320 KONEC BÝVALÉ ZEMĚ Michael O.

[ Ezoterika ] 2020-04-08

Channeling se Zdrojem
V nedávné době byl v Číně spuštěn Kryptojuan. Je to kryptoměna státu. Bitcoiny - vyhýbání se obecnému systému obratu deviz, možnost spekulovat, prát špinavé peníze. Pokud je však virtuální měna ovládána státem, nevnese do systému společnosti finanční nerovnováhu, pokud bude měnová politika správná. Tuto měnu lze v určité výši regulovat. To umožní nepoškodit ekonomiku nadměrným zhodnocováním nebo zlevněním peněz země, což podpoří ekonomickou moc v souladu s obratem prostředků.

Například čínská vláda poskytne 200 miliard kryptojuanu na výstavbu a opravy silnic. Každý kryptojuan je podepsán QR kódem a je nastaven podpisový program, který vám umožňuje utrácet tyto virtuální peníze pouze na suroviny budoucích a opravených silnic, na platy pracovníků a jejich nadřízených přímo vykonávajících práci.

Pokud se některý úředník pokusí část této částky přesunout pro osobní potřebu, vybrat část peněz na svůj offshore nebo hotovost, pak bankomat nebo bankovní systém tuto operaci odmítne. Program těchto kryptojuanů obsahuje přesný seznam služeb a zboží, které lze s jejich pomocí zakoupit. Navíc můžete dokonce zavést kvantitativní omezení předávání těchto kryptojuanů. To znamená, že neoprávněný nebude moci tyto peníze získat.

Kryptojuan je v současné době zakázáno vyplácet, plánují jej ponechat jako jedinou virtuální měnu, aby odstranily černý sektor státu a ekonomiky. Tato inovace má opravdu dobrý potenciál. Vaše trasování lze nyní sledovat, protože většina nákupů se provádí kreditní kartou. Státní kryptoměna vám umožňuje odstranit černé a šedé společnosti z ekonomiky, které neplatí daně nebo neplatí daně za své zaměstnance, nepřispívají do penzijního fondu. Pro obyčejné lidi znamená konec práce v šedé zóně, konec neplaceného pojištění a stejný skromný plat kdekoli. Zaměstnavatelé již nebudou moci tak snadno obejít daňový systém, což pro ně není ziskové, ale je prospěšné pro zaměstnance. Zároveň odejde mnoho společností specializovaných na hotovost. Pouze zpomalují hospodářský rozvoj zemí, a tedy i plat běžných lidí. Virtuální peníze jsou kontrolovány státem, budou vydávány v harmonické výši a v případě potřeby bude monitorováno jejich rozdělení.

Virtuální peníze jsou samozřejmě také součástí koncepce NWO, mají spousty výhod, které umožňují použít tyto peníze ve prospěch společnosti. Pokud je správci používají ke zlepšení života obyčejných lidí, považujte virtuální peníze za dobro.

Nepochybujte. Síla nakonec přejde do rukou spravedlivých a moudrých duší. Kvantový přechod k tomu aktivně přispěje. Nastal čas!

Síla dolaru v mezinárodních transakcích oslabí a kryptojüan získá svou sílu. Podle příkladu Číny bude mnoho zemí světa aktivně rozvíjet své virtuální státní měny, aby ve vývoji nezaostávaly. V průběhu času vstoupí státní kryptoměny do světové ekonomiky natolik, že všechny úřady na světě se rozhodnou zakázat kryptoměny mimo státní kontrolu. Koneckonců, s pomocí nekontrolované kryptoměny budou moci podvodníci a zkorumpovaní úředníci vybírat finanční prostředky a prát peníze.

Lidé chválí nekontrolované kryptoměny pro jejich svobodu a pokrok, ale v podstatě je to anarchie a permisivita. Dokonce i probuzení lidé považují tento typ nestátní měny za něco božského, za projekt Vyšších sil, ale kolik je za nimi spekulací a nespravedlnosti! Kolik lidí přišlo o všechno. Jedná se o stejnou spekulativní finanční výměnu jako u akcií, kurzů měn, ale rozsah spekulací je prostě obrovský! Koneckonců, je to oblast, která je obecně mimo kontrolu státu. Lidé, kteří dostávají plat v nekontrolované kryptoměně, budou mít zítra jednu desetinu svého platu, protože sazba desetkrát prudce klesne! Byli byste schopni žít v takovém světě? A je to svoboda, rovnost a bratrství? To je jen chaos a nic víc. Základní přežití lidí závisí na penězích. A pokud míra běžně používaných peněz každý den vyskočí nahoru a dolů na bezprecedentní hodnoty, pak se ekonomika jednoduše zhroutí, dojde k anarchii a šílenství. Pokud je tedy potřeba kryptoměna, pak pouze pod dohledem státu.

Itálie, která nedostala lékařskou podporu během prudké epidemie se odtrhne. Velmi ji to urazilo. Během současné pandemie se všechny evropské země uzavřely, aniž by si navzájem pomáhaly, i když měly zdroje. Každý pro sebe v obtížné situaci. To odhalilo skutečný individualismus a sobectví zemí EU, a ukázalo chabost a formálnost unie. Evropské státy najednou přestali být přáteli, každý myslí jen na sebe. Evropská unie proto padne. Hospodářská krize pravděpodobně přinese konečnou ránu iluzorní jednotě evropských zemí, protože na potápějící se lodi budou všichni ukazovat extrémy svého egoismu.

Neměly by existovat žádné hranice, cla ani jiné překážky. Planeta a všichni lidé na ní jsou jediný nerozlučný celek. Globalizace by však měla být vytvořena na základě světelných principů, nikoli na základě zákonů NWO. Čas přijde a nejen Evropa bude sjednocena, ale celý svět se spojí ve světlé budoucnosti Země.

Můžete se ptát, kde jsou pozitivní transformace. Pochopte, drazí, vaše společnost je z velké části postavena ve tmě. Přechod odhalí všechny nečistoty staletí. Nemůže to být bezbolestné a růžové. Duha nového života vznikne po mnoha globálních šocích. Konec konců, temnota mezi lidmi se odstraňuje krizí, napětím a deprivací.

Začínáte se bát o svůj život a o život blízkých, ale žádný hlas rozumu se ve vás neprobouzí, pouze zvířecí strach. Mnohokrát vám bylo řečeno, že přechod není pro slabá srdce. Není to procházka květinovou loukou. Jedná se o sprint skrze trnité keře a útesy. Na začátku přechodu vám nikdo nesliboval nic lehkého a příjemného. Čisticí proces je bolestivý, ale nutný. Až nastane okamžik testování, okamžitě zapomenete, jak byl užitečný a co vám o něm říkali po tisíciletí.

Nyní je ve vašich srdcích a společnosti bitva o Zemi, válka dobra a zla. Bát se znamená tmu. Vědomí a pochopení základních příčin toho, co se děje, je triumfem světla! Takže se nebojte a vzpomeňte si, kolikrát vám Vyšší mocnosti řekly o nadcházejících krizích a katastrofách velmi odlišné povahy, a kolikrát jsme vás vyzývali, abyste si byli všechno vědomi.

Všechno jde podle plánu. I když má tma vlastní plány, plán těch jasných stále vítězí. Věk Vodnáře je jiný svět a další podmínky hry. Tma odolává poslednímu, ale energie obrovského vesmíru jsou proti nim. Jejich NWO zůstane nedokončený, zatímco síla světla změní osud lidstva ...

Temní převzali moc kvůli nízkým emisím prostoru během průchodu sluneční soustavy skrze pekelné části galaxie. Nyní bylo na řadě, aby ztratili svou moc, a opačná síla vesmíru ji vzala zpět do svých rukou. Nepodceňujete sílu kosmických vln. Silně formují vědomí lidí a záležitost vaší planety. Pouze to dělají velmi pomalu, úporně a bez přerušení. Zdá se vám, že energie zřejmě nic nedělají. Svět že zůstal stejně hloupý, jako byl. Už se mění, ale zavedení síly světla na Zemi nebude tak rychlé, jak bychom chtěli. Temní zotročovali sluneční soustavu také dlouho. Paraziti vesmíru získali ?kontrolní podíl? na všech planetách vašeho hvězdného systému,a stali se mistry tohoto světa.

V rámci lidského života jsou energie přechodu zdlouhavé, ale v časoprostoru je to okamžik a super rychlost! Hvězdy a planety se tvořily miliardy let, a tady za stovky let dojde k úplné změně energie, vědomí lidí a Země!

Síla světla nepochybně přijde dříve. Její záležitosti a záležitosti vesmíru lidi postupně změní. Proces změny svého vědomí je velmi obtížná práce. Není to tak jednoduché a rychlé. A i když je stav jasný, ne všichni lidé budou stejně růžoví. Každý má vlastní zavazadla hříchů a problémy. Stav světa vytvoří pouze trend a mód skutečné opravdové vnitřní práce na sobě pro všechny občany. Výsledek a rychlost této práce záleží na každé osobě individuálně.

Připravte se na nejhorší a věřte v nejlepší. Toto je skutečná filosofie na začátku Přechodu, ve kterém přijde mnoho zkoušek. Věřte ve světlo. Vše pro dobro, neškodit. Berte vše, co se děje, s čistým srdcem. Nebojte se a buďte naplněni nejhlubším vědomím a klidem. Osvoboďte se od strachu a mějte důvěru v nejvyšší prozřetelnost.

Svět nebude stejný. Tohle je jen začátek globálních transformací. Vaše společnost se změní tisíckrát. Toto není jediný a poslední rok prudkého zhroucení. Bude jich šíleně mnoho. Musíte si na takové 1rychlé změny zvyknout. Mělo by to tak být. Po vytvoření vlády světla začnou změny pozitivně a s příjemnými důsledky.

Zdroj: https://absolutera.ru/article8652-eto-nelzya-propustit-konets-prezhney-zemli-novyy-mir-v-etom-godu

Zpět