3384 Arkturiánská rada 9D: Co se děje bez ohledu na to, čemu věříte?< Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2022-11-07

Zdravím. Jsme Arkturiánská rada. Jsme rádi, že se s vámi všemi můžeme spojit.
Nikdy nepatříme k těm, kteří by se brali vážně. Víme, že jsme jen cestovatelé prostorem a časem v tomto našem vesmíru, nijak se nelišíme od ostatních cestovatelů, kteří tam venku hrají svou roli ve vesmírném tanci, který všichni společně předvádíme. Určitě máme své perspektivy a neustále se o ně s vámi dělíme, ale víme dost na to, abychom se k těmto perspektivám příliš neupínali. A víme dost na to, abychom se na chvíli pevně neupnuli na žádné přesvědčení, které se dostane do našeho vědomí.

Rádi jsme hraví, ne vážní. Kdybychom měli schopnost smát se, smáli bychom se, a to neustále, ale i bez fyzických těl stále cítíme, jak se všichni smějete. A baví nás být lehké ohledně všeho, co je součástí této cesty. Zveme vás, abyste dělali totéž. Víme, že mnozí z vás mají velmi pevně zakořeněné názory na spoustu věcí, a když zjistíte, že někdo věří něčemu, co se liší od toho, čemu věříte vy, v tu chvíli se okopete a začnete křičet nebo psát velkými písmeny. A to není způsob, jak žít.

Můžete se vzdát pevně zakořeněných přesvědčení ve prospěch radosti, ve prospěch lásky, ve prospěch smíchu a všem na Zemi by prospělo častěji používat větu ʺnevímʺ. Když si opravdu myslíte, že něco víte, že je pravda, a urážíte se, když si někdo jiný nemyslí to, co vy, je to opravdu recept na katastrofu. Pokud je vaše bytí ve vysokých vibracích závislé na tom, aby s vámi každý v čemkoli souhlasil, pak se připravujete na neúspěch a velmi nešťastnou cestu.

Součástí růstu a vývoje je propouštění, a když propouštíte, propouštíte lásku. Necháte lásku vstoupit; necháte lásku diktovat vaše slova, myšlenky a činy; necháte lásku být vaší prioritou, vaší politikou a vaším přesvědčením číslo jedna. Věřit v lásku je jako věřit v sebe sama, což je mnohem důležitější než váš postoj k jakémukoli ožehavému tématu, které v této době na Zemi existuje. Vyzýváme vás, abyste se k nám připojili s lehkostí, nebrali nic z toho příliš vážně, a vyzýváme vás, abyste se sami sobě neustále smáli. Zaručujeme vám, že pokud se to naučíte, exponenciálně porostete. Pokud se dokážete odpoutat a nechat se milovat, můžete si bez námahy dovolit stát se tím, kým skutečně jste, protože cokoli, na čem tam na Zemi lpíte, vás jen brzdí a drží dole.

Proto to prosím nechte jít a povzneste se nad rozdíly v názorech, pohledu a víře, které tam na světě máte. Nestojí to za to; nemusíte obětovat své štěstí za to, že máte pravdu nebo že jste vyhráli spor. A příjemným vedlejším produktem toho, co zde navrhujeme, je to, že budete mít plný a otevřený kontakt mnohem dříve, pokud dokážete přestat bojovat na tak dlouho, abyste si vykouzlili úsměv na tváři a uvědomili si, že jste na krásné cestě galaxií a že se stáváte svými vyššími já, bez ohledu na to, čemu věříte.

Jsme Arkturiánská rada a rádi jsme se s vámi spojili.

Zdroj: https://tinyurl.com/47e72w32

Zpět