3306 Spoléhání na intuici a záměr Terry Andrews

[ Ezoterika ] 2022-10-26

Výbuchy plazmové energie jsou intenzivní, protože pokračujeme v tomto procesu vývoje v naše nové já. Běžně mohou narušovat spánek. V neděli večer jsem skoro nespala a druhý den mě čekala čtyřhodinová cesta autem. Ale překvapivě jsem byla celý den vzhůru. Zdá se, že potřebuji méně spánku. Držte mi palce.

Stále se přesouváme víc a víc do nového. Pozoruji teď, že opravdu nechápu všechna pravidla a postupy 3D života, když jsem venku a na cestách. Připadám si jako někdo, kdo přistál na cizím místě, kde musím přijít na to, jak se věci dělají. Ale dělám to novým způsobem, velmi intuitivně. Dělat to je teď součástí dobrodružství. Stále více se spoléháme na svou intuici a záměr a vytváříme to, co potřebujeme, okamžik po okamžiku.

Tento týden jsem se zastavil ve své nově přestavěné bance a zjistila jsem, že je to nepříjemné. Vypadá jako kavárna bez osobnosti s velkými obrazovkami, na kterých ve smyčce běží reklamy. Už tu není nikdo, kdo by vás při příchodu pozdravil. Tento nový formát je zřejmě apelem na mileniály, kteří do bank nechodí. Časové linie se definitivně rozdělily. Naštěstí si mohu vybrat jinou větev. Je tady a pomáhá nám nastolit náš nový svět s tímto krásným světlem rovnováhy, míru, harmonie a lásky.

Tento týden u mě pobýval člen rodiny, takže tento příspěvek bude krátký, ale chtěla jsem se podělit o to, že tento člověk měl první noc své návštěvy velmi zajímavý zážitek. V noci se probudil a zjistil, že je obklopen fialovým světlem. Těžko se to popisuje, řekl mi druhý den ráno, ale připomnělo mu to polární záři. Světlo trvalo poměrně dlouho a bylo velmi uklidňující, poznamenal. Toto fialové světlo jsem zažila i ve svém domě - zdrojovou energii přicházející od Matky stvoření, když přinášíme novou říši. Je skvělé slyšet, že se tímto způsobem dává poznat. Je tady a pomáhá nám nastolit náš nový svět tímto krásným světlem rovnováhy, míru, harmonie a lásky.

Starý svět nadále ustupuje jako odliv a příliv, a to se děje mnoha způsoby. Naše ochota stát se novými, naše otevřenost vůči změnám a naše schopnost vyvíjet se nás nesou vpřed do nového vědomí.

Před několika lety jsem se sešla se dvěma přáteli na večeři v malé místní kavárně. Vešla jsem dovnitř a zjistila, že tam ještě nejsou, tak jsem čekala venku. Cestou ven jsem pozdravil několik přátel, kteří právě večeřeli. Čekala jsem asi 15 minut a nakonec jsem odešla, když se neukázali. Později jsme si porovnali poznámky a zjistili, že tam byli ve stejnou dobu. Pozdravili se se stejnými přáteli. Zaparkovali před kavárnou na třetím místě a říkali, že vedle nich je volné místo. Tam jsem zaparkovala já, na tom druhém místě, třetí místo bylo prázdné. Takže jsme tam nějak byli ve stejnou dobu, ale nikdy jsme se neviděli. Někdy o tom zážitku přemýšlím, protože je to možná příklad toho, co se stane. Budou existovat paralelní reality s určitým přechodným překrýváním, jak se každý z nás bude rozhodovat.

Bylo tolik zkušeností, které nám ukázaly, kam směřujeme. Každému z nás se přihodily věci, sny, vize, znamení, synchronicity, které nám daly potvrzení. Pohybujeme se v něčem skutečně úžasném a magickém. Čeká nás celá tato nová éra a my jsme odhodlaně a vytrvale pracovali na jejím vytvoření. Teď začínáme vidět některé odměny a výsledky našeho neochvějného odhodlání.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/10/26/relying-on-our-intuition-and-intention/

Zpět