284 ČAS a HOJNOST Aug Tellez

[ Ezoterika ] 2020-04-24

Existuje gravitační "čas", který se nachází v nejvzdálenějším dosahu od ?povrchu? multivesmíru, přičemž všechny věci se dějí ve stejný okamžik a tento okamžik se může natáhnout tak, aby zahrnoval všechny případy v hyperdimenzionálním rozsahu zkušeností.

Všechny události, ke kterým dochází v tomto místním prostředí, se odehrávají v rychlosti, nebo v "záznamovém" formátu, kterému trvá "věky", než se dostane na povrch hyperprostoru, kde se sloučí do souvislého formátu kombinovaných výsledných informací všech fyzických nebo omezených vnímání jedinečných časových zážitků.

Jinými slovy, rychlejší než světelné komunikační odpovědi umožňuje komunikace s "vyšší úrovní", kde jsou v multivesmíru obsažené souběžné dráhy lidského intelektu dosažené poznáním různých civilizací jako kvant duší v harmonické rezonanci.

Vyžaduje, aby většina našich myslí pracovala v souzvuku, aby poskytla dostatečnou zpracovatelskou kapacitu ke sdělení jednotlivých významů a detailů, které by jinak vyžadovaly celý život jednotlivých osob v jednom nebo více nosičích.

Už jsme s tím začali, protože internet funguje jako "fúzní" centrum, kde lze všechny interaktivní uzly pozastavit a později spojit dohromady prostřednictvím pružné kontrolované správy informací.

Pokud dokážeme v systému s uzavřenou smyčkou ovládat dostatek informací, můžeme znovu vytvořit a vyvolat vnímání řízeného času. Kolem každého jednotlivého časového uzlu v informační síti mohou být vyvolány bubliny potenciálu a poté je lze v omezeném rozsahu přemístit.

Způsob, jakým tyto bubliny interagují, nemusí být přímá fyzická interakce, ale může se ohnout a zdeformovat v rozsahu, v jakém by se fyzická interakce interpretovala jako přímá, aniž by se změnilo pozorování nebo vědomí. (pozn. pracujme na přijetí, že možné je vše)

Singulární pohled je vjemová iluze, jakési celostní vnímání všeobsažnosti a oddělení, které se musí posunout a otevřít do latentní a stálé jednoty ve větším měřítku, aby bylo umožněno prvotní vnímání.

Důvodem, proč si lidé myslí, že jsou odloučení je určitý počet lidí, kteří společně vytvářejí iluzi nedostatku + každý, kdo to vědomě podporuje. (pozn. pracujte na hojnosti pro všechny).

Zdroj: https://augtellez.wordpress.com/2020/04/24/27571/

Zpět