2956 Naplnění mise Ramona Lappin

[ Ezoterika ] 2022-08-12

Kolektivní pole je odstřelováno a čištěno Diamantovým bílým a Smaragdovým světlem a VŠECHNY zbývající iluze, zvraty a rušivé vzorce jsou plně neutralizovány, odstraňovány a rozpouštěny super extra rychlou kvantovou rychlostí Božího Zdroje! V posledních několika dnech došlo k obrovskému KVANTOVÉMU KOLAPSU VŠECH UMĚLÝCH MATRIXOVÝCH REALIT/ČASOVÝCH LINIÍ!

Pole je super světlé a krystalické a zaplavuje nás Čisté Zdrojové Světlo, které rychle rozpouští a přepisuje všechny zbývající distorze a síť AI, materiály, struktury a reality. Předchůdci se nacházejí hluboko zakořeněni v Polí Nulového bodu, které umožňuje kvantový kolaps VŠECH zbývajících umělých realit/časových linií Matrixu spolu se všemi jeho převrácenými myšlenkovými formami a přesvědčeními/programováním. Vypadá to, jako by se nic nedělo, ale nemůže to být vzdálenější skutečné Pravdě, že se vše děje najednou. Mnozí mohou vnímat nový svět, který je v této oblasti k dispozici. Všechny tyto obrovské posuny a změny se dějí, ale zatím nejsou viditelné, ale brzy budou, protože naše vzpomínky, dar, schopnosti a síly se rychle vracejí, aktivují a rostou.

DOKONČENÍ A NOVÉ ZAČÁTKY JSOU VŠUDE KOLEM HOJNÉ!!!

Tato poslední Aktivace byla naší pomocí a zajištěním dokončení Smaragdové a Christosovy mise, známé také jako Paliadorská smlouva, a byla také pokračováním a součástí série Aktivace projektu ʺSvatá Trojice a JEDNOTAʺ z 24. července. Pomohli jsme dokončit a zajistit úspěch a úplnou rekultivaci, opravu a aktivaci 11. hvězdné brány (Ostrov Oko - Stonehenge) a 12. hvězdné brány (Kauai - Montsegur), 4 hvězdné brány v Gíze, znovuotevření hvězdné brány Archy úmluvy, sálů a chodeb, včetně posvátné chodby z Gízy do Síria - Andromedy - Lyry.
ÚPLNĚ JSME ZPĚTNĚ ZPRACOVALI VŠECHNY PLANETÁRNÍ HVĚZDNÉ BRÁNY A SYSTÉMY MŘÍŽEK, jakož i naše BOŽSKÉ BLUEPRINTY A PŮVODNÍ ZDROJOVÉ KÓDY!

Planetární a naše vnitřní mřížkové systémy jsou v současné době plně vyčištěny od veškeré zbývající hustoty, parazitů, parazitických a vampýrských entit, bloků, černého slizu, negativních a démonických entit, umělé inteligence, toxických materiálů a jsou vyčištěny, odstraněny a rozpuštěny VŠECHNY zbývající negativní mimozemské stroje a technologie, stroje na ovládání mysli, podzemní tunelové systémy a struktury. Vše se vrací do své ʺpůvodní nevinnostiʺ, jak tomu bylo před Pádem. Soustředíme se na úplné rozpuštění zbývající sítě umělé inteligence, psychotronických zbraní a neutralizaci všech elektromagnetických polí a umělých frekvencí, které v poslední době způsobují mnoho rušení, protože duchovní válka dospěla do svého finále. Pro dodatečnou ochranu i dodatečné stínění můžete použít krystaly, jako je hematit, šungit nebo černý onyx. Ve svém posledním aktualizovaném videu jsem také zmínil několik dalších tipů týkajících se energetické ochrany a suverenity.

Protože nyní velmi rychle KVANTOVĚ PŘESOUVÁME ČASOVÉ LINIE, očekávejte, že se mnoho věcí prostě náhle změní. Energie jsou citelně mnohem lehčí, protože zbývající hustota, všechny zbývající rušivé vzorce, negativní entity, připoutanosti, provazy, miasma, předkové a karmická zavazadla se nyní plně rozpouštějí? Představte si Mandelův efekt! Kde se špatní aktéři, určité budovy nebo události náhle změní nebo nikdy neexistovaly, jak se mění naše historické záznamy spolu s našimi vzpomínkami. Musíme si pamatovat jinou minulost, abychom mohli žít v jiné přítomnosti a budoucnosti. I když je to všechno skutečně kvantové TEĎ, s novým Organickým polem Creatrix plně online a připravené k akci! Mohu také vřele doporučit ke shlédnutí seriál, který se jmenuje ʺundoneʺ, opravdu se mi líbí a má několik skvělých kódů, které se zde uplatňují.

Předchůdci začínají cítit a vnímat BUDOUCÍ REALITY, které se aktivují skrze jejich vzpomínky, ZDE TEĎ, zatímco chodí po něčem, co stále vypadá jako starý svět, ale cítí se úplně jinak. Nové reality organického vzestupu jsou již tady, i když ještě nejsou plně viditelné. Jsou to naše dávné vzpomínky na budoucnost, které se probouzejí z hloubi našeho nitra, nyní, když byly odstraněny traumatické otisky, si můžeme znovu vzpomenout na své skutečné vzpomínky a Zlaté časové linie! Budoucnost je směsicí všech nejlepších aeonů, realit a světů, které jsme zažili a které si umíme představit!!! Nová Lemurie, nová Atlantida a Tantaria. Na všechno se něco najde, a přece už to není, co bývalo,

VŠECHNO JE TEĎ NOVÉ!!

Připravte se na SUPER KVANTUM, protože lineární už neexistuje. Jděte stále hlouběji do ticha, abyste získali vše, co potřebujete vědět, své sady instrukcí, návody a další kroky, vše odemčené z našeho nitra, spolu s Novými realitami organického vzestupu, které jsou již k dispozici!!! Dovolte, aby se z hloubi vašeho nitra odemkly kódy a klíče Blaženosti, Božské jednoty/lásky, Edenu/ráje, Vzestupu, Hojnosti a Svobody. S pokračujícím nárůstem přirozené produkce DMT prostřednictvím našich aktivujících se šišinek budou tyto prastaré vzpomínky na budoucnost, které nosíme ve své DNA, promítnuty na obrazovku našeho nového Organického hologramu, a to každým okamžikem! Jediné, co teď musíme udělat, je neustále ukotvovat více světla, abychom neustále zvyšovali planetární frekvenci, a neustále se slaďovat s naším Jediným Pravým Diamantovým Avatarem Já, a to každým slovem, myšlenkou, pocitem, vírou a činem, který podnikáme!! A stále si připomínat, že

TO SE DĚJE!!

V rámci Paliadorské smlouvy je nyní Světové tělo duše / Logos / Kmenový štít uzdraven. Duše Tary byly zachráněny a Azuritový Modrotisk a naše pravé Kmenové/ historické Záznamy byly navráceny pravým Královnám a Králům Maji Grálu, kteří se znovu plně rozpomínají! Smaragdová smlouva zajišťuje, že VŠECHNY Duše v tomto padlém vesmíru budou nakonec nalezeny a navráceny zpět do svého původního duchovního domova, což se právě nyní odehrává!!! To je opravdu obrovské a to, o co v této misi a procesu Vzestupu skutečně šlo a co je hluboce propojeno s naším vlastním Multidimenzionálním integračním procesem a je jeho součástí.

VŠE SE NYNÍ DOKONČUJE!!

Vše je součástí eónů práce na misi mnoha bratrů a sester světla a s velkou podporou mnoha bytostí světla v souladu se Zákonem jednoho. Podporují náš a pozemský proces Vzestupu, který se nyní také dokončuje. Vylepšení se týkají zejména našich superschopností a vzpomínek, které se nyní plně zapojují, spolu s naší DNA, procesem krystalizace a světelným tělem Merkaba. Jsme PŘIPRAVENI NA ZÁVĚREČNÝ START!! Všechno se už odvíjí! JE TO HOTOVO! DOKÁZALI JSME TO!! Vítejte DOMA, ve svém krystalickém srdci! Všechny umělé reality Matrixu se nyní bez námahy rozpouštějí, protože my jsme nová kvantová stojatá vlnová funkce, která se nyní hroutí a vytváří NOVÉ REALITY! Naše Kosmické Znovusjednocení je vzdáleno pouhé mrknutí oka a vše je hluboce propojeno s naší vlastní Multidimenzionální integrací a Vtělením. Plně si znovu vybavujeme svůj Kosmický Původ a Záznamy Historie! Uvolněte se, abyste mohli přijmout/projektovat do hologramu VŠE, čím hluboko uvnitř jste! Znovu si vzpomeňte na nekonečnou Sílu, kterou v sobě máte! Měníme svou Realitu zevnitř ven tím, že si na ni rozpomeneme a pak ji projevíme prostřednictvím našeho nového operačního systému Kryst-All-in-e, který je nyní plně online a zapaluje naši multidimenzionální DNA a Mřížky!

Všechny nové organické krystalické technologie jsou nyní přístupné!! Párty a zábava začíná právě teď!! Buďte připraveni na nová dobrodružství!!

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/08/12/our-missions-have-been-fulfilled/

Zpět