321 Otázky & odpovědi Irina Podzorova

[ Ezoterika ] 2020-05-10

Jemnohmotné civilizace

Existují subtilní civilizace. Nazývají se plazmidy. Je jich mnoho typů a úrovní v celém vesmíru. Všechny úrovně jsou obsazeny plazmoidy. Jsou odpovědní za různé prvky pro různá místa. Na Zemi se obvykle nazývají duchové přírody. Obvykle se jedná se o plazmoidy 4-8 úrovně hustoty. Můžete mít v domě celou civilizaci plazmoidů. Může to být rodina. Záleží na tom, jak jsou obyvatelé domu pro plazmoidy přitažliví a jaká je jejich doména. Různé plazmoidy mají různé jazyky.

Starověké národy obývající jižní Rusko, jižní stepy stavěli s pomocí cizích civilizací dolmeny. Klonovaly do nich různé zvuky, záření. Různé energie shromážděné v těchto dolmenech slouží k léčebným účelům, některé jsou pro komunikaci s jemnohmotnými civilizacemi. Pokud se nechal zavřít do něčeho, jako sarkofág, byl odříznutý od nejrůznějších vnějších vjemů. Mohl se tak s těmito civilizacemi dostat do kontaktu.

Nevměšují se přímo. Předávají svým kontaktérům plány, jak obnovit ekologii. Vyvíjejí programy jak to lze udělat, ale bohužel, protože environmentální situace závisí na politické situaci, snaží se hledat kontakty mezi těmi, kteří mohou ovlivnit politický kanál. Bohužel prozatím dosáhli velmi malého úspěchu. Vzhledem ke svým vibracím nejsou ti u moci příliš vhodní. Nechtějí s nimi být v kontaktu.

Slovanská a skandinávská božstva Byli velmi různorodí, jako v každém polyteistickém systému, který se vyvinul v lůně přírody, když s ní lidé žili v harmonii, vlastně s ní neustále komunikovali. Proces vytváření mytologie může trvat mnoho tisíciletí a nejzajímavější je, že v průběhu času se tito bohové mění.

Nejčastěji se zbožšťovali zástupci plazmoidních společností. Lidé často mylně přirovnávají tato světelná stvoření k bohům. Dosud to přežívá v zoroastrianismu. Byla to frekvence z různých planet. Také zbožňovali humanoidy, plasmoidy a vlastní lidi, kteří byli vládci této doby, vůdci, kněží kmene. V průběhu času přes 5-6 generací o nich v příbězích mluvili jako o někom, kdo byl velmi moudrý, jako o bohu. Byli to lidé, kteří jim dali takové rysy. Mytologická složka je součástí lidských příběhů. V každém případě jste vytvořili koncept egregoru, který je vysoce ztělesněný duch, duch vysoké úrovně. Samozřejmě jste je zbožňovali a volali - to znamená stejné anděly, se kterými jste přišli do kontaktu, andělské strážce, andělé byli patrony jejich mentorů a tak dále. Kult jejich předků byl velmi rozvinutý, to znamená, že jste přinášeli různé obětiny.

Kouření

Pokud myslíte na kouření, vytváří se návyky na psychologické úrovni, poté změny na fyzické úrovni. Pokud jste si na to již zvykli, jste na to zvyklí nejen svým tělem, ale celým svým emocionálním aparátem, to znamená, že máte v auře takovou myšlenkovou formu. Pokud chcete přestat, první věc, kterou byste měli udělat, je napsat na papír proč chcete skončit, a co vám kult kouření přináší. Uvědomíte si, jestli tomu opravdu chcete čelit. Pokud to opravdu nechcete, nebude to fungovat dlouho. Tento zvyk poškozuje tělo i energii. Ucpává například alveoly v plicích, ale ucpává také éterické kanály, které vedou do srdce, například tam, kde se přenáší kyslík do životního kmene. To znamená, že ovlivňuje energii.

Samozřejmě záleží na těle, to znamená, že člověk, pokud si myslí, že má silné a zdravé tělo, pokud má dobrou genetiku, pak samozřejmě může kouřit, způsobí mu to menší újmu. V každém případě je to návyk, který pro cestu vzhůru není moc dobrý.

Alergie

Jsou tři hlavní příčiny alergie, které mohou být vzájemně propojeny. Může to být pomalý vylučovací systém a filtry v játrech a ledvinách. Může jít o různá infekční parazitární onemocnění, která cizími proteiny alergizují tělo. A nakonec ji mohou způsobovat psychosomatické příčiny, tj. jedná se o různé energetické bloky, různé emoce a myšlenky atd., které začínají ničit struktury fyzického těla. Je třeba sledovat každou alergickou reakci samostatně.

BleskBlesk je viditelná forma jednoho, nebo více typů plazmoidů. Jsou nasyceni elektřinou, která je v atmosféře. Plazmoidy mají díky zvláštní struktuře jemnohmotná těla. Živí se pouze energií. Nemohou jíst husté materiální druhy potravy.

Konopí

Pro tělo má kouř podobné negativní účinky, jako každý kouř. Malá dávka této látky se používá pro změněné stavy vědomí, soustředí se na 6 čakru. Astrální tělo již není tak pevně spojeno s fyzickým. Alkohol má podobný účinek. Ve velkých dávkách astrální tělo opustí fyzické. Vše působí na fyzické a duševní energetické úrovni. Výsledkem je, že se nálada zlepšuje, může začít komunikovat s plazmidy, kteří k němu přijdou snáze. Vše záleží na úrovni vibrací jeho duše. Receptory se přestaví a dávky je nutné zvyšovat. Všechny tyto látky dávají jen krátkodobý efekt, ale odstavují tělo a člověka.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=Xb_rPPtodxc

Zpět