2944 Velitel Hatonn: 12 známek něčeho kataklyzmatických proporcí Fourwinds

[ Ezoterika ] 2022-08-09

Vím, že tato poselství i všechny Fénixovy deníky čtou desetitisíce duší v celém vesmíru. A to včetně planet a astrálních rovin. Může se to zdát nemožné, ale řeknu vám Pravdu. To se v celém Kosmu ještě nikdy nestalo a přináší to mně i všem Světelným říším velkou radost. Chtěl jsem vám sdělit, že otočení Matky Země kolem své osy a přechod do vyšší dimenze se neděje jen tak, ani že je stanoveno pevné datum, kdy se Matka Země otočí kolem své osy. K tomu, aby planeta mohla absolvovat, je zapotřebí let příprav. Země Shan zahájila tuto přípravu v padesátých letech minulého století. Také nejdůležitější faktor týkající se otočení Země na svou osu do vyšší dimenze přichází až tehdy, když dojde ke sledu událostí ve správném pořadí.

- Především muselo dojít k tomu, že některé 3D duše vyrostly do stavu duše, aby nás požádaly o pomoc při očistě Matky Země. To se nakonec stalo v této poslední nejhorší civilizaci, která se kdy na Zemi a v celém CELÉM vesmíru udála! Tito lidé jsou Sanandovo stádo.

- Za druhé, právě došlo k seřazení planet Apsu, které přidalo na gravitační síle, aby pomohlo Matce Zemi otočit se kolem své osy.

- Za třetí, celá sluneční soustava Apsu se přesunula do soustavy Plejád, aby se vyhnula zničení, až Slunce exploduje, Ano, vaše Slunce tu bylo asi 1500 miliard let a dobře sloužilo, aby vám poskytovalo světlo a teplo. Brzy exploduje, a proto si sluneční soustava Apsu musí najít ʺnový domovʺ, aby přežila. Hvězdné lodě jsme ponechali na místě pravidelných souhvězdí, která jste viděli každou noc, aby nevyvolávaly strach. Vaše sluneční soustava se už nějakou dobu pohybuje napříč vesmírem, ale nikdo o tom neví, protože jsme tento průlet zamaskovali. Jen málokdo studuje hvězdy na obloze, i když hvězdné lodě sloužící jako Velký vůz jej tvoří vzhůru nohama! Anne i Patrick a jejich děti viděli Velký vůz vzhůru nohama. Při jiném pozorování hvězd, když se dívali na souhvězdí, viděli, jak loď, která byla součástí souhvězdí, odešla a na její místo nastoupila jiná loď.

- Za čtvrté mám překvapivou zprávu pro všechny duše držené v nevědomosti. Ve vaší sluneční soustavě skutečně existuje další planeta zvaná Nibiru. Oběhne kolem Slunce za 3600 let. Je to obří těleso mnohem větší než Jupiter! Pokud jste četli Deník 50, řeknu vám, že Matka Země vznikla z jednoho z měsíců Nibiru, který se srazil s Tiamatem, planetou ve vaší sluneční soustavě. Tiamat se rozdělil na dvě poloviny. Z jedné poloviny se stal pás asteroidů a z druhé poloviny Země s veškerou vodou z Tiamatu. Váš kontrolor to přesně ví, protože četl, co o tom napsali Sumerové. Záznamy jsou v Německu, ale nesmíte je číst, protože kdybyste je četli, byli byste mrtví! Další odhalení! Nibiru se opět blíží na své dráze, která ho zavede mezi Pluto a Neptun. Podívejte se na vzdálenost mezi nimi. Sananda řekl, že Nibiru se objeví jako velká hvězda na severovýchodě Brzy! Už se blíží!

Nibiru je mužská planeta s hlubokým dunivým hlasem. Jakou katastrofu lze očekávat s gravitační přitažlivostí Nibiru? Proč je Neptun nakloněn na stranu? Vím, že v TÉTO době gravitační přitažlivost Nibiru pomůže naklonit Zemi! Vaši kontroloři vypouštějí do světa jednu lež za druhou, že ʺNibiru je záhada zvaná Planeta X a zda vůbec existuje?ʺ. Věříte těmto naprostým nesmyslům? Probuďte se, lidé! MYSLETE! Přečtěte si Deníky, zejména č. 50, kde najdete historii kosmu. Nibiru se vrátila!

Zdroj: https://tinyurl.com/bdcmeacu

Zpět