314 Restartování globální ekonomiky Bruce

[ Realita ] 2020-05-05

Finální výplata - následujících 48 hodin buďte v pohotovosti pro 800 # oznámení

- co se stalo v posledních několika dnech, bylo velmi důležité - viděli jsme aktivy podložený dolar USN, který bude ?státní pokladniční poukázkou?, nikoliv ?federální rezervní směnkou?. namísto USD. USN byl digitalizován před několika dny a zobrazuje se v bankovních soupisech některých zemí jako ?USN?, dolar podporovaný aktivy (HongKong, Kostarika a další země.)

Digitální dolar je podporovaný aktivem a zlatem, Čína má nyní digitální jüan, Irán se snaží zveřejnit oznámení o IRAQ, protože jak Irán, tak Irák přeceňují své měny, íránský rial na nový iraqi dinar (IQN) - víme, že Irák nemůže oznámit svou novou měnu, dokud ji USA neuvolní, i když ji nějakou dobu mají RV. Dokud nebude IRAQ připraven do úrovně 4a a 4b, nebude zveřejněn.

Zdroje pro IRAQ máme v USA, QI-karty, debetní karty naložené určitým množstvím dinarů - aktuální dinárová sazba na QI-kartách po RV 4/26. Vnitrozemská hodnota bude kolem 10$, což ale nebude zobrazováno v bankách do schůzky o směnném kurzu. Iránský ?Rial bude asi 5% IRAQ. Sazba za vietnamský Dong vychází z nabídky měn Travelex, protože existuje jen velmi málo prodejců. Zdá se, že jejich zásoby došly - obchodníci dostanou oznámení o resetu a nové sazby krátce před tím, než bude spuštěn. Čínský jüan má RV a s oznámením se čeká, až budou všechny měny zveřejněny jako zlaté a aktivové.

6.5. budou exotické dluhopisy obchodovány v Zurichu, Bernu, HongKongu, Miami a Londýně, kde budou hypoteticky fixovány a vyplaceny. (proto SHAEF ve Švýcarsku)

Zahájení asi ve 14:00 v úterý 5/5 pro zprostředkující skupiny a účty (které musí být legálně vyplaceny dříve, než začne úroveň 4B, zahrnují CMKX, farmářské požadavky, účty amerických domorodců, rozhodné účty) ? vyplácení probíhá, účty by měly být likvidní od 14:00.

Plátci a správci jsou schopni od noci v úterý 5/5 vyplatit zprostředkující účty, takže jsme připraveni na možnost zahájení úrovně 4 během příštích několika dnů.

Startující úroveň 4 by zahrnovala skupiny admirálů, vnitřní a vnější skupiny jádra, zbývající skupiny 4a, které by měly dostat oznámení, a úroveň 4b má být upozorněna - máme dobrou šanci obdržet 800 # notifikačních e-mailů ze serverů Wells Fargo 6-7.5. Úroveň 4A může být spuštěna těsně před 4B.

Emaily pro naši internetovou skupinu úrovně 4B zatím nedošly.

Víme, že USA se musejí částečně otevřít do první fáze opětovného otevření (po pandemické odstávce). Nechali jsme státy otevřít částečně do první fáze, Washington a Calif - chápeme, že všechny státy by měly být znovu otevřeny do první úrovně 6-7.5. Bankovnictví je nezbytné pro obchod, takže bychom měli utrácet peníze z burzovních výkupů, abychom pomohli nastartovat a obnovit ekonomiku.

ZIM budou odkoupeny, zatímco měny mimo ZIM budou vyměněny ?

První schůzka: pokud máte měny jako Dong, Dinar a bankovky k ZIM, dostanete výchozí sazbu. Pokud chcete vyšší sazbu pro ZIM, při druhé schůzce požádejte o vyšší sazbu předložením osnovy projektu svému přidělenému zástupci. Slyšeli jsme, že strop by měl být až 140 000 000 dolarů, část na účet, část na debetní kartu, kterou můžete utratit mezi první a druhou schůzkou ZIM.

Při druhé schůzce můžete požádat o vyšší sazbu ZIM předložením osnovy projektu a získáte přístup ke zbytku výnosu z výměny měny a přístup k dalšímu výdělku z výplaty ZIM. Dohodne se struktura výplat, úroková sazba atd.

Pokud při druhém jednání získáte vyšší sazbu, banka také vyhraje - získá více vašich peněz ve své bance. Bude to i vítězství pro vás a pro ty, kterým budou vaše peníze a vaše projekty pomáhat.

Jsme tak blízko ke startu - proběhlo mnoho falešných začátků, mnoho oznámení a úniků, aby se za scénou vyčistili chytráci a mnoho Deep state. A stále to probíhá. Doporučujeme všem, aby dbali na bezpečnost a jistotu do budoucna - berte to velmi vážně - Bůh vás volá k radostnému startu.

Těšíme se na začátek, možná, že po 7.5. budeme mít oslavu, možná ne. Uvidíme.

Domníváme se, že to konečně začíná. Jsme nadšeni, že začne párty a 8-10 dní výplaty

Dávejte pozor na email (oznámení).

Zdroj: https://sananda.website/bruce-intelligence-on-rv-may-5th-2020/

Zpět