2823 Ashian: Uzemnění energií Jennifer Crokaert

[ Ezoterika ] 2022-07-11

Q: Jsou neklidné časy, kdy se zdá, že energie kolem nás raketově rotují - alespoň pro mě - co mi můžeš nabídnout jako moudrost v těchto neskutečných časech, kdy se všechno mění a nic se nemění dost rychle v jiných ohledech.
A: Zdravíme všechny, kdo tyto vibrace cítí v lásce a hlavně v míru. Ano, probíhá velká transformace, roste vlna odporu a změna bude a musí nastat jako nevyhnutelnost. Jste skutečně na vrcholu. Všimněte si, že jsme neřekli ʺbrzyʺ. Ve skutečnosti se nacházíte na nebeské klenbě. Nacházíte se ve Vzestupu. Většina z vás, kteří čtou tato slova, pocítí změnu energií. Někteří z vás budou více rezonovat s vířícími vibracemi změn, jiní si všimnou zvýšeného pocitu očekávání a vzrušení, ještě více z vás se bude cítit ztraceně, neukotveně a mlhavě a někteří z vás se budou cítit otupěle. Stejně jako je v duze mnoho barev, z nichž všechny jsou světelné, je i ve Vzestupu mnoho vibrací energie.

Zásadním krokem je vyčištění starých vibrací. Nelze znovu naplnit hrnec, pokud je již plný. Ještě lépe: vyprázdněte hrnec, vložte ho do pece k recyklaci, a vytvořte nový hrnec, který je vytesán vaší vlastní rukou, vytvořený díky vaší vizi, péči a lásce. Už nepotřebujete hrnec, který vytvořil někdo jiný a řekl vám, že ho musíte používat.

Dejte průchod své kreativitě. Ať hrnec odráží vás. Ať váš život, vaše láska, váš domov, vaše práce, každý aspekt vašeho života odráží radost z toho, kým jste. Nezáleží na tom, jestli jste dosud neměli čas nebo dokonce chuť objevovat, kdo jste a co vám zní, začněte teď. Vlastněte svůj vlastní život TEĎ. Udělejte dnes něco, cokoli, co vyjádří VÁS ve vašem životě. Jste jiskrou Božského ve formě. Vyjádřete svou božskou tvůrčí sílu. Může to být tak malá věc, jako je pět minut u šálku čaje nebo úklid jediného šuplíku, nebo tak velká, jako je zkoumání alternativní kariéry.
Vy jste změna, tak buďte změnou. Každý malý tvůrčí, pečující nebo milující čin uzemní novou časovou linii a stabilizuje energie. Každý malý pozitivní čin dává energiím změny tvůrčí zaměření, místo abyste je nechali projít skrze sebe, nevěděli, jak se vyjádřit, a vytvářeli zmatek. Malujte, zpívejte, dívejte se do zdi, usmívejte se, nabídněte někomu ruku, rameno, objetí, zasaďte semínko, vyčistěte řeku....

Vtip je v tom, že tyto abstraktní energie uzemníte v malých, praktických láskyplných činech. To je ta alchymie. Vzít potenciální energii a manifestovat z ní. To je Vzestup, to je vědomé vytváření svého života, krok za krokem, posun do hlubších, posvátných prostor vašeho nekonečného srdce vaším vlastním způsobem, ve vašem vlastním čase. Vyžádejte si tuto energii, a využijte sílu manifestovat, kterou vám nabízí. Vlastněte svou transformaci na své Gaii. Vlastněte tento Vzestup.
Pomáháte Vzestupu tím, že jednoduše uzemňujete energii malými (nebo velkými!) činy, které vás povznášejí. Vaše radost pak pozvedá kolektivní energii ještě výš: je to blahodárný kruh.
Energie je nekonečná a tvořivá. Nyní zaplavuje vaši planetu jako nikdy předtím. Přivlastněte si ji tím, že ji učiníte osobní a uděláte něco malého, co vás pozvedne. Krok za krokem vytvoříte vše, co potřebujete, vyléčíte vše, co je třeba vyléčit, a zažijete vše, co si vaše Duše, vaše Vyšší Já, přáli zažít, než jste se inkarnovali.

Q: Takže abychom vyvážili globální převrat, půjdeme cestou malého, praktického a osobního?

A: Lépe bychom to nevyjádřili!

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/07/11/ashian-grounding-these-energies/

Zpět