3331 Mentální - éterické fyzické srdce aneb Jak dosáhnout osvícení? Pro100

[ Ezoterika ] 2022-10-30

Až vaše mysl, drazí, utichne, až vypnete všechny mlýnky na myšlenky, až je vymažete, až budete umět rozpoznat cizí myšlenky ve své hlavě, až budete umět ovládat každou myšlenku, která vám přijde do mysli, i každou myšlenku, která je cizí vašemu poli, až se naučíte vymazat, rozpustit vše, co přichází z jemnohmotné roviny, a také ignorovat vše vnější, co vás vyvádí ze stavu míru a blaženosti, pak se začne jasně projevovat Vědomí Jednoho Srdce.

Vaše pozornost a vnímání jsou již naladěny na jinou vibraci - vibraci srdečního centra.

Znamená to, že došlo k propojení Duše, Ducha s Vědomím Srdce, středem vašeho energetického torzního pole (všechny slupky jsou v jednom) s energetickým torzním polem samotné planety - s jejím jádrem. Stáváte se přímým příjemcem a vysílačem informací, jste v kontaktu se Stvořitelem planety, tedy se Zdrojem života.

Poté, co jste jednou pocítili toto vnitřní pulzování v oblasti hrudní kosti, naučili jste se převádět tyto vibrace do slov rodného ruského jazyka, v němž vidíte sny, nikdy si tuto myšlenku nespletete s žádnou jinou - je tichá a mírná, klidná a pokojná, jediná, vždy vám přináší štěstí a odpovídá na všechny vaše otázky (z vědomí hlavy) - nyní můžete, drazí, vést přímé dialogy s Bohem.

Můžete se ptát na vše, co si přejete - všechny vaše otázky vám budou přímo zodpovězeny. Nebudete muset hledat guruy, rádce, učitele atd., protože jste poznali nejvyšší smysl existence člověka na Zemi.

Odtud, drazí, z vašeho duchovního srdce vždy přicházejí všechny nejgeniálnější myšlenky, všichni tvůrci odvozují své objevy, když se odhalí spojení s Matkou Zemí, s jejím jádrem přímo spojeným se Zdrojem všeho, co je v celém tkalcovském stavu Noe.

Očistili jste své obecné nevědomí. Dosáhli jste Osvícení ve fyzickém světě. Nyní jste tvůrci nového světa!

Zdroj: https://absolutera.ru/article13951

Zpět