339 RA Kjerstin Sisilla

[ Ezoterika ] 2020-05-14

Jsem RA a jsem vděčný za možnost předat zprávu.

Na Gaii se toho nyní děje tolik. Navštívil jsem fyzicky Gaiu během starých časů, než se ztratila některá hlediska etiky a morálky. Pamatuji si začátek doby Atlantis. Skvělý čas, láska, světlo, rovnováha a nádherná krystalická města, kde muži i ženy žili v relativní rovnosti. Atlantis byla mnohem větší, než si myslí historici. A ještě větší, pokud jde o znalosti, díky přímému kontaktu s Kosmem, Bohem, se Zdrojem a naším vyšším Já. V lásce jsme si vyměňovali zkušenosti a sdíleli svět, který jsme chtěli.

Stejně jako v historii Země byly na planetu přitahovány různé druhy entit / mimozemšťanů. Někteří s dobrým úmyslem, jiní s touhou po moci a záměrem žít na úkor druhých. Tady začal útlak ženy. My muži, kteří jsme tehdy žili, jsme měli vzpomínky na dobu, kdy vládli ženské síly. Z tohoto matriarchátu jsme byli unaveni. Z hlediska rozvoje nedosáhl žádného významného pokroku. Plni touhy experimentovat jsme se nechali snadno vést, protože nám bylo připomenuto, že jsme na Gaii, abychom shromažďovali zkušenosti. Učinili jsme tak a mnozí z nás se účastnili agendy mimozemského útlaku a moci nad ženami. Experimentovali jsme s různými druhy z různých planet.

Nabralo to spád a již to nebylo možné zastavit. Vládnoucí entity převzaly moc i nad námi, muži, kteří už jsme nejednali jako muži, a pokud mám být upřímní, chovali jsme se jako ta nejhorší zvěř.

Prosím o odpuštění srdce všech žen, které byly od té doby utlačovány. Jak víte, tyto události vedly různými způsoby k pádu Atlantidy. Frekvence Gaii se dramaticky snížily. Až na konci minulé éry opět stouply na dřívější úrovně. Jako malou útěchu vám mohu říci, že i muži si od té doby vyzkoušeli ženské role, stejně tak ženy byly represivní i vyrovnanější muži.

Nyní s velkou úlevou, radostí a láskou v mém srdci vidím, že velké vyrovnání bylo dosažené. Božská ženská energie, která byla po tisíciletí účinně potlačena, se nyní znovu objevuje uvnitř ženy. Síla se vrací. Sophia se vrátila a znovu se spojila s Kristovou energií, tou, kterou na Zemi přinesl Sananda/Yeshua. Nastal čas, kdy je lidstvo v rovnováze. Nejen jako malá skupina žen a mužů z Magdaly v Ježíšově době.

Je úžasné, co se nyní děje. Nová Gaia je stvořena vámi milovanými. Na zlatou planetu přišel zlatý věk. Předpovědi jsou splněny a vše, co existuje, je ovlivněno ve všech vesmírech.

Přijměte mou lásku a omluvu za minulost.

Zdroj: http://www.st-germain.se/ra-via-kjerstin-sisilla-14-maj-2020/

Zpět