3101 11 triků pro snadnější přechod Mastering Alchemy

[ Ezoterika ] 2022-09-08

Hlavním cílem každého přechodu (ať už jde o přechod záměrný, nebo o přechod, který vám vstoupí do života) je dosáhnout svého cíle s co nejmenším stresem a emocionálními, duševními či fyzickými otřesy. Sekundárním cílem je využít jej k tomu, abyste se stali lepším, celistvějším, zralejším a mistrovštějším člověkem. Změna kariéry? Opětovný vstup na trh práce? Zotavení se ze ztráty? Stěhování kanceláře nebo domova? Bez ohledu na to, o jakou změnu se jedná, vám ji tyto klíčové strategie usnadní:

1. Začněte proces včas. Čekání s plánováním stěhování týden před tím, než se máte odstěhovat z kanceláře, pravděpodobně způsobí trochu stresu a zahlcení a zvýší pravděpodobnost, že zapomenete na důležité kroky. Pokud zapomenete změnit adresu, nejsou zmeškané platby kreditní kartou nic příjemného.

2. Záměrně si vytvořte plán úspěchu a pohody. Napište si ho. Většina z nás se tomuto kroku brání. Když si vše zapíšete, plán a proces se stanou hmatatelnějšími a vlastně začnou energicky postupovat vpřed. Snaha udržet si v hlavě všechny detaily je způsob, jak rychle dosáhnout zahlcení.

3. Odpovězte si na tyto klíčové otázky: Co musím mít? Buďte důkladní a konkrétní (klidná kancelář, 400 metrů čtverečních, sluneční světlo, blízká koupelna, úklidová služba, wifi, přátelští spolupracovníci...). Bez čeho mohu žít? Čemu se musím vyhnout? Buďte velmi vybíraví - jde přece o váš život. (reprodukovaná hudba, koberec, dvorek, páteční pizza party, šéf ze staré školy, dress code...) Co je třeba udělat před, během a po dni přechodu (T-Day)? Rozdělte si čas do těchto tří kategorií. Většina z nás (zejména žen) má tendenci shrnout čas do jednoho okamžiku (teď!) a nechat se zahltit položkami, které je třeba splnit. Rozdělte je na malé, proveditelné části a zařaďte je do příslušného časového úseku. To také umožní úspěšnější multitasking a jasnou vizi. Kdo mi může pomoci? Uveďte seznam svých zdrojů. Máte zdroje - opravdu máte. Nebuďte logičtí. Vyjmenujte všechny a všechno, co vás napadne. Neexistuje zde žádné správné nebo špatné řešení - jen možnosti. Vesmír a všechny jeho týmy čekají, jsou ochotné a schopné skočit na váš povel. Jaký je nejvelkorysejší možný časový rámec pro dosažení dne T? Buďte velkorysí sami k sobě. Jaký časový rámec vám vyhovuje? Nemusí jít nutně o závod, i když jste v časovém presu. Jste vedoucím tohoto projektu, i když se tak necítíte.

4. Seznamy denně kontrolujte a aktualizujte. Díky tomu budete mít úkoly stále čerstvé v paměti a pravidelné odškrtávání věcí vám pomůže udržet si povědomí o svých úspěších a pokroku. Je skvělé vidět, kolik jste toho dokázali. Každou položku si odškrtávejte s nadšením.

5. Požádejte o pomoc. Mít seznam zdrojů (výše) může být snadné. Požádat je o pomoc už tak jednoduché být nemusí. I když nemáte tři silné dospívající chlapce, kteří by zvedli a odvezli, nebo přátele, kteří by pomohli s úklidem, existuje někdo, koho můžete o něco požádat. Ke každé položce na seznamu úkolů připište zdroj, který by vám mohl pomoci. Pokud také soustavně necvičíte a nemáte silná záda, pomůže vám najít někoho, kdo má.

6. Držte se svého současného životního stylu. Pokud jste před dnem T nepili kávu - nezačínejte s tím během procesu. Pokračujte v užívání vitamínů. Choďte spát ve svůj pravidelný čas. Pokud nyní meditujete - pokračujte v tom i nadále. Pokud nyní cvičíte - pokračujte v tom i během stěhování a po něm. Udělejte z těchto věcí požadavek. Umožní vám to dokončit tento přechod v mnohem šťastnějším rozpoložení mysli i těla. Bude - slibuji!

7. Věci budou stát víc, než čekáte. Přesun internetu - 159 dolarů! Nedává to smysl, ale můžete se rozhodnout bojovat, sténat, naříkat a vzdorovat, nebo se rozhodnout platit na splátky a zůstat vděční za wifi. Berte to jako šanci zbavit se svých přesvědčení o chudobě a Mít ve svém životě víc.

8. Vyčistěte své věci. Materiální i nemateriální. Využijte této příležitosti k uvolnění starého a přivítání nového. Vše, co jste za poslední dva roky nenosili, nečetli nebo se toho nedotkli, pravděpodobně není třeba tahat s sebou.

9. Odlehčete také své emocionální, mentální a duchovní zátěži. Použijte energetické nástroje Mastering Alchemy k vyčištění a vyvážení svého prostoru. Podívejte se na bezplatné nástroje a úroveň 1. Jednoduché, praktické a snadno použitelné nástroje. A můžete je používat i s otevřenýma očima. Meditace není povinná.

10. Obdarujte se. Procházky, filmy, masáže, kosmetika, večeře, telefonáty s podporujícími lidmi. Není to snadná věc, kterou děláte. Naplánujte si čas na péči o sebe. Každá vaše stránka bude šťastnější, zdravější a produktivnější, pokud tak učiníte. Nemusí to stát mnoho peněz, abyste si mohli dopřát hezké chvíle. Procházka po pláži je krásná léčba. Schoulit se se psem je léčivé (zeptejte se psa).

11. Zanechte prostor lepší, než jste ho našli. Ať už se jedná o kancelář, dům o rozloze 11 000 čtverečních metrů nebo vztah, mistrovská osoba z prostoru zcela odstraní své předměty, prach, šmouhy a svou energii. To umožní, aby se vše, co vlastníte, s vámi posunulo dál. Nenechte za sebou žádnou část sebe sama. Toto je úžasná doba, kdy můžete mít tělo. Neuvěřitelný čas být naživu a probuzený. Jistě, tento přechod možná nebyl vaším nápadem, ale vy věříte zákonu přitažlivosti a máte možnost volby. Budete pánem tohoto přechodu, nebo bude ovládat on vás? Můžete si vybrat. Nezapomeňte - utrpení JE volitelné!

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/09/08/11-tricks-for-an-easier-transition/

Zpět