3341 Životní gobelín: Zavedli jste cestování časem Brenda Hoffmann

[ Ezoterika ] 2022-10-31

Mnozí z vás chtějí vědět, co se stane zítra, za měsíc nebo za rok. Někteří máte pocit, že tušíte, co bude, když se obracíte nebo ptáte svých tarotových karet či křišťálové koule. Cesty, které nevytvoří poznání, po němž toužíte. Tyto výše zmíněné metody získání vize budoucnosti již neplatí. Vy i váš svět se měníte minutu po minutě, takže to, co by kdysi bylo přesnou vizí příštího měsíce nebo roku, je použitelné pouze tehdy, když zastavíte svůj současný přechod z minuty na minutu. Nic už není jako dřív. A nic nebude tak, jak se očekávalo. Tento přechod přesahuje vše, co lze pochopit vaší současnou terminologií nebo ve vztahu k předchozím pozemským událostem. Vaše minulost a budoucnost již nejsou statické. Jak se minutu po minutě vyvíjíte, bude se vyvíjet i vaše minulost a budoucnost. To, co bylo kdysi známé nebo očekávané, se změní, stejně jako to, co bylo kdysi bolestné nebo slavné. Poprvé v historii mohou pozemské bytosti posunout to, co se kdysi stalo, i to, co se ještě nestalo.

Tento nový kousek vaší vnitřní bytosti je tak trochu jako přidat do svého repertoáru cestování v čase - jako navštívit Zemi v době vzniku egyptských pyramid a vylepšit egyptský návrh pyramidy současnými stavebními technikami - a tím změnit minulost i budoucnost. Náznakem toho, že se to nemusí nutně dít dříve, by mohly být architektonické zázraky Říma postavené v Anglii, které byly zavrženy, jakmile se Římané stáhli z anglické krajiny. Díky vašemu novému dílu o cestování v čase se již generace nebudou muset vracet k tomu, co bylo, aby stavěly znovu. Místo toho budou tančit mezi časy a vytvářet láskyplnější a stabilnější fyzické a emocionální struktury. S největší pravděpodobností budete patřit mezi ty cestovatele časem, kteří léčí rány minulosti a mění budoucnost.

V minulosti se váš svět vyvíjel kolem moci řízené zvenčí - kdo ji měl, co bylo potřeba k jejímu udržení a jak buď moc získat, nebo se do mocenské struktury zařadit. Přestože mnoho technologií bylo výsledkem této vnější moci, nebyly nutně vytvořeny pro zlepšení lidstva nebo Země. Naopak, technologie zaměřená zvenčí posiluje nebo podporuje moc zaměřenou zvenčí. Program vaší nové bytosti je mnohem odlišnější, protože je završený láskou. Rozdíl mezi mocí/strachem zaměřenou zvenčí a láskou zaměřenou zevnitř je větší než rozdíl mezi dnem a nocí. Je to nový svět přivítaný ve vesmírech s velkou radostí a láskou. Jak se vyvíjíte a odhazujete své potřeby být lepší než, obětí nebo partnerem, posouváte svět a Vesmíry způsobem, který si zatím nedokážete představit. Je to, jako by Země byla rakovinovým ložiskem ve Vesmírech. Oblast, kterou se podařilo odstranit nebo změnit tak, že již nepředstavuje hrozbu.

Země byla kdysi vesmírnou očistnou oblastí díky své kráse a schopnosti pomáhat těm z Vesmírů, kteří chtějí prozkoumat strach - neboli vnitřní rakovinu. Něco jako mít krásný výhled z nemocničního lůžka. Protože tato rakovina byla vyčištěna, stává se Země radostným zážitkem, na který se v celém Vesmíru dlouho čekalo. Možná vás zajímá, zda se tento nový Vesmírný prázdninový ráj stane přelidněným, nebo nějaký strach z budoucnosti. Země se místo toho stává radostným místem, nikoliv replikou toho, co jste znali během svých pozemských 3D životů. Posun ve vás a na Zemi je o radosti a vyčištění minulých strachů - přetvořením toho, co bylo, v radostné to, co je. Není třeba, abyste se znepokojovali - nebo doufali a modlili se za lepší budoucnost. Tyto kroky jste již dokončili. Vaší úlohou je nyní následovat svou radost a instinkty, protože jste vytvořili nové já v novém světě - dar vesmírům. Dar, který se minutu po minutě přetváří ze strachu na lásku tím nejvelkolepějším možným způsobem. Jinde než na Zemi jsme my z Vesmírů naráželi na vaši schopnost současně měnit své bytí a prostředí. Nyní umožňujete stejnou morfizaci i na Zemi. Krok za krokem jste v sobě i na Zemi vytvořili nový mír a pomohli světu stát se plně rozvinutou částí Vesmírů. Vítejte při návratu do Vesmírů. A láskyplné blahopřání Zemi, která se stává klíčovou součástí Vesmíru. Ať se tak stane. Amen.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/11/02/life-tapestry-creations-youve-introduced-time-travel/

Zpět