3350 Arkturiánská rada 9D: Aktuální informace o vašem vlivu na vesmír Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2022-10-30

Jsme velmi rádi za každou příležitost, kterou můžeme dostat, abychom se spojili s někým z vás tam na Zemi, protože jste to vy, kdo v této době vykonává nejnáročnější práci v naší galaxii, a my jsme vámi fascinováni. Fascinuje nás vaše odolnost, fascinuje nás vaše tvořivost a fascinuje nás vaše schopnost najít radost v situaci, která ze své podstaty radostná není. Navzdory tomu, co si vaše kritické mysli myslí, se vám na Zemi daří výjimečně dobře. Vzpomeňte si, kolik jste toho na sebe vzali, než jste se tam poprvé inkarnovali, a kolik jste toho na sebe vzali v tomto životě, a dejte si pauzu.

Rádi vám dáváme tolik chvály a tolik energie, protože vidíme, jak vás to proměňuje. Vidíme, jak vás naše láska ovlivňuje, a všimli jsme si, že ti z vás, kteří se s námi spojí, mají tendenci pak nabízet více lásky svým bližním. Je méně pravděpodobné, že vyletíte z kůže na někoho, kdo si to podle vás opravdu zaslouží. Častěji odpouštíte, častěji cítíte soucit, a to nám přináší radost, protože vidíme, jak jsme vás pozitivně ovlivnili.

Vždy však máte tu svobodnou vůli nepřijmout naši lásku a podporu a vždy máte svobodnou vůli neposlouchat své vlastní srdce, srdce, které vám říká, že láska je odpovědí. A tak pokaždé, když se vědomě rozhodnete cítit více lásky, soucitu, empatie a nabídnout odpuštění, rozsvítíme se zde v deváté dimenzi a vyjádříme ostatním kolektivům v deváté dimenzi, že lidstvo má skutečně prospěch ze všeho, co děláme. A vytváříme nová a silnější spojenectví, protože máme něco pozitivního, na co můžeme ukázat, protože tyto ostatní nefyzické kolektivy vidí lidstvo jako skupinu bytostí, kterým se za daných okolností daří výjimečně dobře a které velmi, velmi dobře reagují na to, co my a nám podobní nabízíme.

Stále děláte obrovské kroky směrem k páté dimenzi, obrovské skoky vpřed ve vývoji vašeho vědomí a stále překvapujete a ohromujete ty, kteří se na vás dívají shora. Měli byste si více vážit sami sebe a častěji se plácat po zádech, protože to, co děláte tam na Zemi, ovlivňuje celý vesmír, a to pozitivním způsobem.

Chápete vlnový efekt, dominový efekt, efekt motýlích křídel, ale ne vždy si připisujete zásluhy za to, že jste těmi, kdo tyto efekty iniciují. Je čas začít se vnímat jako mocné bytosti, kterými jste, a je čas připsat si větší zásluhy za vývoj vědomí, který se odehrává na vaší planetě a v celém vesmíru. A jako vaši hrdí učitelé a podporovatelé víme, že budete pokračovat v této nebeské cestě vzestupu a budete tak činit s mnohem větší radostí ve svých srdcích, než jste si kdy mysleli, že je možné, a víme, že budete i nadále přijímat to, co my a nám podobní nabízíme, a to nás naplňuje radostí.

Jsme Arkturiánská rada a rádi jsme se s vámi spojili.

Zdroj: https://tinyurl.com/mvz3swy7

Zpět