie a metabolismus těla, a rozhodli se, že když do systému ʺnalijeteʺ nějaké hormony a chemikálie, pak se situace zlepší. Není to tak úplně pravda. Hormony, chemikálie, vitamíny, dokonce i prospěšné mikroby pro vaše střeva, na chvíli odstraní příznaky, ale problém zůstává. V nejlepším případě vám ʺkoupí časʺ, ale samozřejmě neobnoví zlomené vazby.

Dráty jsou přerušené, část systému je bez napětí a vydává poplach. Co dělat? Problém vznikl kompresí emočního okruhu. Je tedy potřeba jej znovu rozšířit. Řešení tohoto problému se v optimálním případě ujme Zlatý krystal vašeho srdce, tento Velký Divotvorce. Začíná se rozšiřovat a ʺvytlačujeʺ emocionální skořápku ven, směrem k éterickému. Znáte situaci, kdy se lidé, kteří ve svém životě zažili těžké otřesy, v důsledku toho obracejí k duchovnu! Tento proces byl architekty předvídán od samého počátku a mechanismus jeho spuštění je promyšlený a funguje. Ale ne ve všech případech.

Jsou případy, a není jich málo, kdy není dostatek energie. Ovlivňuje to mnoho faktorů: příliš mnoho stlačení, příliš hluboké rány, příliš nepříznivé podmínky, příliš vysoký stupeň fragmentace, příliš mnoho ʺděrʺ, ze kterých proudí životní síla. Známe vás a hluboce s vámi soucítíme, drazí. Pojďme si promluvit o tom, co můžete dělat, když jste na pozemské rovině. Existuje ʺzdraváʺ mřížka a mřížka poškozená s přerušenými vazbami. Zkuste si před vnitřním okem podržet obraz plnohodnotné, fungující mřížky, pokud najednou pocítíte, že se bolestí stahujete. Vizualizace je dobrý nástroj. Přidejte to do již známého prasátka.

Co s blízkými, pro které vás tak bolí duše? Mnozí z vás jim začínají dávat svou energii, vědomě nebo ne, a zoufale se je snažíte vytáhnout z hluboké díry, do které spadli. Chápeme váš spasitelský impuls a bezpodmínečně ho respektujeme. Ale musíte pochopit, že jim nepomůžete tím, že jim dáte svou životní sílu, protože bude prosakovat jejich ʺdíramiʺ neznámo kam. Přesněji vůbec ne tam, kam jste chtěli tuto energii nasměrovat. Nejprve jim musíte pomoci zalepit díry. To není snadný proces. A to nikdo nemůže udělat pro ty, v jejichž ʺtěleʺ tyto díry vznikly. Vaši psychoterapeuti s tímto úkolem dobře pracují. Jediným problémem je, že v porovnání s počtem lidí trpících depresemi není tolik dobrých psychoterapeutů. Konec cyklu - mnoho hodnot dosáhlo maximálních povolených hodnot.
Uvnitř každého z vás žije zázračný pracovník - zlatý krystal srdce. Odpovídá na lásku. Ale nejlépe ze všeho odpovídá na VDĚČNOST!

Pokud je to váš příbuzný, leží před vámi a nechce vstát z postele, protože na to nemá absolutně žádnou sílu, co dělat. Zamyslete se nad tím, za co byste mu mohli být z celého srdce vděční? Možná proto, že je to vaše matka a dala vám život? Možná je to vaše dítě a vy jste vděční za každý jeho úsměv a bezpodmínečnou lásku? Zažijte upřímnou VDĚČNOST této duši, tomuto kousku Absolutna, stejně jako vy. Určitě jí o tom řekni, ať to slyší od tebe. A nešetřete slovy. Jednou nestačí. V určitém okamžiku ucítíte, jak vytryskne mohutný proud, který vás doslova srazí z nohou. A z očí vám potečou slzy - ano, to vám slibujeme!

Energie vděčnosti je nejčistším a nejmocnějším projevem božské Lásky. Léčí samotnou strukturu reality. Můžete s ní dosáhnout hodně. Poděkujte svému okolí hned teď. Toto není formální akt! Není nutné hledat důvod. Jednoduše jim poděkujte za to, že tam jsou. Koneckonců toho pro sebe tolik děláte, aniž byste si toho sami všimli. Pokud se topíte v moři nároků vůči svým partnerům a pokud vám nespokojenost visí jako kámen na krku a táhne vás ke dnu, zkuste najít něco, za co jim můžete být vděční. Koneckonců, vděčnost je vaše záchranné lano. Díků nemůže být příliš. Vděčnost se musí naučit vyjadřovat i přijímat. Tento proud otevírá srdce mnohem účinněji než zamilovanost nebo romantická láska. V každém případě je vděčnost mnohem širší a je cítit nejen na milovaných. Pokud jste na tomto světě sami jako prst, pak si i vy jistě vzpomenete na pár lidí, kterým můžete být vděční. Nebo zvířatům
.
S touto energií můžete léčit sebe i svět. Vděčnost je vaší vstupenkou do nejvyšších pater World Building, přímo do čistého Světla. Cvičte vděčnost každý den, předávejte ji svým srdcem a uvidíte, jak se vše kolem vás postupně začne měnit k lepšímu. Nic nezvyšuje vibrace tolik jako upřímná srdečná vděčnost. Není to vůbec těžké.

Rodiče, tátové a mámy, obracíme se nyní na vás. Kdy jste naposledy poděkovali svým dětem, že vstoupily do vašeho života? Možná je čas to konečně udělat? Ze srdce - váš zázračný krystal. A sledujte, jak se začnou dít zázraky. Jste kouzelníci, naši drazí, každý z vás! Nikdy na to nezapomeňte. 💜

Zdroj: https://absolutera.ru/article13992

Zpět