3123 Nekonečný příběh Teri Wade

[ Ezoterika ] 2022-09-16

Expanze vědomí je nikdy nekončící příběh, protože vesmír se neustále rozpíná a prožívá se do hmoty a formy, aby shromažďoval informace, než se vrátí do ne-hmoty. Může to být matoucí pro pochopení, ale právě o tom je celá hra.

Lidstvo stoupá ve frekvenci, což znamená, že se stáváme méně hustou bytostí, vyvíjíme se ze světa hmoty. Proces vzestupu člověka je právě tento.

Veškerý chaos, který nyní na planetě pozorujeme, je součástí tohoto procesu. Systém potřebuje projít chaosem, aby se mohl znovu vybudovat. Nemůžete se vrátit a opravit zastaralé systémy, které nebudou fungovat. S těmito vyššími frekvencemi a vzestupem vědomí lidstva není jiná možnost než jít kupředu, protože v této nové realitě nebude mít nic z těchto zastaralých systémů vůbec žádný vliv.

Zkostnatělý systém se nemůže udržet navždy. Vaše tělo prochází těmito příznaky vzestupu na mikroúrovni, stejně tak kolektiv na makroúrovni. Vzpomeňte si, jak těžké bylo/je projít tímto procesem probuzení s vaším vlastním tělem, které je organismem a všechny vaše buňky jsou jeho součástí. Veškerá vaše buněčná paměť musí být přeprogramována a restrukturalizována, abyste měli přístup k těmto vyšším realitám. Nemělo by vás tedy překvapit, co se děje v naší současné realitě na světové scéně. Je to vlastně stejný proces, jen v makro měřítku.

K chaosu, který se dnes děje po celém světě, muselo dojít, muselo to tak být. Opravdu jste si mysleli, že monumentální skok ve vývoji, ke kterému nyní směřujeme, bude méně drsný? Opravdu jste si mysleli, že jen tak projdeme portálem a hned budeme v ráji? V podstatě se stáváte uzdravenou buňkou na mnohem větším organismu, který prochází stejným procesem. Chaos je nutný ke zničení starých energetických vzorců. Teprve pak může nastat vyšší stav bytí. Vše měníme zevnitř a to bude mít vlnový efekt po celém světě. Pracovníci světla jsou strategicky rozmístěni po celém světě, aby tento vlnový efekt iniciovali. Skutečně jsme vedeni ke Světlu a nakonec se systém uzdraví sám.

Lidstvo je v procesu zbavování se posledního kousku 3D programování, jsme uzdravováni. Temné hrůzy a neuvěřitelné množství strachu vyplouvají na povrch a není to náhoda. Prezidentství Donalda Trumpa bylo hlavním spouštěčem kolektivního probuzení, jaké jsme dosud nezažili. Byl hlavním katalyzátorem tohoto procesu. Čekají nás velmi zajímavé časy a dozvíme se odhalení starého systému, která budou pro mnohé těžko pochopitelná. Tato odhalení budou velmi temná a ošklivá, nicméně nezbytná.

Tato odhalení probudí masy lidí ke lži a zotročení, které jsme všichni žili. Zjistíme, jakým způsobem jsme byli drženi od svých přirozených rodových práv, hojnosti, svobody a informací o tom, kdo skutečně jsme. Vše, čím procházíte, vaše rozšíření vědomí, vás má na tuto dobu připravit. Už nebudete považováni za blázny, budete potřební a oceňovaní mnohými. Pamatujte, že Světelná energie je mnohem silnější než Temná energie. Temnota nemá proti Světlu žádnou šanci, je jednoduše pohlcena.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/09/16/the-never-ending-story/

Zpět