300 O TRUMPOVI Sylvain LAFOREST

[ Ezoterika ] 2019-11-15

Je čas pochopit, co dělá Trump, a pokusili se dešifrovat nejednoznačnost toho, jak to dělá. Agenda kontroverzního prezidenta jak v zahraniční politice, tak ve vnitřních záležitostech je mnohem jasnější, než si kdokoli dokáže představit. Ale protože musí zůstat u moci nebo dokonce zůstat naživu, aby dosáhl svých cílů, je jeho strategie rafinovaná a jemná. Jeho konečný cíl je tak ambiciózní, že musí volit náhodné eliptické směry, aby se dostal z bodu A do bodu B, a vzorce, které lidi vyhazují z chápání.

Pokud jde o jeho strategii, lze použít analogii s léky: většina pilulek je navržena tak, aby vyléčila problém, ale s řadou sekundárních následných účinků. Trump používá léky výhradně pro následné účinky. Tato metafora platí pro téměř každé rozhodnutí, pohyb nebo prohlášení, které učinil. Jakmile pochopíte, o čem je Trump, budete moci ocenit mimořádné předsednictví, kterému se žádný předchůdce nikdy nepřiblížil.

Je prvním a jediným americkým prezidentem, který kdy ukázal na lidskou chybu úplné ignorace reality. Protože média a vzdělání jsou ovládány hrstkou miliardářů, kteří provozují planetu, nevíme nic o naší historii, která byla vítězi změněna, a nemáme ponětí o našem současném světě. Po vstupu do politické arény Trump popularizoval výraz ?falešné zprávy?, aby přesvědčil americké občany i světovou populaci, že média lžou. Nyní se pojem stal běžným, ale uvědomujete si, jak hluboce šokující je skutečnost, že téměř vše, o čem si myslíte, že víte, je úplně falešné? Mediální lži nepokrývají pouze historii a politiku, ale ovlivnily vnímání témat jako je ekonomika, jídlo, klima, zdraví. Přesně víme, kdo zastřelil JFK z travnatého pahorku, že včasné varování o Pearl Harboru bylo u soudu prokázáno, že skleníkový efekt je vědecky absurdní, že naše peníze jsou vytvářeny prostřednictvím půjček bank, které dokonce nemají finanční prostředky, nebo že věda dokazuje se 100% jistotou vnitřní odstřely 9/11. Dozvěděli jste se o tom něco od novinářů mainstreamu, z dokumentárního filmu nebo od univerzitních profesorů? 44 prezidentů přišlo a odešlo, aniž by o tomto obrovském problému předneslo jediné slovo. Trump ví, že osvobození lidí z této nepochopitelné nevědomosti je prvním krokem k celkové svobodě, a tak začal nazývat novináře patologičtí lháři.

Od té doby, co se přestěhoval do Bílého domu, je Trump zobrazován jako narcista, rasista, sexista a klimatický skeptik, plný stinných příběhů z minulosti a mentálních problémů. Přestože 60% Američanů již médiím nedůvěřuje, mnoho z nich přijalo, že Trump může být trochu šílený nebo nevhodný vládnout, v zahraničí je to ještě horší. Trump zůstává otevřeně pobuřující a provokativní, většinou zní impulzivně a hloupě, jedná neracionálně, každý den lže a vyhrožuje sankcemi. Trump je sebezničující a je to pravý opak patologických narcistů. Trumpovi prostě nezáleží na tom, jestli ho máte rádi, což z něj dělá toho nejlepšího anti-narcistu.

Jeho obecný plán je vrátit moc lidem, protože svět byl více než století v rukou několika globálních bankéřů, vojenských průmyslníků a nadnárodních společností. Aby dosáhl svého plánu, musí ukončit války v zahraničí, přivést zpět děti, rozebrat NATO a CIA, získat kontrolu nad Federálním rezervním systémem, přerušit každé spojení se zahraničními spojenci, zrušit Swift finanční systém, zničit propagandistickou sílu médií, vypustit bažinu deep state, který provozuje špionážní agentury, a deaktivovat stínovou vládu, která číhá v Radě pro zahraniční vztahy a kanceláře Trilaterální komise. Stručně řečeno, musí zničit NWO a jeho globalistickou ideologii. Úkol je přinejmenším obrovský a nebezpečný. Naštěstí není sám.

Mocné Rusko

Od Petra Velikého je celá historie Ruska trvalým projevem vůle udržet si politickou a ekonomickou nezávislost na mezinárodních bankách a imperialismu, což tlačí tento velký národ, aby pomohl mnoha menším zemím bojovat o udržení své vlastní nezávislosti. Dvakrát Rusko pomohlo Spojeným státům - proti britské / Rothschildské říši nejprve tím, že je otevřeně podporovalo ve válce za nezávislost a znovu v občanské válce, když Rothschild financoval Konfederaci, aby politicky rozložil národ a vrátil ho zpět do britské koloniální říše. Rusko také zničilo Napoleona a nacisty, kteří byli oba financováni mezinárodními bankami jako nástroje k rozdrcení ekonomicky nezávislých národů. Nezávislost je v jejich DNA. Po téměř desetiletí vlády západní oligarchie, která po pádu SSSR v roce 1991 převzala ruskou ekonomiku, převzal moc Putin a ruskou bažinu vyčerpal. Od té doby se každým svým krokem snaží zničit americkou Říši nebo entitu, která nahradila britskou Říši v roce 1944. Nová říše je v podstatě stejný systém centrálního bankovnictví, jen s mírně odlišnou sadou majitelů, kteří zaměnili britskou armádu za NATO, jako jejich světové gestapo.

Než přišel Trump, Putin jednal proti NWO a její staleté posedlosti ovládání světového trhu s ropou, protože ropa je krev protékající žilami světové ekonomiky. Ropa je tisíckrát cennější než zlato. Nákladní lodě, letadla a armády nejezdí na baterie. Aby Putin čelil globalistům, vyvinul nejlepší útočné a obranné raketové systémy, takže Rusko nyní může chránit každého nezávislého producenta ropy, jako je Sýrie, Venezuela a Írán. Centrální bankéři a americká stínová vláda se stále drží svého umírajícího plánu, protože bez vítězství v Sýrii nedojde k rozšiřování Izraele, a tak končí staletá fantazie spojit těžbu ropy na Středním východě v rukou NWO. Pokud máte jakékoli pochybnosti, zeptejte se lorda Balfoura.

Století lží
Nyní, protože stínová vláda dává přímé příkazy CIA a NATO jménem bank a průmyslu, Trump nemá žádnou kontrolu nad armádou. Deep state je řetěz stálých úředníků vládnoucích ve Washingtonu a Pentagonu, kteří reagují pouze na jejich rozkazy. Pokud se stále domníváte, že velením je pověřen prezident, vysvětlete, proč pokaždé, když Trump nařídil odtáhnout ze Sýrie a Afghánistánu, přišlo více vojáků? Když píšu tento text, americké vojenské jednotky se stáhly z kurdských zón, odešly do Iráku a vrátily se s těžší výzbrojí kolem ropných zásob Sýrie. Trump by měl být rozhořčen a nahlas odsoudit, že se vojenské velení neobtěžuje prezidentovým stanoviskem. To by ale vyvolalo nepředstavitelný chaos a možná i občanskou válku, pokud by občané, kteří vlastní zhruba 393 milionů zbraní zjistili, že armáda má na starosti soukromé zájmy. Vedlo by to také k otázce, jaký je účel demokracie. Zbraně chrání obyvatelstvo před totalitním velkým bratrem.

Je třeba si uvědomit, jak velké potíže má americká armáda a špionážní agentury při vytváření krycích operací, aby jejich zásahy vždy vypadaly spravedlivě, ve jménu podpory demokracie, lidských práv a spravedlnosti kolem planety. V roce 1898 vyhodili do vzduchu loď Maine, aby vstoupili do španělsko-americké války, poté Lusitánie v roce 1915 aby vstoupili do první světové války. Tlačili Japonsko do Pearl Harboru, o kterém věděli 10 dní předem. V Tonkinské zátoce 1991 vytvořili agresi torpédem, aby ospravedlnili poslání vojsk do Vietnamu. Vymysleli příběh iráckých vojáků, kteří zničili školky, aby v roce 1992 napadli Kuvajt, zbraně hromadného ničení, aby znovu zaútočili na Irák v roce 2003, a zorganizovali 9/11, aby zničili ústavu z roku 1789, zaútočili na Afghánistán a zahájili válku proti teroru.

Masku demokratické ctnosti je třeba zachovat pro kontrolu názoru amerických občanů a jejich domácího arzenálu. Trump, když zjistil, že americké jednotky znovu vstupují do Sýrie znovu a znovu opakoval, že ?jsme zajistili ropná pole v Sýrii?, a dokonce dodal: ?Přemýšlím, že pošlu Exxon, aby se postaral o syrskou ropu. Neokonzervativci, sionisté a banky byli nadšení, ale všichni ostatní jsou pobouřeni, protože drtivá většina nechápala následky. Trump učinil situaci neudržitelnou pro to, aby NATO v Sýrii zůstalo. Zničil více než století falešné ctnosti v jedné větě.

Trump je historická anomálie

Trump je teprve čtvrtým prezidentem v historii USA, který bojuje za lidi. Ostatní peníze lidí směrovali do soukromých bank. Andrew Jackson byl zastřelen poté, co zničil druhou národní banku, kterou otevřeně obvinil z toho, že je ovládán Rothschildem a The City v Londýně. Abraham Lincoln byl zavražděn poté, co vytiskl své ?peníze? na zaplacení vojáků, protože si odmítl půjčit peníze od Rothschilda s úrokem 24%. JFK byl zabit z tuctu důvodů, většinou šly proti ziskům bank a vojenského průmyslu, a nyní Trump, který chce vrátit Ameriku zpět lidem.

Stejně jako většina obchodníků i Trump nenávidí banky za impozantní moc, kterou mají nad ekonomikou. Stačí se podívat na jedinou knihu Henryho Forda ?The International Jew? a zjistit, jak hluboká byla jeho nedůvěra a nenávist vůči mezinárodním bankám. Trumpovy firmy hodně trpěly kvůli těmto institucím, které vám v podstatě prodají deštník, jen aby ho vzaly zpět, jakmile prší. Soukromé bankovnictví má kontrolu nad tvorbou peněz a úrokovými sazbami, a to díky každé centrální bance téměř každé země. Mají trvalou moc nad národy, daleko nad pomíjivým cyklem politiků. Do roku 2000 byli tito lupiči národů jen pár kroků od svého planetárního totalitního snu, ale měli dvě překážky: Putina a 393 milionů amerických zbraní. Pak přišel Oranžový Donald, poslední kousek skládačky, kterou jsme potřebovali k ukončení 250 let bankovní říše.

Techniky a taktika

Na začátku svého mandátu Trump naivně vyzkoušel přímý přístup, když se obklopil povstaleckými rebely jako Michael Flynn a Steve Bannon a obtěžoval každého ze svých zahraničních spojenců, skartoval jejich smlouvy o volném obchodu, uvalil daně na dovozy a urážel je na setkáních G7 v letech 2017 a 2018. Reakce byla silná. Zdvojnásobili tlak na absurditu ruského vměšování, protože to vypadalo jako jediná možnost, jak Trumpa zastavit v ničení globalizmu. Flynn a Bannon museli odejít a Trump byl zapleten do dotazů, které ho přiměly uvědomit si, že s průhledností nic nedosáhl. Musel najít způsob, jak zničit nejnebezpečnější lidi na planetě, a zároveň zůstat u moci a naživu.

Změnil svou strategii a přístup a začal přijímat absurdní rozhodnutí a zdvojnásobovat pobuřující prohlášení. I když vypadali hrozivě a nebezpečně, zaměřil se Trump na následné efekty. Nestaral se, co si o něm lidé myslí, počítají se pouze výsledky. Nevadilo mu vypadat naivně, šíleně nebo přímo idiotsky, aby nevypadal, že je nebezpečný.

Prvním testem jeho nového přístupu bylo pokusit se zastavit rostoucí nebezpečí útoku a invaze do Severní Koreje ze strany NATO. Trump urazil Kim Jung-Una, nazval ho Rocket Man. Jeho zuřivá politická nekorektnost trvala, dokud každému nedošlo, že to nebyly dobré důvody k útoku a tak paralyzoval NATO. Trump se pak setkal s Kimem, a nic nezveřejnil. Mnozí mluvili o Nobelově ceně za mír, ale ta se obvykle předává válečným zločincům, jako je Obama nebo Kissinger.

Ve Venezuele Trump zajistil, že nikdo nemůže podpořit útok na svobodnou zemi. Jako příklad uvedl nejhorší neokonzervativce: Elliotta Abramse - usvědčený ze spiknutí v dohodě Írán-Contras v 80. letech a válečného štváče Johna Boltona. Trump poté podpořil pro volbu prezidenta Juana Guaida, který je prázdná loutka. Opět vyhrožoval, což mělo za následek, že Brazílie a Kolumbie ustoupily a prohlásily, že s útokem na Venezuelu nechtějí mít nic společného. Trumpova medicína zanechala po celém světě pouze 40 zemí, které stydlivě podporovali šaška Guaido.

Pak podpořil Jeruzalém jako hlavní město a syrské Golanské výšiny v jeho držení, Netanyahuvse radoval a všichni křičeli, že Trump je sionista a celý Blízký východ se spojil proti Izraeli. I jejich historický komplic, Saúdská Arábie, musela spojenectví otevřeně odmítnout. NATO se bude muset z oblasti vystěhovat.

Žumpa reality

V jednáních s NATO a armádou je Trump velmi limitovaný. Ekonomické sankce vůči Rusku, Turecku, Číně, Íránu, Venezuele vytlačila tyto země z finančního systému Swift, který má udržovat zotročené národy díky hegemonii dolaru. Bipolární realita světa je nyní oficiální a svými nadcházejícími sankcemi Trump vytlačí další země ze systému Swift a evropské banky začínají padat.

Trump si stále najde prostor na svůj téměř dětinský arogantní humor. Zesměšnil Hillary a Barracka fotkou s generály v situační místnosti při sledování smrti Bagdádího někde, kde nemohl být, přesně jako to udělali oni při oznámení zabití falešného bin Ládina. Dokonce přidal podrobnosti o psovi, který rozpoznává falešnou kalifu očucháváním spodního prádla.

Drancování a krádež ropy rozhodně nejsou tak dobré jako podpora demokracie a spravedlnosti. Nechápající mainstreamová média každého přesvědčila, že Trump je mentálně postižen. Opravdu věříte, že zřejmý nápor amerického imperialismu po planetě je náhoda? Stále si myslíte, že je to kvůli ruskému vlivu na volby v roce 2016? Že CIA, FBI, média, americký kongres, FED, Demokratická strana a válečnická polovina republikánů pracuje proti němu? Realita je pravým opakem toho, co vám říkají. Trump může být nejoddanějším člověkem, který kdy vstoupil do oválné pracovny. A určitě je nejambicióznější a politicky nekorektní.

Závěr

Svět se v letech 2020 až 2024 drasticky změní. Druhý a poslední mandát Trumpa se shoduje s Putinovým posledním mandátem jako ruského prezidenta. Taková náhoda nemůže existovat po dlouhou dobu a oba vědí, že je to teď, nebo nikdy. Společně musí ukončit NATO, Swift a Evropskou unii. Terorismus a antropogenní globální oteplování zmizí se svými tvůrci. Trump bude muset vypustit bažinu CIA a Pentagonu, znárodnit FED. Spolu s Xi a Modi ukončí soukromé bankovnictví ve veřejných záležitostech odmítnutím placení dluhů, a obnoví světovou ekonomiku přechodem na národní měny produkované vládami. Soukromé banky padnou jako domino, aniž by se zachraňovali na účet lidí. Jakmile se tak stane, začneme našimi daněmi platit za rozvoj našich zemí namísto zbytečného vojenského vybavení a úroků z půjček, na které bankéři peníze vůbec neměli.

Již rozumíte, nebo jste zůstali nevědomý užitečný idiot jako Trudeau, Macron, Guaido?

Zdroj: http://orientalreview.org/2019/11/15/about-trump/

Zpět