2953 Novinky Brenda Hoffman

[ Ezoterika ] 2022-08-11

Drazí,
Možná cestujete nebo se stěhujete na místo, kde jste to nečekali. Možná se jedná o nový milostný vztah nebo přátelství. Na tom nezáleží, protože nové je ve vzduchu. Co bylo, už není. To, co přichází, přechází z oparu do vyjasnění ve vašem novém světě. To se nemusí zdát pravděpodobné vzhledem k vašemu dřívějšímu 3D životu, v němž většina posunů vyžadovala roky, měsíce nebo týdny k vyjasnění. Váš současný posun je spíše ʺSamozřejmě.ʺ místo ʺNevím.ʺ. I když jste tuto novou zkušenost pravděpodobně vytvářeli po desetiletí, vaše vědomí, že je taková skutečnost, bude téměř okamžité. Budete vědět, že toto nové něco je správné, aniž by vás o tom někdo musel ujišťovat nebo vám toto nové něco definovat. Prostě to tak je. Zpracování již není nutné. Takže budete mít chuť slavit i neslavit zároveň. Vaše oslavné myšlenky budou znít asi takto: ʺVěřili byste tomu, jak je to úžasné?ʺ. A potřeba neoslavovat spočívá v tom, že jste v sobě vždy věděli, že něco takového bude součástí vašeho nového života. Toto je nový svět, kde sny, které se stávají skutečností, jsou novou normou. Možná je vaše nová realita trochu jiná, než jste si představovali, protože tento sen byl iniciován ve 3D světě nebo v době, kdy jste byli z 3D. Ve své 3D minulosti jste se možná přestěhovali do nového domova, zatímco jste oplakávali svůj dřívější domov. Přesto jste za několik let již neměli zájem se do svého bývalého domova vrátit. Takový proces jste ve 3D prožili, než jste poznali, co v sobě potřebujete. Rozdíl nyní spočívá v absenci tohoto 3D procesu.

Od prvního dne to pro vás bude to pravé. Něco, co možná překvapí vaše přátele a příbuzné. Neboť ve 3D byla změna vždy procesem. Vaše volby budou zřejmější - a pravděpodobně i rychlejší. ʺTohle je pro mě to pravé, protože.....ʺ Už nebudete muset brát ohled na obavy nebo přání ostatních. Ani nemusíte vytvářet ony 3D seznamy pro a proti. Budete prostě vědět. Ne proto, že jste tak jiný člověk, ale proto, že už neexistují vaše 3D filtry, filtry, které zamlžovaly vaše seznamy přání obavami o správnost pro druhé stejně jako pro vás. Tohle je nový svět, který jste si vytvořili. Někteří z vás se možná obávají, že vaše výtvory a činy budou příliš ukvapené. Že si vyberete to a pak zase ono. Možná. Možná se budete chvíli cítit jako dítě v cukrárně. Nebo možná okamžitě určíte, jakou jednu věc nebo osobu potřebujete. Na tom nezáleží, neboť vaše tvůrčí schopnosti vám umožňují hrát si se svými sny.

Popravdě řečeno, pravděpodobně si se svými sny budete nějakou dobu hrát, testovat své nové tvůrčí schopnosti jako odměnu za trpělivost, s níž jste na tento čas čekali. Tato fáze vytváření nového já se nijak neliší od jiných fází. Přesto budete mít pravděpodobně pocit, že vaše první tvorba je dlouholetým snem, který se konečně stal skutečností. Země 3D zaměřená na peníze a moc, to už pro nové Já neplatí. Nemálo z vás však tyto předměty vytvoří jen proto, abyste si vyzkoušeli realitu svého nového světa. Vytvoření krásného dvorku nebo objevení nového přítele vám zpočátku nemusí připadat dost neobvyklé. Pravděpodobně budete svými prvními výtvory překvapeni, budete vědět, že výsledky nejsou špatné, ale budete se divit, proč pro vás tyto výtvory byly vůbec důležité. A pravděpodobně se budete domnívat, že máte jen jedno nebo dvě přání jako v pohádkách, dokud nepochopíte, že vaše výtvory jsou neomezené. Jste novou stvořitelskou bytostí Země. To, co zpočátku vytvoříte, nemusí splnit vaše sny. A tak se pokusíte o další a další stvoření. I tak se vám - a možná i ostatním - bude těch několik prvních výtvorů zdát neuvěřitelných. Jako by vaše sny byly omezené, což už není pravda.

Ve 3D jste se cítili šťastní, pokud jste měli perfektní práci, vy i vaše rodina jste se měli rádi a vážili jste si jeden druhého a našli jste si vhodné bydlení. Luxusy jako exotické dovolené byly pouhou třešničkou na dortu. Brzy zjistíte, že sny ve 3D vás mohou částečně naplnit, ale ne všechny. Poté, co se nasytíte tím, co jste si mysleli, že chcete nebo potřebujete, budou vaše výtvory neobvyklejší. Výtvory, které spojují nové vás s vesmíry. A tak vás, nové stvořitelské bytosti, my z Vesmírů vítáme ve vašem novém světě. To, co bylo, už není. A to, co bude, začínáte vytvářet. Pozorujeme vás s láskou a úžasem, protože víme, že jste se během jednoho života posunuli od 3D strachu k novému já. Odvážné stvořitelské bytosti. Tak se staň. Amen.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/08/11/life-tapestry-creations-new-is-in-the-air/

Zpět