3211 Kain, Ebabel, Lucifer thepathofcoldnigh

[ Ezoterika ] 2022-09-29

Q: Kaine, řekni něco, řekni mi o blokádě noosféry.
Kain: Za to tě nikdo nepohladí. Ale předstírejme, že se tě to netýká. Možná opravdu nejde o tebe nebo o lidi, jako jsi ty. Na to jsi měla myslet dřív. Byla jsi ochuzena o mnoho příležitostí a alternativ. Ale teď se nezlobíš. Nemyslím si však, že byste tento proces mohli nyní zastavit.

Q: Nelíbí se mi, že se teď někdo začal obětovat.

Kain: mě také ne. Nebo co chcete slyšet? Je to jejich volba, víte? Všichni to myslí vážně. Spousta lidí je vyděšená. Věci se mění. Jste katalyzátorem a nepopírejte to. Fňukala jsi, všechny jsi provokovala, otevřeně jsi kritizovala mě, temnou hierarchii, Evaila, a pokud mě paměť neklame, chtěla jsi ʺvšechno zničitʺ a ʺzabít Luciferaʺ. K čemuž ses mu upřímně přiznala. Myslela sis, že tě to překvapí?

Q: Ne, jsem prostě blázen.

Kain: Tak si to užij. Nikdo vám neřekne pravdu o žádném štítu ani o blokádě čehokoli jiného, co chcete vědět. To jsou pro vás osobně zbytečné informace. Nepředstírejte, že vám na tom záleží. S tím, co se děje právě teď, byste měli být maximálně spokojeni. Všichni se o vás tolik snaží.
Jak můžete neslyšet tak hysterického šílence. Celý systém se otřásá kvůli výpadům lidí, jako jsi ty. Proto jste cenní, rozvíjíte se mimo systém, rozkolísáváte ho, rozbíjíte ho, rozvíjíte se na jeho úkor. Jsi přirozeně temná. Zlý génius. To není samoúčelné. Je to čistá pomsta.
Q: Jsem mstitel?
Evail: Ne. Jsi městský blázen. A můžete se o tom přesvědčit sama. Jsi blázen. Myslím, že ne. Trochu se vymykáš charakteru. Pomsta systému? Jsi horší než systém. Jsi blázen. To je tvá síla. Vidíš určité aspekty, detaily věcí. Odtud získáš ucelený obraz a úplné porozumění. Různé zdroje. Díváš se na ně takříkajíc z různých úhlů. Zkus něco na sobě. Všechno sleduješ. Je to tak? Nepotřebuješ být odváděna od světla. Musíte však systém zničit. Možná je to váš osud.

Q: Zformuluji něco šíleného a ukončíme to, alespoň pro veřejnost. Selena a Ino, já a Lucifer. Dualita. Náš fyzický svět, vy nadvesmírné síly, kam jdeme? Jaký jiný šestý, pátý, čtvrtý nebo dokonce nulový rozměr či hustota? Kdo? Proč? To vše je nutné, kdo to nakonec všechno zařídil? Kaine, kam jdeme?

Kain: Každý si jde, kam chce. Hustota je prostě hustota. Předávám slovo Evailovi, už mě unavuješ.

Q: Evail, Selena a Ino? Kam jdou?
Evail: Někteří z kontaktních pracovníků, které znáte, si přechod pochvalují. Je to pro ně důležité. Ignorujete ji. Ale temná hierarchie. Máš k tomu vztah. To jsi ty. Náš hrdina. Co je ti po tom, že se už nikdy neuvidíte? Je to pro tebe dobré? Myslíš na ostatní? Nebuď hloupá. Jsi naše. Lucifer tě zachrání.
Lucifer: To by mě ani ve snu nenapadlo. Dělám si legraci. Uvidíme, Paši. Chci tě poznat. A vy všichni jste lepší. Ohrožuje tě někdo nebo něco?

Q: Myslíš, že mám v sobě hodně síly?
Lucifer: Myslím, že máš názor na všechno. A chan je oduševnělý. Krásný, stejně jako ty. Myslím, že se snažíš. A někam se dostáváš. Pokračuj. O Selenu a Ino si nedělej starosti. Ty nejsi oni.
Kain: Všechno děláš s láskou. Od srdce. I když nejsi laskavá. Jsi trochu blázen. Asi nosíš korunu zla, jak sama myslíš. Ale jsme my ti temní tak špatní? Je to to, co jsi nám pravděpodobně chtěla sdělit?
Evail : Ještě se neloučím. Souhlasím s tím, co jsem uvedl výše. Dobrá práce. Dobrá cesta. Je to trochu divné, že? Na mě máš taky zvláštní vliv. Jako bych se dotkl tvé budoucnosti. Tvé šílenství. A samozřejmě slastná bolest. Dál křič ze své bolesti. To vše není zdaleka náhodné. Vesmír, nebo možná kousek Boha v tobě tě možná vyslyší. Ať tě provází síla. Amen. Jsem pryč.

Q: Proměňuji sebe osobně a s sebou celou planetu. Kain, Lucifer, Zlo, dokud se nesetkáme. Nezapomeň - tohle je Boží hra!


Zdroj: https://absolutera.ru/article13775

Zpět