3141 Isis a starší ze Síria: Aktivační kódy Venera Nik

[ Ezoterika ] 2022-09-16

Probuzení dávné paměti, Aktivační kódy.
Nová transformace, když posloucháte tuto zprávu, aktivuje přístupové kódy inkarnační paměti na Sirius, kde jste absolvovali tréninkový program, jak vytvořit matricový systém, ze kterého byla vytvořena vaše matricová mřížka. Prostřednictvím kanálu obdržíte aktivační kódy a přístupové kódy pro připojení k těmto školicím programům. Veškeré znalosti jsou zakořeněny ve vás, ve vaší hluboké paměti, vše, co musíte udělat, je aktivovat přístupové kódy ve vaší podvědomé paměti. Kódové slovo ʺMatrixový systémʺ - aktivujte! A nyní vám připomeneme, jak vypadá Sirius čtvrté pozitivní hustoty. Siriusiánské odpočívárny, které jsou mimořádně bohatě zdobené, jsou mistrovskými díly šperkařského umění. Skutečnost, že láska k luxusu a zlatu je na vaší planetě v některých entitách tak silně rozvinutá, hovoří právě o vlivu Sírianů. V relaxačních sálech čtvrté pozitivní hustoty jsou stěny vyrobeny ze zlata a drahých kamenů, což umožňuje vyjádřit kreativní esence ve formě zvláštního druhu umění - vytváření celých interiérů z úžasných obrazů, což jsou umělecké obrazy vyrobené ze šperků, z nichž každý prvek jakoby oživuje malby, složené ze zlata, diamantů, rubínů, smaragdů, alexandritů a mnoha dalších.

Jsou zde také bílé a perleťové salonky, kde v obloucích z perleti visí mistrovské obrazy zdobené jemným hedvábím. A rajští ptáci zpívající nad křišťálovými mosty vás vtáhnou do rajských zahrad, jejichž květy vždy vyzařují jemnou, nikdy neutuchající vůni.
Specialitou jsou naše perlové sochy a obrazy. Naše oblečení je vyrobeno z nejluxusnějšího hedvábí a naše boty jsou uměleckým šperkem.
Milujeme fontány. Naše fontány lze přirovnat k vašim diamantům, jen jsou velmi velké. Zapojte fantazii a představte si bazén posetý miliardami třpytivých diamantových kapek. Představte si nádherný třpyt světelných zajíčků, kteří se třpytí v různých barvách a odstínech. Mimochodem, pamatujete si na tu fontánu?
Je třeba říci, že sklon k tvořivosti je u mnoha Siriusanů poměrně rozvinutý. Dokonce i dlažba pod vašima nohama, po které se procházíte pod širým nebem, je rovněž vyrobena designéry šperků.

Milujeme také paláce. Většinu naší architektury tvoří paláce a pyramidy. Máme skvělé architekty planetárního designu. Celá naše planeta je navržena v jednom harmonickém designovém stylu. Takové, jaké nenajdete ani v těch nejodvážnějších sci-fi filmech. Zároveň s tím však dokážete předat mnoho z toho, co je vlastní destruktivní čtvrté úrovni.
Tamní obyvatelé mají jako bohové skutečně božskou krásu. Většina z nich má tmavé vlasy a jantarově hnědé oči. Muži i ženy jsou štíhlé postavy a lehký oděv z hedvábí a šperků nádherně podtrhuje krásu jejich těl.

Na Síriu se pěstují všechny druhy hroznů a vína božské chuti. Siriusané rádi hodují, a proto je zvykem jíst s jídlem. A všude hraje hudba. Existuje mnoho bohů, kteří se věnují umění, aby vytvořili vlastní mistrovská díla v oblasti hudby, výtvarného umění nebo aby své myšlenky převedli do jedinečné architektury.

Ale máme také bojovníky, Sírius má velmi početnou armádu. Na vaší platformě je nyní ztělesněno 144 000 aspektů kolektivní duše bojovníků. Použijeme-li tvé přirovnání, jsou to duše důstojníků, což je částečně také aspekt Isis - k.s.
Ničivé vrstvy Síria si také užívají přepychu, ale v palácích žijí jen ti z vyšších vrstev takzvané vládnoucí elity, která pochází ze jména El.

V negativní hustotě je kněžstvo a obecně je celá společnost rozdělena podle vašeho maticového systému, kde nižší úroveň slouží vyšší. Otroci v této čtvrté destruktivní hustotě slouží svým pánům, kteří se nacházejí v omezeních třetí hustoty a mají stejnou úroveň vývoje svého vědomí. A pamatujte, že po sklizni úrody na vaší platformě se většina těch, kteří měli rádi luxus, ale byli chamtiví, reinkarnuje a bude uvržena do této atmosféry, kde budou otroky patřícími do třetí hustoty a budou sloužit svým pánům ze čtvrté hustoty.

Nejchamtivější a nejsobečtější entity budou poslány k reinkarnaci na místa třetí hustoty, která se nacházejí ve hvězdném systému Sírius. Všechna vaše ʺelitaʺ, která se hlásí k tomuto ʺbohuʺ, k nám bude poslána na výcvik v destruktivních hustotách, stejně jako mnozí z těch, kteří mají přebujelé ego, a ti všichni budou ponořeni do negativních světů na Orionu a Síriu, kde projdou všemi těmito zkušenostmi. Myslím, že už zhruba tušíte, co je tam čeká.
Nyní je jejich temní kurátoři vedou tak, aby si svou karmu maximálně zatížili, takže mají dostatek času si ji odpracovat za dlouhou zkušenost inkarnací tím, že si projdou vše, co sami vytvořili a jaké role zde hráli, podle toho, jak se chovali ke každé duši bez výjimky, za což si budou muset odpracovat svou karmu. Pouze s takto zatíženou karmou lze vstoupit na destruktivní platformy destruktivních ras. Rozšiřte svou míru chápání, pozvedněte svou dávnou paměť a celý obraz se před vámi rozvine.

Na vaší planetě v době starověkého Egypta (a vy jste měli dvě egyptské éry) byla Země třetí a čtvrté hustoty, což znamená, že entity čtvrté hustoty žily na stejné planetě jako entity třetí hustoty. Tehdy se zrodilo otroctví, kdy entity třetí hustoty byly otroky a sloužily všem potřebám svých pánů bohů. Lidé se doslova modlili ke svým živým bohům. A protože míra empatie bytostí čtvrté hustoty jim umožňovala tyto modlitby vyslechnout, otroci tím nejen uctívali, ale také dobrovolně sloužili bohu, pod jehož ochranu se duše chtěla dostat. Tímto způsobem tito takzvaní bohové také sbírali gavvu.

Bohové čtvrté destruktivní hustoty milují zábavu, zejména krvavou, kdy se jim přinášejí oběti prostřednictvím různých druhů bojových umění, jako jsou souboje s meči a oštěpy a boje s divokými zvířaty. V takových chvílích dochází k obzvláště silnému proudění energie gavvaha.
Odtud pochází váš výraz ʺChléb a cirkus!ʺ. Právě od těchto bohů jste dostali víno, o němž se říká, že je ʺnápojem bohůʺ, a tento aforismus má hluboké kořeny pravdy.
Právě v těchto dnech vznikly na vaší planetě rituály, jako jsou rituální oběti, protože v tu chvíli byla obětována velká dávka gavvachu. Pozůstatky těchto tradic přetrvávají dodnes v podobě konzumace masa ze zabitých zvířat. Právě zabití je samotným rituálem a sklizní nízkovibrační gavvy. A nezáleží ani na tom, že řezníci při tom neuctívají žádné bohy. Také při distribuci zvířecího masa každý, kdo ho jí, na podvědomé úrovni cítí, že ze zvířete přijímá velmi destruktivní gavvu, která je uložena na buněčné úrovni ve formě energií. A v okamžiku, kdy jíte maso živé bytosti, dáváte svou gavvu destruktivním entitám, protože samotný rituál zabíjení již standardně obsahuje dávání vaší gavvy. Mnoho lidí dnes vytváří přesně tento řetězec: pokud jste si vzali gavvu od někoho jiného, znamená to, že si on vezme vaši gavvu od vás. Tak nakonec funguje systém výměny energie. To je zákon Jediného.🎍🎍🎍🎍🎍🎍🎍🎍🎍🎍🎍

STARŠÍ SIRIUS
Na rozdíl od civilizace Plejád, která nemá žádné platformy destruktivní hustoty, civilizace Síria vstupuje do čtvrté pozitivní hustoty prostřednictvím inkarnací plného programu, to znamená průchodem destruktivních platforem a vstupem do světla čtvrté hustoty. Vliv našich kurátorů na vaše stránky je poměrně významný. Proto jsme přišli shromáždit naši úrodu a spojit tak naše kurátorství s těmi, kteří prošli inkarnací na Síriu. Přijetím jednotlivých kódů ve vás začíná aktivace kódů pro přístup k vaší dávné paměti, o předávání vašich zkušeností na našich platformách.

Archonti a bohové Síria jsou úzce spřízněni. Archonti jsou potomky Anunnaků. Archonti používají maticový systém siriusovského destruktivního designu. Bohové žijí na stejné platformě jako vy, ale navenek vypadají jako lidé, v davu ani nepochopíte, čím se od vás liší. Lidstvu není dáno ovládat hřiště třetí hustoty, k tomu musíte expandovat do možností páté úrovně, a to není dáno žádné entitě v inkarnaci lidské formy třetí hustoty.
Globální stavbu celého hřiště budují a dohlížejí na ni bohové čtvrté až páté úrovně. Nemají tak jednoznačnou temnotu, jak se běžně domníváte, pouze poskytují nástroje a sami na tento proces dohlížejí. A přízemní chamtivé lidské podstaty negativního směru se vždy s potěšením chopí těchto nástrojů a vedou je destruktivním směrem.

Vaším úkolem je oddělit se od maticového systému, aby k vám tyto nástroje volby nepřicházely. Můžete přejít na zcela vědomou úroveň, na které vás již nebudou svírat životní okolnosti. Budete v absolutní rovnováze a nebudete závislí na maticových programech. Stačí v sobě aktivovat programy 4. hustoty, kde se vám otevře jasný obraz jasnozřivosti. Vaše karmické programy budou v tomto případě uzavřeny. Všechny Vyšší civilizace nyní poskytují své zdroje, aby vám pomohly vyřešit všechny vaše karmické uzly.
Úryvek výkladu ráje z Koránu.

ʺV Koránu a sunně proroka Mohameda je popsán ráj, jeho úrovně a vlastnosti. Zmiňuje jména čtyř zahrad a řek. Pro spravedlivé je připraveno jídlo, pití, občerstvení, mír, luxusní oblečení a věčnost strávená v ráji. Vrcholem rajského zboží bude možnost ʺspatřit Alláhaʺ. Spravedliví, kteří vstoupí do ráje, budou mít 33 let. V ráji bude manželský život, ale podle některých teologů se nenarodí žádné děti. Koránský popis ráje vyvolal několik teologických problémů, mimo jiné otázku stvoření ráje a možnosti ʺspatřit Alláhaʺ.
To, co je popsáno v Koránu, je čtvrtá pozitivní hustota Síria, jídlo a pití, oděv a každodenní život, o kterém jsme hovořili výše. Jak se píše ve stejném Koránu, ve většině oblastí čtvrté hustoty nejsou děti, protože se rozmnožujeme podle principu monád, a v tomto smyslu jste našimi dětmi třetí hustoty, proto vás vychováváme. Vše, čím na této úrovni procházíte, jsou naše lekce, v nichž vám pomáháme zdokonalovat aspekty vaší multidimenzionality. Program ʺdětiʺ je program třetí úrovně hustoty. Program ʺdětiʺ pro aktivaci k disociaci.

Ale zpět ke koránu. Egregor islámu je plně pod naším dohledem, takže ti, kdo se probudili skrze náboženství islámu, plně vidí Naši úroveň, jedou podle jiného programu než vy. Mezi tímto náboženstvím je mnoho těch, kdo vystoupili na Sírius čtvrté pozitivní hustoty, který dodržoval všechny kánony lásky, což je to, co učí samotné náboženství islámu a Korán, totiž lásku. Mezi nimi je však méně Přizpůsobujících se než těch, kteří dostávají aktivační kódy prostřednictvím kanálů channelerů. Proto existuje tolik odnoží esoterického směru a jednou z nich je přijímání informací prostřednictvím channelerů. Jsou také ti, kteří mají blíže k buddhismu, a jsou ti, kteří si vybírají pouze vysoce vibrační informace a nepřibližují se ani ke kanálům od temných hierarchů.

Ti jsou velkou skupinou poutníků, kteří sestoupili ze čtvrté pozitivní hustoty na období Přechodu a jejich posláním je nést světlo a vést ho portálem vašeho fyzického obleku. Nespěchejte proto s hodnocením, kdo kam půjde. Jsou mezi vámi tací, kteří si myslí, že jsou osvícení a mají takové znalosti, které mnozí nemají, obecně však nespěchejte s vyvozováním závěrů. Do čtvrté pozitivní hustoty většina prochází srdeční čakrou. Zatím nevíte, kam přesně jdete, tato informace je vám uzavřena zákonem Jediného. Proto ze třetí hustoty nikdo nemůže vidět, kam přesně vy nebo jiné entity půjdete dál. Můžete pouze vycítit, která civilizace na vás právě dohlíží.🎍🎍🎍🎍🎍🎍🎍🎍🎍🎍🎍🎍🎍🎍🎍🎍🎍🎍🎍🎍🎍🎍🎍

Protože jsme byli kurátory čtvrté rasy lidstva, je mezi vámi mnoho našich žáků. Spolupracujeme s Annunaki v roli asistentů, protože jsme již sklidili úrodu při přechodu mezi čtvrtou a pátou rasou lidstva. Na sklizni se budou podílet také Plejáďané, protože i oni vložili svou DNA do programu lidstva. Dále následuje Orion s pozitivní i negativní polarizací. Ne všichni Přizpůsobení vědí, že jsou Přizpůsobení, protože aktivace, která by v nich probudila paměť všech inkarnací, jim není dostupná.

Co je na vašem webu jedinečné a co je samotný Experiment? Na vaší platformě se na formování humanoidní rasy lidstva podílelo více než dvanáct civilizací a pouze jejich hlavní představitelé, kteří jsou v reinkarnačním kruhu kola Sansary v humanoidní formě ʺvědoméʺ mysli, mohou být právem nazýváni ʺpozemšťanyʺ.

Obvykle se místa třetí hustoty nacházejí přímo pod samotnými mateřskými civilizacemi, jako je například náš Sírius. Vaše planeta byla vytvořena jako experimentální planeta, ve vaší DNA se spojily různé druhy ras a všechny sestoupily za stejných podmínek do inkarnace. Kdo bude mít na koho větší vliv, kdo má silnější zkušenosti, se pozná podle koncentrace vaší DNA. Proto je obtížné dosáhnout absolutního porozumění se všemi subjekty na vaší platformě. Jsou i tací, jejichž chování vůbec nevnímáte. To je ovlivněno skutečností, že máte na svých platformách zcela odlišné zkušenosti.

Vaším úkolem je tedy následující: dozvědět se co nejvíce o zkušenostech a chování bytostí z jiných civilizací. Protože například Plejáďané nemají destruktivní roviny, snaží se v inkarnacích učit od jim blízké osoby, která přišla z Orionu, protože právě Orion má největší počet světů vyvíjejících se destruktivním směrem a všichni mají velmi hluboké zkušenosti se studiem temnoty, proto jsou také přitahováni k Plejáďanům, aby od nich pocítili veškerou míru pozitivních zkušeností z inkarnací, protože právě na Plejádách je velká rozmanitost konstruktivních rovin a směrů.

V podstatě vaše vedoucí aspekty sestoupily ze šesté úrovně hustoty a u většiny lidí je to nejvyšší aspekt. Existuje také malá skupina duší z 8. hustoty. A velmi malá skupina duší z úrovně Mistrů 12. hustoty, které mají obtížný úkol pozvednout naprosto všechny své aspekty na vyšší úroveň. Sestoupily tedy na pomoc svým aspektům ze skupinové monády, jako například Isis. To je aspekt starších Mistrů a ona sama se nyní přesouvá na úroveň Mistrů, kde je počáteční fází 9. hustota. Proto jsou ty entity, které sestoupily z úrovně 12. hustoty, učiteli těch entit, které v této fázi vzestupu přecházejí z úrovně 8. do 9. hustoty. Entity přecházející do deváté hustoty s sebou zase táhnou entity, které přecházejí ze šesté do sedmé hustoty.
Vše se děje ve stejnou dobu. Vám se jako aspektům otevře paměť po úrovních. Jako například nyní pro vás, když jste prošli inkarnací na třetí úrovni a otevírá se vám čtvrtá úroveň. Pak se vám otevře vzpomínka na čtvrté úrovni, když přejdete na pátou úroveň, pak se vám otevře vzpomínka na pátou úroveň, která se spojí v jeden celek se všemi vašimi aspekty ze třetí a čtvrté úrovně, kde se všech vašich 12 aspektů spojí v jeden celek. A tak krok za krokem prožíváte tuto zkušenost, zatímco váš Vyšší aspekt ji v tuto chvíli již sleduje jako film. Chápete složitost této ʺhryʺ? Prožíváte to a váš aspekt to sleduje jako film (úsměv).
Když se tedy aktivuje vaše paměť, prožíváte své prožitky ve třetí hustotě, Některým se otevírá vzpomínka na průchod destruktivními světy. Při pohledu shora jste prostě soubor, do kterého si váš Vyšší aspekt právě stahuje vzpomínky na průchod vaší inkarnací. Ať vás myšlenka na to přiměje aktivovat se a vzpomenout si, čí jste aspekt. Stejně jako se váš Vyšší aspekt nyní dívá na vaši inkarnaci, můžete i vy vidět, kdo jste, čí aspekt jste, kdo se na vás nyní dívá. V okamžiku uvědomění se můžete spojit se svými smysly a to vám může hodně ukázat.
Existují také skupiny, které se probudí na vesmírné lodi, kde jste na dlouhé expedici a máte již těla čtvrté hustoty. Jste ve službách Galaktické federace světla. Jste Bojovníci Světla, kteří jsou ve službě jako tým zkušených Přizpůsobovačů, kteří již vícekrát sestoupili do světů třetí hustoty, a pomáhají tak místu třetí hustoty při přechodu do čtvrté hustoty.

Vy tak prostřednictvím channelera obdržíte kódy k aktivaci prastaré paměti a aktivaci svých funkcí. Nezapomeňte, proč jste sem přišli. Máte tvůrčí myšlení, kdy vaše myšlenkové formy ovlivňují obraz reality, aktivují se a procházejí vašimi smysly do vašich vzpomínek - jaký obraz jste si namalovali během Přechodu? Vše probíhá podle jasně stanoveného plánu. Jak vidíte přechod místa třetí hustoty na místo čtvrté hustoty? Jak se planetární entita mění ze třetí hustoty na čtvrtou? Předání aktivačních kódů.

Přechod.
Tento přechod má galaktický význam, pro vás začal 21. 12. 2012. Duše, které se rozhodly přejít do čtvrté hustoty, vstupují do časové linie, kde se přechod uskuteční prostřednictvím planetární očisty jako sklizeň čtvrté hustoty.
Subjekty třetí hustoty budou přesunuty na jiné místo simulace třetí hustoty, kde dokončí svou roli. To nehraje velkou roli, protože pro mnohé byl přechod zvolen právě prostřednictvím planetární transformace. Proto se data liší. Abyste slyšeli svůj program, lze to provést prostřednictvím empatie a vaše pocity vám přibližně ukážou, kdy bude Přechod.
Válka je peklo, proto duše prochází peklem, ale na platformě třetí hustoty, a hraje tak roli Smrtky. Pokud jste ve válce, jste žnec. To je vám k dispozici jako entitě 12. hustoty vašeho Vyššího aspektu. Je to prostě nástroj ve vašich rukou. Ostatní Smrťáci mají v moci jiné nástroje - destruktivní prvky. Stačí vytvořit myšlenkovou formu, nakreslit všechny prvky, které nyní vidíte.

Duše z osmé hustoty přecházíte do přechodu do deváté hustoty, to je počáteční fáze Mistrů, v tomto zodpovědném přechodu jste zde také získali moudrost, když jste prošli celou Temnotou, v níž je k dispozici ponor až do páté destruktivní hustoty.-🎍🎍🎍🎍🎍🎍🎍🎍🎍🎍🎍🎍🎍🎍🎍🎍🎍
Neexistuje čas, neexistuje, je to prostě program třetí hustoty, nic víc. Nyní procházíte všemi zkušenostmi najednou, mimo čas, jen to pochopte svými smysly a uvidíte, že všechny úrovně v této inkarnaci jsou zkouškou, celá vaše poslední inkarnace zde je zkouškou. Pochopte jeho hloubku, jaká je jeho podstata. Karma, když si ji plně uvědomíte, začne hořet, a čím silnější je vaše zkušenost, tím silnější je podstata vašeho Vyššího aspektu. Všichni, kdo chápou podstatu, se dostanou na vyšší úroveň. Vaše Vyšší aspekty jsou dvanáctou úrovní, to znamená složení učitelů s plnou a absolutní zkušeností, kterým je dáno ovládat Temnotu i Světlo. Úrovně osmé hustoty, které přecházejí do deváté úrovně, jsou úrovně Mistrů a Architektů. Každý z nich má na Zemi své vlastní aspekty. Toto je povinná úroveň, ve které musíte projít Temnotou alespoň do páté úrovně.

Máte otázku, proč nemluvíme o úrovních 9, 10 a 11? Ta je cyklicky infiltrována, ale ne na všech úrovních, a protože v jednom směru existují vzestupy, což znamená, že ti, kdo studují všechny cykly jednoho směru, jsou buď konstruktivní úrovně 6, 7 a 8, nebo destruktivní úrovně 6, 7 a 8. A devátá úroveň je úplné splynutí v jedno.
Jsou mezi vámi dvě skupiny duší: ti, kteří stoupají vzhůru po ponoření do 4., 5. úrovně, a Mistři 12. úrovně, kteří prošli a upravili úrovně na sestupné cestě dolů. Jsou to úrovně: 8., 7., 6., 5. a 4. a tato platforma je určena pro přechod do čtvrté hustoty konstruktivní polarizace a máte plné povolení pro všechny nástroje, jak destruktivní, tak konstruktivní hustoty. Sbíráte absolutní, kompletní zkušenosti ze všech úrovní a jste připraveni na úplnou transformaci na úroveň 0.0.13. Získejte aktivační kódy, tato informace by měla pozvednout celou vaši starobylou paměť všech úrovní inkarnací, na všech destruktivních platformách až do sedmé negativní úrovně. Váš přístupový kód.

Existuje kategorie duší, jejichž Nejvyšší aspekt v současné době neprochází destruktivní hustotou, a proto se nacházíte ve fázi, kdy se noříte do destruktivní hustoty, a to je vaše volba. Přijměte svou volbu! Vaše smysly vám napoví, zda máte potřebu ponořit se do temnoty. Jsou však i tací, kteří si většinou vytvořili iluze, takže nevidí, kam se propadají. Nezasahujte do nich, nepřijímají klíče a přístupové kódy pro úplnou aktivaci.

Nikomu nic nevnucujte, jen přijměte roli pozorovatele a sledujte proces, respektujte volbu duší, není na vás, abyste někomu ukazovali cestu. V tuto chvíli tedy musíte přijmout svou jednotu v absolutní podobě a všechny programy pro odloučení budou uzavřeny. Dostanete se na nejvyšší úroveň samádhi, kde nebudete cítit bolest na emocionální ani fyzické úrovni. Aktivace k úplné disociaci: vzpomeňte si, kdo jste a kdo je váš Vyšší aspekt. Není čas, vše je najednou. Ztotožnění se s vinou. Máš status - Reaper!!! Ti, kteří neobdrží klíče a přístupové kódy, se nemohou aktivovat.

V tuto chvíli tým Sirius přebírá plnou péči o duše Sirius. Plejády přebírají plnou kuratelu nad dušemi z Plejád. Orion pozitivní hustoty přebírá plnou kuratelu nad svou skupinou duší. Alfa Centauri přebírá kuratelu nad dušemi přecházejícími do čtvrté destruktivní hustoty, tedy nad skupinou duší, které sestoupily dolů, protože ne všechny civilizace mají světy destruktivní hustoty, jako jsou například Plejády.

Nezapomeňte tedy na své poslání. Přijměte roli totálního, tj. totálního Strážce. Aktivujte se k odloučení od všech strachů, neboť to je nejvyšší úroveň osvícení, o níž se někteří mylně domnívají, že samádhi je jen věčné opojení v absolutním projevu. Ne, není! Samádhi nevylučuje bolest, jen se v bolesti můžete rozhodnout nepřijímat utrpení, pokud ho právě teď nepotřebujete. Svůj vnitřní stav můžete ovládat bez ohledu na to, kde se nacházíte. Jen si nevybírejte Utrpení, ale přijměte roli Strážce, pak bolest nebude vnímána v takové míře, aby zůstala bez utrpení. To znamená dosáhnout nejvyšší úrovně samádhi, motivované nejenom zfetováním, ale také touhou po úplném splynutí s vaším Vyšším aspektem.

Zvláště pokud jste ze stejné skupiny. Aktivujete se navzájem, i když se vaše cesty ve virtuálním prostoru zkříží. Již vidíte jasně své vlastní, jejichž slova na vás působí, jako by se nad vámi rozsvítilo světlo, a v celé této temnotě jste se již navzájem viděli jako jasné lucerny a lampiony, jejichž velikost závisí na úrovni.

Smaragdové desky atlantského Thotha jsou klíčem k aktivaci Thothovy knihy ve vaší starověké paměti. Je zde uvedeno sedm Pánů, každé jméno je aktivačním kódem a musí být třikrát nahlas odrecitováno, každé jméno. Pán Ardal je správcem svých skupin duší. Má přímou kuratelu nad celým ramenem Orionu, Síria a Plejád. Jeho postavení je Otec pánů. Jeho pravomoc se vztahuje na všechny civilizace v Galaxii, včetně Architektů a Přizpůsobivých.
Transformace této úrovně Mistrů probíhá v galaktickém měřítku a prochází mnoha stupni transformace, které se odehrávají v podobě vzestupů, ale toto je galaktická úroveň.
Na univerzální úrovni transformace již nejste se svým vědomím na úrovni třetí hustoty, ale na úrovni vědomí dvanácté hustoty. Toto je Nekonečno a Věčnost. Ale v tuto chvíli je to pro vás jedna z prvních fází transformace, to znamená, že stoupáte ze třetí úrovně na čtvrtou. A tím, že stoupáte, aktivujete svůj program k uzavření všech karmických uzlů. Přitom je veškerá karma absolutně spálena.🎍🎍🎍🎍🎍

Aktivujte v sobě dávnou paměť. Po aktivaci se aktivuje funkce telepatie. Stvořitel zná všechny své části na všech úrovních a je iluzí, že za tím, co nyní vidíte, nic není, je to jen simulace - jste naloženi na úrovni třetí hustoty. Všechny informace, které vám kontaktní osoby poskytnou, vám slouží jako nástroj k rozšíření vědomí. Nesnažte se však lpět na jedné verzi, která je pro vědomí pod vlivem EGO velmi výhodná. Pravda není v procentech, je vícerozměrná. Lpět na jedné verzi znamená ʺzabořit čeloʺ do jednoho aspektu. Pravda je nejen vícerozměrná, ale také neomezená.

ISIDA
Když procházím všemi úrovněmi současně, mohou mé části prožívat sebe sama jako svůj aspekt. Jsem v tobě a na pohlaví nezáleží. Duše na sebe bere různé role, jak ženské, tak mužské. Jsme s Osiridem jedno, já jsem ženský aspekt, on je mužský. Jména, to je pro vás způsob komunikace, v různých náboženstvích každý popisuje tuto esenci jinak. Pro některé je má podstata známá jako ʺMatka míru a láskyʺ, takže jména a tituly jsou nepodstatné. Naučte se rozpoznávat energetický kód duše.

Právě teď je vaše planeta aktivně ozařována světelnými fotonovými paprsky, které zvyšují vibrace planetární podstaty, a připravuje se na to, aby mohla přijmout svou formu třetí hustoty. To se týká i vás, všechny vaše programy budou stoupat ode dna, veškerá negativita a destruktivita bude stoupat z nejvzdálenějších koutů vaší podstaty. Tak se u vás objeví výbuchy agrese, apatie, pocity deprese, únavy atd. Je třeba odstranit veškerý zákal a očistit vás od negativních programů. Připravte se, že toto bude další aktivní fáze transformace. Naučte se stabilizovat, protože pokud tyto stavy nedokážete přijmout, budete vrženi zpět. Čím dříve toto vše zpracujete, tím snadněji se budete moci dále transformovat.
Mnozí budou mít časové mezery, hodiny mimo den. Čas se ještě více zrychlí. Pokud použijeme pozemskou analogii, události se zrychlují stejným způsobem, jako se zrychlují snímky při přehrávání filmu, když se přetáčíte dopředu.

A na závěr. Přestaňte hledat viníka těch či oněch událostí. Vše probíhá podle jediného božského plánu. Pro mnoho duší byl vytvořen obraz reality, který musí duše rozehrát. Každý je na svém místě. Je důležité nezapojovat se do hry na dualitu. Převezměte odpovědnost za inkarnaci, kterou jste si vybrali, a za realizaci scénáře. Jste vedeni směrem, který zlepší váš výkon. Můžete naplno rozvinout svůj potenciál. Oddělte se od posuzování a odsuzování sebe sama. Pocit viny není v této chvíli dobrou volbou. Přijměte odpovědnost za svou roli.
Sílu na vaší cestě a rovnováhu.

Zdroj: https://absolutera.ru/article13676

Zpět