3124 Chvalozpěv na královnu Alžbětu II., který v televizi neuvidíte Free Thought project

[ Ezoterika ] 2022-09-16

Zapněte televizi, otevřete internetový prohlížeč nebo procházejte sociální sítě a nevyhnete se titulkům a hashtagům o úmrtí královny Alžběty II. Poté, co se objevila zpráva, že je pod "lékařským dohledem", se před Buckinghamským palácem rozmístily mediální štáby a červený koberec, na který přijíždějí královské rodiny z celé Evropy, aby jí vyjádřily úctu a nabídly podporu.

Ve čtvrtek nově zvolená britská premiérka Liz Trussová uvedla, že "celá země" je "hluboce znepokojena" zprávami o zhoršujícím se zdravotním stavu královny. "Mé myšlenky - a myšlenky lidí v celém našem Spojeném království - jsou v této chvíli s Jejím Veličenstvem královnou a její rodinou," prohlásila Trussová. O několik hodin později královna Alžběta II. obklopena svou královskou rodinou naposledy vydechla. Nyní se veškeré neustálé zpravodajství zaměřilo na její památku. Je však královna skutečně někým, kdo má být oslavován jako tento vykladač všeho dobrého? Měla by se její tvář objevovat na obrazovkách po celém světě a měl by se na její počest rozjet nepřetržitý památník? Možná ano, ale ne z důvodů, které vám budou tvrdit korporátní média. Kromě toho, že královna Alžběta byla matkou dětského predátora a pomáhala krýt jeho zločiny, okradla anglické daňové poplatníky o stovky milionů jen proto, aby mohla zaplatit svůj zámek. Během této doby skrývala své finance v offshorech - navzdory skutečnosti, že královská rodina je osvobozena od daní - a vydělala nespočet miliard na zádech svých poddaných.

Dohlížela také na hrůznou kolonizaci mnoha území v Africe a Asii, při níž byli lidé krutě mučeni, jejich půda ukradena a jejich obyvatelé vyvražděni. Během boje Keni za nezávislost na britské koloniální nadvládě byli mučeni sekerami. Afrika žádá ukázat, co přesně Britové udělali našim předkům! Podmanění. Mučení. Vraždění. Otroctví. Drancování našich zdrojů. Neupravujte historii. Nepoužívejte eufemismus. Ačkoli se královně nakloněný tisk snažil její roli ve výše zmíněném masakru bagatelizovat, její rasistické kořeny odhalil dokument, který loni zveřejnil deník Guardian. Dokumenty odhalily, že královnin dvořan zakazoval "barevným přistěhovalcům nebo cizincům" působit v úřednických funkcích v královské domácnosti přinejmenším do konce 60. let 20. století - kdy už to nebylo považováno za "přijatelné".

Nešlo jen o mučení, rasismus a zakrývání náklonnosti jejího syna k dětem. V jednom z nejvíce odsuzujících přiznání anglikánské církve její hlava v roce 2017 přiznala, že se "spolčovali" s dlouhodobým sexuálním zneužívatelem dětí a mladých mužů a pomáhali to skrývat. Canterburský arcibiskup Justin Welby se v roce 2017 omluvil obětem, které promluvily a pomohly postavit útočníka před soud. Podle zprávy o tom, jak se církev k případu postavila, i podle facky, kterou za desítky let zneužívání dostal ex-biskup Peter Ball, je však "spravedlnost" volně nadhozený termín. Podle agentury AP Welby nařídil vypracování zprávy poté, co byl Ball v roce 2015 odsouzen a uvězněn za zneužití veřejného úřadu a neslušné útoky na mladistvé a mladé muže v průběhu 20 let. Přestože se přiznal k sexuálnímu zneužití 18 osob, byl tento sériový násilník na dětech propuštěn z vězení po odsedění pouhých 16 měsíců. Kořeny anglikánské církve sahají do doby Římské říše, kdy křesťanství proniklo do římské provincie Británie, a je oficiální státní církví Británie. Nejvyšší představitelkou církve je sama královna. Vzhledem k tomu, že panovník je nejvyšším správcem, lze předpokládat, že se na utajování podílela i ona.

Když královna nekryla pedofily nebo nedohlížela na mučení, sympatizovala také s nacisty. Na videu vzdává nacistický pozdrav, a to v době Hitlerova nástupu k moci. Podle deníku Sun: Na videu je zachycena tehdy teprve sedmiletá princezna Alžběta, jak se v roce 1933 baví. Její tříletou sestru princeznu Margaret pobízí jejich strýc princ Edward, princ z Walesu. Ten sympatizoval s Hitlerovým nacistickým Německem a stal se králem Edwardem VIII. Ohromující filmové záběry, na nichž královna předvádí nacistický pozdrav, dnes odhalil deník The Sun. Úžasný klip ležel skrytý osm desetiletí. Předpokládá se, že zrnitý domácí film byl natočen v roce 1933 nebo 1934, kdy se Hitler dostal k nejvyšší moci v Německu. (pozn. tohle je přehnané, dítě v 7 letech?)

Je historicky prokázáno, že Eduard VIII. byl ve skutečnosti sympatizantem nacismu, takže tvrzení královny o zábavě z dětství na obranu videa je zcela irelevantní.

Ještě horší je, že zpravodajské informace poskytnuté FBI tvrdily, že nacisté využívají vévodu a vévodkyni k získávání informací, které by zmařily válečné úsilí spojenců a pomohly nacistům zvítězit.

Když královna zrovna nesalutuje režimu zodpovědnému za hrůznou smrt 6 milionů Židů, zneužívá chudé a duševně nemocné jedince. Jak informovala TFTP, zveřejnění Paradise Papers, úniku informací sestávajícího z více než 13,4 milionu dokumentů, odhalilo královnino zákeřné zneužívání duševně nemocných. Dokumenty obsažené v úniku pocházely od dvou poskytovatelů offshorových služeb a z firemních rejstříků 19 daňových rájů, které získal německý list Süddeutsche Zeitung a sdílelo je Mezinárodní konsorcium investigativních novinářů. Zpráva ICIJ tvrdila, že podle záznamů offshorové právní firmy Appleby investoval soukromý majetek královny Alžběty II. miliony liber do fondu na Kajmanských ostrovech, který v minulosti zneužíval chudé rodiny:

"Královna Alžběta II. investovala miliony dolarů do společností poskytujících lékařské a spotřebitelské půjčky, vyplývá ze spisů společnosti Appleby. Zatímco královnin soukromý majetek, Lancasterské vévodství, poskytuje některé podrobnosti o svých investicích do britských nemovitostí, jako jsou komerční budovy rozeseté po jižní Anglii, nikdy nezveřejnil podrobnosti o svých offshorových investicích. "Ano, vévodství vědělo, že fond Jubilee Absolute Return Fund je provozován v zahraničí," řekl Chris Addock, finanční ředitel Lancasterského vévodství.

Záznamy ukazují, že od roku 2007 investoval královnin soukromý majetek do fondu na Kajmanských ostrovech, který zase investoval do soukromé kapitálové společnosti, jež ovládala britskou firmu BrightHouse, která se zabývá pronájmem nemovitostí a kterou kritizovali spotřebitelští ochránci a poslanci parlamentu za to, že prodává zboží pro domácnost Britům s nedostatkem peněz na splátkové kalendáře s úrokovou sazbou až 99,9 %." Podle zprávy deníku Guardian, který se partnersky podílel na sdílení odhalení z Paradise Papers, v průběhu nejméně deseti let královnin majetek významně investoval do podniků, jako je například síť off-licence Threshers a maloobchodní prodejna BrightHouse. V roce 2017 bylo společnosti BrightHouse, která je největším britským prodejcem nájemních bytů, nařízeno zaplatit 249 000 zákazníkům 14,8 milionu liber poté, co dohledový orgán Financial Conduct Authority zjistil, že se prodejce provinil předražováním cen pro zákazníky a záměrným zneužíváním lidí s psychickými problémy a poruchami učení.

Shrňme si tedy, že královna po desetiletí dohlížela na děsivé mučení a okupaci, kryla pedofily, zneužívala postižené lidi k osobnímu prospěchu, okrádala své poddané o miliardy na daních a v minulosti měla sympatie k nacistům. A to v žádném případě není vyčerpávající seznam... je toho ještě mnohem víc. Jejím dědictvím není laskavost, altruismus a majestátnost - je to kolonizace, brutalita, nakládání s půdou, krádeže nerostných surovin a mučení. Když tohle všechno víme, musíme si položit otázku, proč... proč je její tvář vylepená po všech televizích, počítačích a novinách? Proč pro ni budou tisíce lidí plakat v ulicích? Proč z ní korporátní média udělají hrdinku? Tohle přece není normální. Královna byla monarchou, neodpovědným, právně imunním potomkem dlouhé řady brutálních diktátorů, kteří v této roli pokračovali - a ne, nebylo to jen "symbolické". Společnost musí přestat oslavovat takové lidi. Pokud budeme i nadále vytvářet vzory ze zneužívajících tyranů, nedivte se, až se společnost začne podobat právě tomu.

Zdroj: https://tinyurl.com/25we3nwp

Zpět