3334 Týdenní poselství a Halloween Sharon Stewart

[ Ezoterika ] 2022-10-30

Archanděl Michael
Jsem archanděl Michael s poselstvím pro skupinu Andělských bojovníků.

Jak se události na Zemi vyvíjejí, uvidíte, že v mnoha případech nebyla událost tak špatná, jak bylo předpovězeno. Udělali jste si zásoby, jen abyste zjistili, že mnohé věci, které potřebujete, jsou stále na pultech a jsou vám k dispozici. Střežili jste své peníze, jen abyste zjistili, že zůstávají v bezpečí. Tím nechci říci, že je vše v pořádku a vše je vyřízeno - že se nacházíte ve zlatém věku - neboť tomu tak není. Ale dostat se do tohoto věku nebylo pro mnohé z vás tak strašné, jak se předpovídalo.

Říkáme, že předpovědi občas berte s rezervou, protože jsou často opepřené emocemi toho, kdo je vyslovuje.

Pro tento týden opět děkuji Sharon, která je dnes mimořádně nemocná, za její práci. Slíbil jsem jí zázrak a ona ho obdrží.

Ti z vás, kteří se chtějí zúčastnit, prosím, pošlete své láskyplné energie skupině, která v současné době zřejmě vede Spojené státy, aby oslabila jejich odhodlání a dále rozvrátila jejich spojení. Mnozí jsou zatýkáni, ale velký den nastane zítra - den, kdy se jejich čarodějnice budou snažit škodit obyvatelstvu. Držte své Světlo, nepouštějte ho a chraňte se před vším, co pro vás tito ďáblovi přisluhovači mohou připravit.

Nezapomeňte, že následující den je svátek Všech svatých. Vyberte si světce podle svého uvážení a pomodlete se k němu nebo k ní, poděkujte jim za jejich službu a láskyplnou oddanost lidem na Zemi. Následující den je svátek Všech duší, den, kdy si vzpomeňte na své bratry, které jste ani nepotkali, ale znáte je z vnitřních rovin.

Já jsem Michael. Jsme spolu, jsme jedno, jsme legie.<

Zdroj: https://tinyurl.com/ysr32pwp

Zpět