3339 Změna říše a odhalení KejRaj

[ Ezoterika ] 2022-10-31

Informace zde uvedené jsou z mého úhlu pohledu, neboť veškerá pravda na vás čeká ve vašem srdci.
Do konce letošního roku 2022 zbývají dva měsíce a rozpouštění 3D struktur vstoupilo do nové fáze. Přestože se toho energetického hodně stalo, pro většinu se zdá, že se na této fyzické úrovni nestalo nic, alespoň na úrovni, kdy by byl svět v šoku. Je to proto, že jen málokdo skutečně věnuje pozornost událostem, které se odehrávají na Zemi. Pro ty, kteří si to uvědomují, se v tomto fyzickém stavu děje mnoho změn. Od roku 2012 do současnosti se toho hodně stalo energeticky, fyzicky tu a tam pár věcí, většinou s ohledem na počasí. To, co světlonoši očekávají a hledají, se ještě nestalo, ale zbývající čas tohoto roku 2022 má vynést na povrch mnoho událostí, mnoho pravd, které spustí masy.

Mnoho změn, o kterých se v poslední době mluví, začnou skutečně vnímat všichni fyzicky. Nemluvíme jen o politických a ekonomických změnách, nebo dokonce o výkyvech počasí. Mluvíme o skutečné změně. Když mluvíme, tato 3D říše se rozpouští a nahrazuje ji 5D Matrix. Začneme vidět, všichni začnou vidět silnější znamení, dokonce i ti, kdo jsou v hlubokém spánku, se začnou divit a pochybovat o tom, co se skutečně děje na Zemi. Čekají nás události, které překvapí i světlonoše, ty, které po celé té léta očekávaly změny, se nakonec mnohé projeví.

Jedna z těchto velkých událostí se koná do konce tohoto roku. Nemůžeme říct, co bude dřív. Světové odhalení týkající se temnoty, posunu v ekonomice a měnovém systému, zvýšení frekvence kontaktu s mimozemšťany. Uvidíte, jak se energie desetkrát zvýší, když se budete připravovat na vstup do portálu 11:11. Tento vzestup energií bude pokračovat až do konce prosince 2022.
Číslo 1 nyní dominuje silovým polím ve vaší realitě, klíčovým energiím, které lze použít k aktivaci nových začátků a vytvoření velké změny, na osobní úrovni i jako kolektiv, to je ono.
1 znamená nové začátky. Jak jsme již řekli, čísla zamykají a odemykají tajemství a poklady. S tím se také otevírají nové portály světla, které umožňují vyššímu světlu proudit k Matce Zemi a čistit vše, co již neslouží kolektivu.

Svátek Halloween představuje den před zničením Atlantidy. Lidé z Atlantidy věděli, že stojí před koncem jedné éry a jejich světa. Takže asi před 12 500 lety pořádali shromáždění na oslavu života, jeden den před zničením jejich vlasti. Dnes, All Hollows Eve nebo Halloween, se koná na památku těchto duší (mnozí jsou zde nyní). První listopad je den, kdy se Atlantida zhroutila. Proto se dnes 1. listopad slaví po celém světě jako vzpomínkový den. Dušičky, Den mrtvých, Všech svatých a mnoho dalších různých názvů používají různé národy po celém světě. Mocné energie Zlatého věku Atlantidy, nejvyšší vibrace, kterých bylo v tomto světě dosaženo, opět stouply, vracejí se a hromadí se s energiemi TEĎ vašeho povrchového světa a vnitřních říší Země, které si nyní razí cestu. na povrch. To vytváří velmi intenzivní světlo, jaké ještě na Zemi nebylo zažito.

Éra světla nepřichází, je tady a teď. Držte se. Buďte nyní připraveni jednat, protože čas konečně nadešel. Země a lidstvo potřebuje vaše světlo a lásku. Rozhodli jste se být zde v těchto časech, abyste pozdvihli svět z propasti do říší světla. Toto je povolání vaší Duše.
Toto je naše poselství pro tento den.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/10/31/realm-change-and-disclosure/

Zpět