3389 Sluneční bytost - Důvěra v cestu působení Světla Vania Rodriguez

[ Ezoterika ] 2022-11-09

Drazí bratři této krásné planety! JSEM ANIMANE, SLUNEČNÍ BYTOST!

V poslední době pozorujeme vaši planetu a vidíme, co vidíme: Světlo, mnoho Světla! Vaše planeta je zcela zahalena Světlem Centrálního Slunce Alcyonu. A proč toto Světlo není schopno rozpustit tuto obrovskou hmotu? Co je to světlo? Světlo je energie velmi vysoké síly, schopná transformovat, schopná odhalit vše, co má nízké vibrace. Je to jako velké jezero, nahoře zdánlivě čistá voda, ale když se po jezeře projdete, je mělké, velmi mělké, a když se po něm projdete, všechna špína, která je na dně, vystoupí na hladinu. A to jezero, které se ti zdálo tak čisté, ti teď přináší trochu starostí. Tento pohyb je tedy způsoben světlem, a to, co mělo být křišťálově čisté a průzračné, je odhaleno jako něco, co v sobě skrývá mnoho věcí.

Stále více toho bude odhalováno, Světlo je na povrchu, ale nemůže jednoduše přijít a odstranit vše, co má nízké vibrace, aniž byste se naučili lekce, které z této energie vyplývají. Můžeme tedy říci, že toto je poslední fáze očisty Světla, působení v hlubinách, působení v hlubinách každého srdce, každého místa, jinými slovy, v každé části planety. Není dobré čistit jen povrch, musíte vyčistit i to, co je skryté, co je zamaskované, co bylo skryto. Proto nemůžeme jednoduše přijít a tuto velkou masu odstranit. Stále se potřebuje ukázat taková, jaká je, odhalit se přesně taková, jaká je.

Aby se lidstvo naučilo nenechat se oklamat falešným moralismem, falešnými idejemi, nenechat se oklamat lidmi, kteří se ukazují jako vůdci, kteří nejsou podezřelí. Mnozí padnou, mnozí se zřítí ze svých piedestalů, protože každý piedestal byl postaven na základě lží, zneužívání a násilí. To vše se ničí a každý z nich v pravý čas padne. Velcí vůdci této planety, kteří neslouží světlu, padnou jeden po druhém v pravý čas. Nemůžeme jednoduše vyprovokovat velký nepořádek na planetě, protože by to tuto velkou masu ještě zesílilo. Proto to potřebujeme, a také to děláme, my a všechny bytosti, které se starají o tento proces, čistíme pozadí a vynášíme vše na povrch. Už se nebudeme skrývat, nebudeme lhát, vše bude odhaleno.

Pak bude záležet na každém, aby se rozhodl podle své svobodné vůle. Věřit tomu, co se ukazuje, a zvolit si stranu, cestu, nebo zůstat tam, kde jste, a prostě uctívat všechny ty lži, všechny ty frašky, které byly použity, ale které mnohým přinesly mnoho výhod. A mnozí se toho nechtějí vzdát. Nechápejte, že na planetě není žádné světlo, je ho hodně, planeta je zcela pokryta světlem. A je to právě Světlo, které tuto hmotu vytváří. Pro mnohé jsou věci podivné, nekontrolovatelné, dalo by se říci bizarní, ale to vše je předvídatelné, protože právě z těchto věcí se tato hmota skládá. A to se dostává na povrch.

K definitivnímu očištění planety dojde v okamžiku vzestupu všech, kdy na planetě nezůstane žádná bytost, která vibruje pod pátou dimenzí. Nečekejte tedy, že to všechno zmizí ze dne na den, pravda přijde a poučení přijde. Učení, rozhodování a volby budou na vás. V současné době neexistuje způsob, jak situaci zlepšit, ale existuje možnost mít vědomí, znalost všeho, co je na planetě. Jedině tak budete moci učinit správná rozhodnutí podle každého z vás. Jsme obrovští a každý z nás dělá svůj díl práce.

Je to, jako by vaše planeta byla malou koulí v našich rukou a my jsme schopni působit na velké rozměry pouhýma rukama, čímž se veškerá skrytá energie dostává na povrch a odhaluje se. Děláme to my všichni, všechny bytosti Světla, které jsou do tohoto procesu zapojeny, to provokují, aby vše vyplulo na povrch. To, jak vidíte to, co přijde, je vlastní každému z vás. Neopustili jsme vás, ani se k tomuto procesu neobracíme zády, právě naopak. Jsme aktivnější než kdy jindy a připravujeme všechna důležitá místa na planetě na velké pravdy. Ne ty, které si uvědomujete, ale velké pravdy z historie této planety a vše musí vyjít na světlo. Pokud totiž věci přijdou napůl, nebudete důvěřiví.

Vše se tedy musí odehrát ve stejnou dobu, abychom nedali nikomu čas si něco vymyslet. To není možné, už prohráli, teď je to v naší režii. A bude na každém z vás, abyste si zvolili, jak budete vibrovat, čemu budete věřit a co budete od nynějška žít. Nikdy však nezapomínejte, že vždy existuje možnost nové volby, na to nikdy nezapomínejte. A pro ty, kteří se rozhodli žít cestou Světla, je na této planetě mnoho bytostí, můžete si vybrat jednu z nich nebo všechny a požádat je o pomoc, abyste změnili svou cestu. A my tu budeme vždy s otevřeným srdcem a budeme pomáhat každému z vás. Proto se nezabývejte tím, co je kolem vás, protože to bude stále horší a horší, dokud se vše neodhalí a vy nebudete schopni skutečně rozeznat plevel od obilí.

Zdroj: https://www.anjoseluz.com/post/ser-solar-confiem-na-forma-de-atua%C3%A7%C3%A3o-da-luz

Zpět