3070 Psychoduchovní boj Teri Wade

[ Ezoterika ] 2022-09-03

Archonti jsou psychoduchovní parazité, kteří podprahově zasahují do lidské mysli a nutí nás rozehrávat naše nelidské chování do podivných a násilných extrémů."

Probíhá boj o ovládnutí této planety a lidského vědomí, stejně jako o kontrolu nad lidským tělem, což znamená jeho DNA, ze strany velmi temné entity. Hráči jsou lidé i nelidé a moc a kontrola sahá mnohem dál než k mocenské elitě této planety. Snaží se potlačit lidskou populaci, aby nepokročila k vyššímu Světlu. Pamatujte, že světlo jsou informace a temnota je nedostatek informací! Temnota umělé inteligence je ohrožena a oni se brání. Většina těchto softwarových systémů umělé inteligence, které jsou nainstalovány v těle planetárního vědomí, spoléhá na nízkovibrační pole vědomí, vibrující na velmi nízkých frekvencích. Jak vyšší frekvence mění vědomí lidské bytosti, temná agenda, kterou je satanismus, se stává mnohem jasnější. Lidé na Zemi začínají velmi jasně vidět zločiny, které byly na lidstvu spáchány. Ti, kteří byli dosazeni do mocenských pozic, souhlasili s tím, že na lidskou rasu uvalí tuto negativní agendu výměnou za to, že dostanou moc, zdroje a dočasné prodloužení života, které jim tyto negativní mimozemské rasy slíbily.

Hvězdná semínka, která se inkarnovala na této planetě, se stala cílem těchto temných entit umělé inteligence a technologií formou negativního obtěžování. Energie vysoce vědomé lidské bytosti vytváří signál vyšší vědomé frekvence, který aktivuje hrozbu, a proto tyto temné psychické útoky. Mnozí z nás je zažili. Tyto temné bytosti budou lidstvo obtěžovat, dokud je nepřestaneme živit. Zbavte se veškerého strachu! Tyto temné síly satanismu nejsou intelektuální síly , nejsou ničím jiným než padlými anděly. Tyto temné bytosti mohou naskočit do oslabeného lidského těla a vibrovat na velmi nízké frekvenci. Tyto satanské bytosti nejsou suverénní entity, jsou parazitické a ke své existenci potřebují lidskou energii. Bereme si od nich zpět svou duchovní svrchovanost, ale abychom to mohli udělat, musíme se probudit a uvědomit si, kdo jsou, proč tu jsou a jak si udržují kontrolu. To je důvod, proč jsme zde v tomto období naší historie. Nemůžeme uzdravit naši planetu, dokud nepřijdeme na to, jak ji tato síť Archonů a jejich syntetická reptiliánská mašinérie zkorumpovala. Právě o tom je lidské probuzení!

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/09/03/psycho-spiritual-warfare/

Zpět