2943 Hakann: Můžete udělat mnohem víc, než si uvědomujete A.S.

[ Ezoterika ] 2022-08-09

Moji nejdražší bratři a sestry,
Hovoří velitel Hakann. Zdravím tě v míru a lásce.
Rád bych se podělil o příběh. Jako mládě byl slon byl přivázán ke sloupu. Pokusil vyprostit, ale nepodařilo se mu to. Nebyl dost silný. Pak slon vyrostl. Byl nyní velký a velmi silný, dostatečně silný, aby dokázal vytrhnout tyč ze země. Ale neudělal to. Nikdy se nepokusil osvobodit z tyče. Jako mládě se naučil, že to nejde, a jako dospělý se znovu nepokusil osvobodit, i když v této době byl dostatečně silný, aby se osvobodil.

Stejně tak je to s mnoha pozemšťany. Když jsi byl dítě, lidé se tě snažili připoutat k tyči, což je metafora pro uvěznění v rutině a světonázorech společnosti. Jako dítě jste opakovaně říkali ʺne!ʺ Ale tenkrát jsi nebyl dost silný. Naučili jste se, že se nemůžete odpoutat od sloupu.
Ale teď jsi silný dospělý. Nyní se můžete snadno osvobodit od tohoto pólu - můžete se snadno osvobodit od nežádoucích rutin a světonázorů, které se vám společnost snaží vnutit. Společnost je jen malý křehký kůl a vy jste nesmírně silný slon. Pokud se skutečně pokusíte, můžete se osvobodit od společenských rutin nebo světonázorů.

Výběr je samozřejmě na vás. Neříkáme, že ʺmusíte někde založit zaměřenou komunitu nebo se k ní připojitʺ. Pokud se rozhodnete, můžete zůstat žít ve společnosti, můžete mít normální práci a tak dále. Ale můžete si svobodně vybrat, které společenské rutiny a jaké společenské světonázory si osvojíte. Jen si uvědomte, že činy mají důsledky a že ubližování druhým znamená ubližování sobě. Ale kromě toho můžete svůj život utvářet tak, jak uznáte za vhodné. Pokud se vás společnost pokusí připoutat k tyči, jste více než dost silní na to, abyste odmítli.
Příběh o slonovi ilustruje něco jiného. Slon si myslí, že je jen bezmocné slabé zvíře, které vlastně nemá jinou možnost, než projít každodenní rutinou, zatímco je velmi silný tvor, který může snadno dramaticky změnit svůj život, pokud se tak rozhodne.

Všichni máte mnohem větší potenciál, než si uvědomujete. Opravdu můžete dělat téměř cokoli, na co si vzpomenete. Kdybych vám dokázal ukázat vizi toho, jaký by mohl být váš život, kdy byste důsledně pracovali na svém zdokonalování, většina z vás by plakala štěstím. Pak byste pilně pracovali na dosažení tohoto cíle a díky svému důslednému jednání byste dosáhli svého vysněného života.
Klíčovým slovem je konzistence. Obvykle není efektivní rozhodnout se ʺdobře, od nynějška budu trávit mnoho hodin každý týden tím, abych se zlepšil nebo dosáhl svého snuʺ. Možná to na krátkou chvíli dokážete, ale pak se vaše síla vůle vyčerpá a zahodíte celý svůj záměr.

Mnohem efektivnější je přidat rutinu, kterou cítíte realistickou. Pokud to znamená, že si každý týden přidáte půl hodiny práce navíc, skvělé, začněte tam. Jakmile vás nová rutina nebude nijak zvlášť zatěžovat, můžete ji kdykoli rozšířit nebo přidat novou. Pozemšťané mají tendenci přeceňovat, jak moc mohou změnit svůj život za týden, a podceňovat, jak moc mohou změnit svůj život za rok.
být perfektní. máš celý svůj život vyřešený příští týden. Vše, co navrhujeme, je důsledná práce na zlepšení sebe sama nebo důsledná práce na dosažení svého snu, investováním týdenního množství času a energie, které jsou realistické. Začít v malém je naprosto v pořádku, své rutiny a úsilí můžete rozšířit později.

Pomalu a stabilně vyhrajete závod. Pokud budete soustavně pracovat na tom, abyste se zlepšili nebo dosáhli svého snu, dosáhnete toho rychleji, než si myslíte. A pokud si nejste jistí, kolik byste měli dělat nebo času investovat, můžete si vždy pomyslet nebo říci: ʺsrdce, co mám dnes dělat?ʺ Odpověď, kterou dostanete okamžitě, je odpověď z vašeho srdce. Ve skutečnosti by pro mnohé z vás bylo dobrým experimentem položit si tuto otázku každý den po dobu jednoho měsíce a pak udělat, co říká. Po měsíci můžete posoudit, zda se vám výsledky líbí a zda chcete v této rutině pokračovat. Berte to jako experiment.

Jste neuvěřitelně mocné a milující bytosti. Můžete dělat téměř cokoli, co vás napadne. Pokud budete důsledně pracovat na svém zdokonalování nebo dosažení svého snu, naprosto výrazně zlepšíte svůj život. Jednoho dne se ohlédnete a pomyslíte si: ʺJsem tak vděčný, že jsem v tu chvíli začal obracet svůj život, protože jsem teď mnohem šťastnější, než jsem býval. Můžeš to udělat.
Dnes vás opouštím se vší láskou a přáním všeho dobrého. velmi si tě vážím. Vím, že Země je tvrdá, ale také vím, že jste všichni velmi silní sloni.
Tvůj hvězdný bratr,
Hakann

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/08/09/hakann-you-can-do-so-much-more-than-you-realize/

Zpět