3335 Globální střet zájmů Marta

[ Ezoterika ] 2022-10-16

Otec Absolut
Ahoj, mé milované děti!
Dnes budeme hovořit o současných událostech na vaší planetě. K jakým změnám zde došlo v posledních týdnech? Samozřejmě se nebudeme zabývat obecně známými fakty, ale zákulisními procesy, které nyní probíhají na jemnohmotné i fyzické úrovni.

Energeticky vaše planeta již plně vstoupila do prostoru čtvrté dimenze.Na fyzické úrovni se to projevuje zesílením konfrontace mezi silami Světla a Temnoty. Loutky stínové vlády, některé vědomě a některé ne, vykazují zvýšenou aktivitu, někdy až za hranicí zdravého rozumu. Tím, že plní příkazy svých pánů, se dostávají do zranitelného postavení, protože vlna lidových protestů je brzy smete z vedoucích vládních pozic, které nyní zastávají. Změna vlád předních zemí světa je na spadnutí.

A co se děje na straně Sil světla?
Nové energie, které nyní přicházejí na Zemi, přispívají k tomu, že stále více lidí začíná chápat pravou podstatu věcí, včetně lidem vnuceného pohledu na události na Ukrajině. Samozřejmě stále existuje mnoho lidí, kteří bezvýhradně věří médiím a posuzují dění pouze podle vnějších faktorů, aniž by se zamysleli nad příčinami a důsledky konfliktu a nad tím, kdo z něj má prospěch.

Myslící lidé se snaží najít co nejvíce pravdivých informací, aby si mohli vytvořit vlastní názor a pochopit, jak žít a jednat. Samozřejmě není náhodou, že konfrontace mezi dvěma zeměmi se společnými slovanskými kořeny, která přerostla v bratrovražednou válku, již ovlivnila celý svět. Právě tento obludný zločin globalistů, kterým se podařilo poštvat proti sobě kdysi jednotné lidi, byl lakmusovým papírkem, který odhalil pravou podstatu toho, co se děje - strhl masky nejen z politiků, ale z každého obyvatele Země bez ohledu na jeho národnost a místo pobytu.

A to se stalo proto, že v sázce je nyní příliš mnoho: existence celé civilizace, nic méně. Proto se hlavní bitva o něj odehrála na půdě Rusů - hlavních strážců Božího kodexu.

Všechno a všude je již odhaleno do krajnosti - nikdo nemůže za krásnými slovy skrývat své skutečné úmysly. Každý se může svobodně postavit na stranu Světla nebo Temnoty. Nyní se tato konfrontace rozšířila do celého světa. V každé zemi si lidé dobrovolně či nedobrovolně volí Temnotu nebo Světlo - a to především ve své Duši. To, co se nyní projevuje navenek, jim pomáhá rozhodnout se.

Při pohledu na účastníky konfliktu již intuitivně vycítí, kdo je kdo, jaké jsou cíle a záměry stran konfliktu a čí zájmy odrážejí. Jedná se tedy již o celosvětový střet zájmů mezi tajnou světovou vládou a obyčejnými lidmi, což znamená, že řešení situace závisí na každém obyvateli Země, ať už si to uvědomuje, nebo ne. Ale naštěstí, drazí lidé, energetický přínos čistých lidských duší v tomto procesu není srovnatelný s ostatními - dosud neprobuzenými dušemi. To znamená, že vaše vítězství nad silami temnoty je již na dosah.(pozn. připomíná mi to Čarodějnici na koštěti pod lavicí)

Zdroj: https://vozrojdeniesveta.com/vsemirnyy-konflikt-interesov/#ixzz7jF4HjDBn

Zpět