3200 Pokračování rozhovoru o světovém řádu

[ Ezoterika ] 2022-10-10

Q: V mých oborech se setkávám s mnoha lidmi, kteří chtějí pokračovat v konverzaci.
Kion: Hodně, takže teď máš spoustu energie, jako bys vstoupila do rajské zahrady, kde i každé stéblo trávy a každý kamínek vyvolává příval energie a radosti z bytí.

Q: Vidím různé a neznámé bytosti, neznám je, proč jsou tady?
Kion: Všichni chtějí zažít radost z bytí, všichni tvrdě pracovali, mnozí z nich jsou na nižších úrovních a nemají přístup na pole rajské zahrady.

Q: Myslela jsem, že všichni pochodují k destruktoru.
Kion: Mají. Ale Destruktor je mlýnek na maso. Všechno rozmělní na kaši a není možné si uvědomit, co se v osobním rozvoji pokazilo, kde jsou chyby ve vnímání, co je třeba posílit, co oslabit. Mnohé temné entity jsou připraveny vstoupit do destruktoru samy a dobrovolně. Ale člověk může jít dovnitř s vědomím, že pak všechno začne znovu, všechny chyby se budou opakovat, trápení bude pokračovat a tak pořád dokola. A můžete do něj vstoupit s vědomím sebe sama a svých nedostatků, jasně vidět své rakovinné nádory a energeticky se soustředit na svou snahu vrátit se od ničitele v nové kvalitě. Ty jsi například kolem něj kdysi proletěla, aniž by sis ho všimla, nicméně ještě předtím jsi měla osobní zkušenost s prací v destruktoru, studovala jsi jeho mechanismy a dobře víš, jak funguje. Proto se nemusíš bát. Mnoho lidí se chce dostat do rajské zahrady, aby pochopili, jaké nedokonalosti zde lze ještě napravit, aniž by se dostali do destrukce. Je to jako vzlétnout v balonu a odvázat a odhodit pytle s nákladem, abyste mohli letět výš. Jít do rajské zahrady je pro opravdu složité bytosti velmi dobrá zkušenost, protože jakmile tam jednou přijdete, navenek se vám zviditelní všechny kvality osobnosti a uvidíte ve všech projevech každou jednotlivou esenci, je to jediné místo, kde mohou temné bytosti vidět to, co je ukryto hluboko v jejich nitru, tato skrytá věc je osvětlena zvláštním světlem a stává se jasnou a pochopitelnou. Existují tak složité temné bytosti, které už dávno zapomněly samy na sebe a nevidí, neslyší svou podstatu skrze tlustou krustu, jíž jsou obaleny. Vstupem do rajské zahrady se tato kůra rozpustí, temná podstata ztratí strach a dobře vidí všechny své neřesti, aniž by odsuzovala sebe a ostatní. Například alkoholik se za takového nepovažuje, protože si myslí, že může přestat, nebo gambler chodí do kasina a doufá, že pokaždé vyhraje velké peníze. Obyčejní lidé tak chodí na pole, jako jsou kasina a bary, a věří, že se mohou dostat na háček, a co z toho vzejde, vidíme všichni. Někdo zapomněl tak hluboko, že za cíl považuje pouze kasina a bary a považuje je za smysl života. To je tak smutné.

Q: Lituješ je, protože jsou staří?
Kion: Nelituji je, mnozí z nich nemají vůbec žádnou individuální hodnotu, nezbylo jim nic, jsou to jen plýtvači životem, kteří nejsou pro vývoj vesmíru zajímaví. Ale jsem proti tomu, aby se všichni bez rozdílu posílaly do likvidátoru, někdy může dojít k překvapení, i kdyby se mezi tisíci našla jedna perla, nesmí se tento poklad dostat do všeobecné mely.

Q: Poslala bych tam všechny.
Kion: Nelži. Vzpomínám si, jak jsi kvůli jedné malé perle procestovala celý vesmír a našla ji. To je tvůj talent. A buďme upřímní. Byla jsi přivedena zpět k životu jen proto, že jsi přežila propast, což znamená, že máš silnou mysl. Malá, ale je v ní síla a je potřebná. Teď shromažďujeme všechny, kdo mají stabilní mysl, čeká nás spousta práce...

Q: proč některé stykače začaly znít trochu jinak?
Kion: Příliv energií se zastavil. Mluvili jsme o tom předem. Nyní bude každý sám za sebe, jinak není možné vědět, kdo se bude chovat jako morok. Morok je také lekcí. Ale je to lekce pro začátečníky, ti nejsilnější tomu už nepodléhají, mají imunitu. Upřímně řečeno, nyní mají všichni zablokované krmení, dokonce i ti nejvyšší ze světla. A jako racionální bytosti se snaží nevynakládat mnoho energie na kontaktéry. Nyní chtějí všichni výše postavení ochutnat ambrózii v rajské zahradě jako v dřívějších dobách a o čeny se příliš nestarají.

Q: Hostina během moru?
Kion: Ten mor trvá už tisíciletí, spíš bych řekl, že je to takový poslední doušek... A dále... Další příklaA: víte, čeho se Západ nyní nejvíce obává v souvislosti s Ruskem? - Nikdo neví, kde se ponorky nacházejí. A jsou v neustálé pohotovosti. Jsou to neviditelné cíle, jejich polohu nelze určit. A víte, jak se připravují k odpálení raket?

Q: No, dostávají signály, které se šíří vodou.
Q: Nebo ne... Představte si, že na určité frekvenci vždy přijímáte signál, takže je signál, což znamená, že je vše v pořádku, ale když signál není, je čas... Takto vyšší a nižší podstata jako strategické ponorky dostávají signál ráje a jeho intenzita rozhoduje o všem.

Q: A proč jste se rozhodli krmit mě energií, které je už tak málo?
Kion: Protože jsi teď nový a nepotřebuješ moc energie. Všichni kontaktéři dostanou na začátku málo a výsledky mohou být obrovské. Postupem času potřebuje stykač stále více energie, aby zůstal produktivní, a jeho produktivita klesá. Účinnost se snižuje (úsměv). Až se dostanete na konec svého života, přijde nový kontaktér. A protože už víš, jaké to je, když nemůžeš nakrmit stykač, byla jsi v té hustotě, kde není žádný příliv energie zvenčí.

Q: dobrovolně tam nikdo nechce jít.
Kion: Ochotně každý chce jíst ambrózii v ráji..

Zdroj: https://absolutera.ru/article13762

Zpět