3229 Aktualizace vzestupu; vyčerpání těla Natalia Alba

[ Ezoterika ] 2022-10-08

Jak se blíží období zatmění a frekvence šesté a sedmé dimenze, které nám přicházejí na pomoc na naší cestě vzestupu, můžeme se cítit vyčerpaní, s extrémním zmatkem a únavou, stejně jako s mnoha dalšími jedinečnými pocity, které se obvykle objevují, když vědomě integrujeme plazmové vlny a začínáme budovat světelné tělo. Světelné tělo, často nazývané Merkaba, je výsledkem toho, že máme správně uzdravený a aktivovaný systém čaker, linii hara, portál ramenních křídel a mnoho dalších tělesných struktur. Je to něco, s čím musíme pracovat, protože právě to je jeden z mnoha důvodů, proč vzestupujeme, dokud jsme ještě ve fyzickém těle. Budování světelného těla je dlouhý proces, který vyžaduje čas, oddanost a vyšší pochopení mechaniky vzestupu. Je to proces, který mnozí v této době prožívají, protože ho budují a začínají rehabilitovat svou DNA.

Aby podpořili léčení/čištění, které probíhá v našich tělech, nebo nám pomohli získat více vitality, zatímco jsme v tomto procesu práce se svým světelným tělem, vyzývají nás Průvodci, abychom vzývali pátý paprsek Stvoření, zelený. Naplňte své tělo tímto zeleným světlem a nasměrujte ho na konkrétní části těla, které potřebují péči, obnovu, uzdravení nebo větší pročištění, a obklopte se zelenou koulí, která vás bude chránit a pomůže vám zůstat v této láskyplné a léčivé frekvenci, dokud nebude vaše tělo připraveno se znovu vynořit, posílit. Není to však jediný proces, se kterým nám tyto současné energie, které jsou již mezi námi, pomohou, protože mnozí začínají ztělesňovat také vyšší aspekty své duše a s nimi i moudrost a sílu, kterou potřebují k uzdravení a znovuzískání své suverenity a osobní svobody. Je to podobný proces znovuzískávání duše, při kterém jsme připravili tělo a aktivovali ho, takže nyní můžeme držet více esence z naší duše. Proces, který se liší od léčebného získávání duše, které často potřebujeme provést, když máme traumatický zážitek.

Abychom byli schopni tohoto procesu dosáhnout, aby naše tělo bylo schopno ztělesnit tekuté plazmové světlo, musíme nejprve uvolnit všechny programy a vše, co v našem fyzickém, mentálním a emocionálním těle drží nízkou frekvenci. Právě v této fázi se mnozí z nás nacházejí, ačkoli v rámci naší evoluční cesty existuje mnoho fází a iniciací a všichni jsme v různých stádiích. Nejdůležitější je porozumět svému tělu, snažit se pít hodně vody a jíst co nejlehčí jídlo, což je životně důležité. Dokud budeme svá těla otravovat mnoha látkami, ale také nižšími myšlenkami apod. naše těla nemohou integrovat plazmatické energie, které začnou budovat naše krystalické tělo, protože obojí není kompatibilní a my nemůžeme zůstat v obou protichůdných frekvencích současně.

Těm, kteří jsou v tomto procesu, průvodci doporučují křišťál z čirého křemene, který spolu se zvukovou terapií pomůže tělu vést světlo a ukotvit ho, pokud jsou naše těla na tento proces připravena. Poté je na nás, abychom se naučili, jak tyto světelné kódy v našich tělech řídit a usměrňovat, neboť jsme to my, kdo musí těmto energiím dát účel. Především respektujte svá těla, každý máme své osobní mikrocykly, v nichž někdy budeme aktivnější a jindy budeme potřebovat více odpočinku. Když nepřijmeme fáze menší aktivity, vytváříme odpor, který může být pro naše tělo stresující. Můžeme si také vytvořit úzkost a mnoho dalších pocitů, které nejsou způsobeny naším evolučním procesem, ale naší lidskou egoistickou tendencí tlačit na sebe, když ještě není čas se pohnout kupředu.

Zásadní je znát sebe, své tělo a osobní cykly, abychom pochopili jedinečný proces, který prožíváme, a jak se s ním můžeme co nejlépe vyrovnat, protože nikdo to nemůže vědět lépe než my. Je to období hluboké očisty a je důležité pochopit, kde se nacházíme a co potřebujeme, abychom mohli vykročit do další fáze. S úplňkem v Beranu k nám přicházejí také mocné léčivé energie, protože se spojí s Chironem, Velkým kosmickým léčitelem, který nám pomůže v našem očistném procesu, jen se musíme zbavit netrpělivosti a věřit, že jsme tam, kde potřebujeme, a dát svému tělu to, co v této době potřebuje, abychom mohli pokračovat ve ztělesňování vyššího Světla.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/10/08/ascension-update-body-exhaustion/

Zpět