2957 Sananda: uprostřed velkého převratu James McConnell

[ Ezoterika ] 2022-08-12

Já jsem Sananda. Přicházím, abych byl s vámi v této době, která se rychle mění. Právě teď se totiž nacházíte uprostřed velké změny, která vede ke všemu tomu, co vás vyvádí ze starého vyjádření třetí dimenze nebo tohoto iluzorního vyjádření a přivádí vás do vyšší čtvrté a páté dimenze vašeho stvoření. Není to ale změna, která bude doprovázet Událost nebo Velký sluneční záblesk. Jste Stvořitel, stejně jako jste stvoření. Jako kolektiv jste v minulých dobách vytvářeli vyjádření třetí dimenze někdy jako pracovníci Světla a někdy jako pracovníci temnoty. Společně jste vytvořili toto iluzorní vyjádření třetí dimenze: vytvořili jste města, vytvořili jste vesnice, vytvořili jste celou zemi kolem vás, vytvořili jste vše zde v rámci této iluze. A stejně jako jste vytvořili toto, vytváříte nyní nové vyjádření Zlatého věku Gaii. To vytváříte vy. A vše se spojuje tak, jak je třeba. Jak pokračujete ve vytváření nového vyjádření, necháváte za sebou to staré. Gaia stále více propouští staré, uvolňuje cestu, dělá prostor těm, kteří se chtějí rozšířit za starou třetí dimenzi, rozšířit se do čtvrté a páté dimenze, a dokonce i za ni, stále drží místo pro ty, kteří ještě spí, pro ty, kteří se teprve mají probudit. Ale probudí se. Stejně jako jste se probudili vy, probudí se i oni. Ve svém čase, ať už je jejich časový rámec jakýkoli, se také probudí. Ať už to bude v tomto životě nebo v dalších, dokonce i na jiných planetách, v jiných systémech. Najdou si svou cestu, stejně jako jste si ji našli vy.

Vy, kteří pracujete se Světlem a bojujete se Světlem jste byli vždy předurčeni být zde nyní, v těchto chvílích. Vybrali jste si být zde, a pak dostali tuto příležitost. A příležitost to je, i když se rozhlížíte kolem sebe a přejete si, abyste tu už nebyli. Víme, že mnozí z vás to čas od času dělají: ʺProč jsem ještě tady? Proč si tím musím projít?ʺ A proč? Ale odpověď je vždy stejná: jste tu proto, abyste tím prošli. Jste tu proto, abyste se toho účastnili, abyste to přivedli k naplnění. Bez vás by totiž k žádnému naplnění nemohlo dojít. Nemohla by být žádná cílová rovinka. Díky vám jste vytvořili příležitost, aby to všechno mohlo vyjít najevo, aby všechna pravda vyšla najevo a byla odhalena. A právě v těchto chvílích se odhaluje. Ti, kdo jsou ve stínu, jsou vyvedeni ze stínu a je jim ukázáno, jací jsou, že pravdu nedrží, že pravdu před kolektivním vědomím člověka skrývali. To však již déle nemohou. Jejich čas vypršel. Experiment skončil. Už nějakou dobu je u konce. Ti z projevů temných sil zde na planetě, udělali vše, co mohli, aby tento experiment udržovali v chodu, aby si udrželi kontrolu. Ale už ji nemají, protože ti z Bílých klobouků, z vaší Aliance, nebo jakkoli jim chcete říkat, ze Sil světla, mají vše plně pod kontrolou.

I když se to možná navenek nezdá, pokud otevřete své třetí oko a jste schopni vidět to, co ti kolem vás nevidí nebo nejsou připraveni vidět. Vidíte to takové, jaké to je, protože Světlo již tuto bitvu, a dokonce i válku, vyhrálo. Válka zde totiž skončila. Oni jen nadále udržují tuto iluzi války a bitvy. Ale pokud nevidíte bitvy, pokud nevidíte válku, pak tu není! To je vše, co potřebujete vědět. Vy totiž vytváříte nový výraz. Vytváříte nový svět bez válek, bez bitev. Dokud vy, kolektivní vy, ji, Novou Zemi, budete vidět tímto způsobem, pak ti, kteří se pokoušejí udržet starou Zemi, toho nebudou schopni. Vaše mysl, která vás držela v této iluzi, je nyní nahrazena srdci vás všech. A když se srdce otevře a nechá lásku vyjít ven, láska zvítězí nad vším. Neexistuje nic, co by mohlo lásku zadržet. Ani strach, ani nenávist. Stejně tak neexistuje nic, co by mohlo zadržet světlo lásky. To je vaše vyjádření, přátelé. To je váš život. Toto je váš čas. Společně se my všichni můžeme posunout vpřed do vyššího vyjádření, které bylo určeno pro tuto planetu. Plně procházíte procesem vzestupu. A jako kolektivní vědomí se v tomto vzestupu pohybujete společně. Společně vzestupujeme jako člověk ve světle lásky. Já jsem Sananda. A nyní vás loučím v míru, lásce a jednotě. I nadále sdílejte a šiřte světlo lásky.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/08/12/sananda-in-the-midst-of-the-great-changeover/

Zpět