3355 Hekaté: Chemtrails, plochá země atd. Lija Lemberg

[ Ezoterika ] 2022-11-01

Q: Milá Hekaté, chtěl bych vám a Architektům položit několik otázek, které v současné době zajímají kruhy esoteriků a probuzených lidí.
A: Známe vás a víme, jaké jsou vaše obavy, a samozřejmě vám odpovíme na vaše otázky.

Q: Jak je to s chemtrails? Jsou to plazi, kdo chce vyhladit lidstvo? Nebo je to něco jiného?

A: Uvedeme vám příklad z vašeho každodenního života, který vám usnadní pochopit, o co jde. Většina z vás si alespoň jednou v životě vzala tabletu paracetamolu proti bolesti. Co se stalo? Bolest obvykle odezněla. Odstranila příčinu bolesti? Odpověď zní ne. Ale tableta paracetamolu to neudělala, že ne? Pomohl vám paracetamol? Odpověď zní ano. Ublížil vám paracetamol? Odpověď zní ano. Protože vaše játra a ledviny musí vyplavovat toxiny, které do těla vnesla pilulka. Začínáte to chápat?

Chemtrails jsou pokusem některých zainteresovaných skupin chránit planetu před určitými druhy kosmického a slunečního záření. Proč by to dělali? Vnímají planetu jako svou nemovitost a snaží se ʺuchovat svou investiciʺ po svém. Chrání je atomizované látky? Částečně ano. Škodí biosféře Země a vám jako lidem? Rozhodně ano.

Systém vaší planety prochází stejnými změnami jako vy. Lze je zrychlit nebo zpomalit, ale nelze je zastavit. Planeta Země je v přechodové zóně s vámi. O některých charakteristických procesech této zóny jsme vás již informovali. Jedním z těchto procesů je vytváření smyček časového toku. Tento nástroj se používá, když věci nejdou hladce. Proto jsou na některých místech na obloze vidět pruhy a na jiných ne. Liší se také jejich chemické složení.

Je to pro vás osobně nebezpečné? Měli byste se tohoto jevu bát, měli byste cítit hněv vůči těm, kdo jsou za pruhy na obloze zodpovědní? Odpověď zní ne. Hněv a vztek snižují vaše vibrace a oddalují váš vzestup. Stejně tak strach. Takže ne, není třeba se bát.
Škodí vám opalovací krém? Ano i ne. Někteří lidé na něj budou alergičtí, jiní si ničeho nevšimnou. Záleží také na složení krému a poctivosti výrobce. Ale ochrání vaši nepřipravenou pokožku před nebezpečným spálením. Je to pochopitelné srovnání.

Chtějí plazi vyhubit lidstvo? Kdyby chtěli a kdyby jim to bylo dovoleno, už dávno by to udělali. A my bychom s vámi nyní mluvili na úplně jiném místě.
Mimochodem, před nedávnem někdo vyhubil společenstvo plazů na vaší planetě. Před pouhými několika miliony let. Byla to jejich planeta. Byli nuceni od svých plánů upustit, nebo vyjednávat. Výsledkem dohody vašich lehkomyslných předků s plazy byl jejich autorizovaný zásah do vaší DNA. Experiment se stal mnohem zajímavějším a zároveň mnohem riskantnějším. Ve vaší DNA jsou zapečetěny kódy mnoha vesmírných ras. To z vás dělá ʺjedinečnou odrůdu jabloněʺ, kterou ještě nikdo nepěstoval! Proto je o vás pečlivě postaráno, když jste nemocní svými dětskými nemocemi.

Q: V ezoterických kruzích se často objevuje otázka ploché Země a vedou se o ní ostré spory. Řekni mi, Hekate, je Země placatá nebo kulatá?

A: Samozřejmě, že ano. (Architekti si dělají legraci))
Představte si, že před vámi leží na stole list papíru. Je plochý? Ano! Nyní vezměte tento list a slepte z něj trojrozměrný obrazec, například jehlan - čtyřstěn. Je list stále rovný? Ano i ne. K původní rovině jste přidali další tři. Přidali jste tři nové roviny, každou s vlastními parametry a vlastnostmi. Představte si, co by se stalo, kdybyste slepili lehokruh! Chápete, o čem mluvíme? Při pohledu na Zemi ze třetího rozměru ji uvidíte jako kulatou. Když se na ni podíváte z páté dimenze, uvidíte její povrch úplně a současně, jako by to byl list papíru ležící před vámi na stole. V páté dimenzi nemusíte ʺkroužitʺ kolem kulaté Země. Vše je před vámi jako projekce. A tak dále.

Nejlepší je představit si rozměry nikoli jako pravítko nebo stupnici, ale jako soustředné koule uzavřené do sebe. Nejvyšší rozměr (bez ohledu na to, jaké číslo mu přiřadíte) zahrnuje všechny ostatní. NEJEDNÁ se o lineární koncept.

Q: Jak je to s koronavirem, křížení je zlo?

A: Určité skupiny jej pojímaly jako radikální opatření, ale někteří obzvláště podnikaví účastníci Experimentu se musí hodně ʺbít přes ruceʺ. Někdy dostanou příležitost udělat svůj ʺtahʺ, aby si vybojovali právo na to, aby se později sami rozhodli. ʺPřekonánímʺ problému s koronou jste získali právo na intenzivní pomoc od Sil, které mají zájem na vašem vzestupu. Neexistuje žádné stříbrné světlo. Zkuste se na to dívat pozitivně.

Q: Škodí nám očkování?

A: Vzpomeňte si na tabletu paracetamolu. Odpověď zní ano, v krátkodobém horizontu. A ne v dlouhodobém horizontu.

Q: Někteří ezoterici jsou vážně přesvědčeni, že lidé s očkováním nyní přestanou být lidmi a stanou se z nich zombie.

A: Máš tato očkování. Cítíš se jako zombie?

Q: Ne, právě naopak. Dokonce jsem s tebou začala mluvit. Otevřeně.

A: Naši miláčci, vy jste nám ve hře vybojovali výhodu. Dobrá práce, že jste vydrželi. Nyní je to na nás. Očekávejte zázraky!

Q: Děkuji ti, drahá Hekaté, i tobě, Velký Demiurgu architekte!


Zdroj: https://absolutera.ru/article13965

Zpět