2962 Rozloučení s iluzemi Marta

[ Ezoterika ] 2022-08-11

Milované děti!

Dnes s vámi budeme hovořit o aktuálních událostech na vaší planetě. Především budeme hovořit o plánech světových nadstaveb na udržení moci a dokončení jejich programu vyhlazení většiny obyvatel Země, jaká je jejich strategie a proč je odsouzena k neúspěchu.

Jak již víte, na jemné úrovni byl v důsledku společné činnosti Mezigalaktických a Galaktických sil Světla již dokončen soud nad těmi, kteří po dlouhou dobu považovali vaši planetu a lidi na ní žijící za svůj majetek. A to, co se nyní děje na Zemi, lze nazvat posledními křečemi loutek, které poslušně plní všechny jejich příkazy. Poslušně si odpracovávají svůj poplatek, protože jinak by je čekal trest nesrovnatelný s tím, který by mohli dostat od lidí. Jsou si toho dobře vědomi, a proto raději jdou až do konce, navzdory svému nejlepšímu úsudku a vlastnímu zájmu.

To vysvětluje jejich chaotické a absurdní jednání po celé planetě. Čeho se tak bojí?
Vědí, že v případě neposlušnosti je čeká dlouhá a bolestivá poprava - rafinovaná a skutečně satanská poprava. Čeká je to, co sami opakovaně prováděli při svých magických rituálech, a toho se bojí ze všeho nejvíc. Tyto rituály jsou natolik nelidské a brutální, že se při nich jakýkoli oficiální soudní rozsudek jeví jako dětská hra. Účelem těchto rituálů, kterých se účastnilo mnoho vysoce postavených politiků a finančníků, bylo do značné míry ukázat jim, jaký osud je čeká v případě neposlušnosti. Jako otroci Sil temnoty si zase libují v moci, hrají si na lidi a snaží se je podmanit všemi dostupnými prostředky. Věřte mi, moji drazí, že za své vysoké postavení draze platí, ale byla to jejich volba: za každou cenu se ocitnout na Olympu moci.

A nyní, kdy dochází ke kolosálnímu rozvrstvení vibrací lidí a dokonce celých zemí, vše vyplouvá na povrch - stává se viditelným, průhledným, hmatatelným. Vědomý člověk dobře chápe, jaká globální a osudová hra se právě teď na vaší planetě hraje. Vidí každého hráče a všechny jeho skryté záměry. ʺNazí královéʺ už nejsou schopni zakrýt svou ʺnahotuʺ - své lži, cynismus a prodejnost, které jsou nyní viditelné i pro nezasvěcené.

Ale zkuste v tom všem vidět i pozitiva, moji drazí. Bez tohoto ʺtemnéhoʺ zjevení totiž není možné ani ʺsvětléʺ zjevení, na které všichni tak dlouho čekáte. To, co se nyní děje na vaší planetě, je jako ʺdvě strany jedné minceʺ, kdy vedle sebe kráčejí Temné a Světlé síly. Otevírají lidem oči tím, že zvedají závoj, který odděluje lidi u moci od zbytku světa obyčejných lidí, a ukazují jim propast mezi nimi - finanční, duchovní i prostě lidskou. Vše se děje proto, aby si už nikdo nedělal iluze o těch, kdo vládnou světu, a o tom, jaké cíle sledují tyto bytosti, které ztratily svou lidskou tvář a dosáhly vrcholu moci. Jak jinak můžeme probudit obrovskou vrstvu světové populace - hluboce spící filistry? Jak obrátit kolektivní vědomí lidí ke Světlu?

Jenomže, milí moji, tím, že vše dovedete do vrcholu absurdity, je v sázce samotná existence lidstva jako druhu. To se právě děje na planetě Zemi. Všichni jste svědky největší, dosud nevídané bitvy mezi Silami světla a Silami temnoty v univerzálním měřítku. A já věřím, že z toho vyjdete vítězně, nejen že zachráníte své čisté Božské duše, ale také spolu se svou planetou přejdete do Páté úrovně.

Zdroj: https://vozrojdeniesveta.com/proshhanie-s-illyuziyami/

Zpět