3346 Digitální měna vázaná na digitální ID Peter Imanuelsen

[ Ezoterika ] 2022-11-01

Vzpomínáte si na dobu, kdy jsem varoval, že dalším krokem bude digitální měna centrální banky vázaná na vaše digitální ID? Stejně jako v případě klimatických výluk, ke kterým nyní v podstatě dochází v Itálii, jsem měl opět pravdu. Řeknu vám, co se stane. Digitální měna centrální banky vázaná na váš digitální průkaz totožnosti. Tak budou mít naprostou kontrolu nad vším, co děláte a co kupujete. Lidem, kteří budou považováni za disidenty, mohou snadno uzavřít cestu k nákupu a prodeji... Je to globální komunismus.
- PeterSweden (@PeterSweden7) 19. září 2022

Turecko teď plánuje spustit digitální měnu centrální banky a hádejte co - Integrují ji se svým systémem digitálních průkazů totožnosti! Tato integrace je součástí další fáze jejich výzkumného projektu digitální turecké liry. Turecká centrální banka plánuje spuštění své digitální měny již příští rok. Věci se nyní dávají rychle do pohybu. ʺSystém digitální turecké liry bude integrován s digitální identitou a systémem FAST,ʺ uvádí oficiální zpráva (FAST je platební systém, který v Turecku provozuje centrální banka). Takže tady to máme. To, co bylo loni označeno za bláznivou konspirační teorii, se nyní stává skutečností. Digitální měna centrální banky, která je vázána na váš digitální průkaz totožnosti. S digitální měnou centrální banky se pro stát stává opravdu snadné zabránit disidentům v nákupu nebo prodeji. Jde o totální kontrolu. A vezměte v úvahu, že v Turecku byla v poslední době velmi vysoká míra inflace, a nyní ohlašují digitální měnu, která by mohla poskytnout vynikající příležitost k jakémusi ʺresetuʺ... Vysokou inflaci nyní vidíme v mnoha západních zemích. Dovedu si představit, že digitální měna bude zavedena s výmluvou, aby se zabránilo dalším ekonomickým potížím.

Reset globální ekonomiky, chcete-li. Možná ʺvelký resetʺ... EU spolupracuje na digitálním euru s nikým jiným než s Amazonem. Moje další předpověď je, že dostaneme osobní uhlíkové trackery, které budou sledovat veškeré C02, které vypouštíte svými nákupy v digitální měně. To už se do jisté míry děje, mnoho bank začalo sledovat emise C02 z vašich nákupů a ve Švédsku už máme kreditní kartu, která vás zablokuje, pokud překročíte svůj limit C02! Věci se dějí rychle a digitální měny a digitální ID centrálních bank jsou další velkou věcí, kterou budou prosazovat. Další věc, kterou je třeba mít na paměti, digitální měna by mohla být naprogramována tak, abyste ji utráceli pouze za věci, za které stát chce, abyste utráceli. Samozřejmě budou tvrdit, že to dělají pro ʺzáchranu ekonomikyʺ. Možnosti kontroly a tyranie jsou nekonečné. Už jsme viděli pravidlo PayPal, že vám může ukrást 2500 dolarů z účtu, pokud usoudí, že šíříte ʺzavádějící informaceʺ. Nejprve tvrdili, že to byl omyl, ale jakmile se mediální bouře uklidnila, toto pravidlo vlastně ZPĚTNĚ zavedli.

PayPal je naštěstí dobrovolný a každý může a měl by si ho smazat. Ale co se stane, když jde o digitální měnu centrální banky a vy jste nuceni ji používat? Co když si nebudete moci nic koupit, pokud nepoužijete ji? Nevidíte v tom problém? Otevírá to dveře nové úrovni tyranie, jakou jsme ještě neviděli. V médiích se o tom nejspíš příliš nepíše.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/11/01/digital-currency-tied-to-your-digital-id/

Zpět