2819 St. Germain: Staseed kontrakt Sharon Stewart

[ Ezoterika ] 2022-07-11

Otázky od čtenářů
Q: Než jsem se inkarnovala na Zemi, jsem prožila mnoho inkarnací, které, jak jsem pochopila, byly ve vyšších dimenzích než 3D. Je mi 66 let, a pokud nebudu mít dost času na vzestup před ukončením smlouvy, co se stane se mnou a s mnoha hvězdnými semínky jako jsem já?
A: Záleží na tom, co hvězdné semínko v tomto životě smluvně zavázalo. Pokud je ve smlouvě vaší duše uvedeno, že máte podstoupit vzestup na úroveň páté dimenze, pak to musíte udělat, pokud ne v tomto životě, tak v příštím.
Pokud tomu tak nebylo, pokud takovou smlouvu nemáte, pak se jednoduše vrátíte domů.
Některá hvězdná semínka však mají smlouvu na několik životů na Zemi, ve třetí, čtvrté a dokonce i v páté dimenzi. Osobní smlouvy určují, co se s každým člověkem stane.
Pokud cítíte, že chcete více času, pak jednoduše požádejte o více času.

Q: Jaký je váš názor na to, co děláte? Jak může člověk, který cítí zoufalství a beznaděj, sebevražedné sklony, rychle překonat tento pocit a udržet si vyšší vibrace a myšlení?

A: Zaměřte se na opak. Okamžitě.
Zde je příklad scénáře:
Sharon se cítí beznadějně. Žije v malém městě, kde je obecná úroveň vědomí hluboko pod úrovní jejího. Mluví s lidmi a v rozhovoru s nikým nenachází uspokojení. Co by tedy měla Sharon dělat?
Pokračuje ve své práci. O své mimozemské povaze bude mluvit s každým, kdo ji bude poslouchat, protože je to její vyšší dimenzionální přirozenost a její vyšší vibrace. Našla lidi, kteří ji přijímají takovou, jaká je, a díky tomu neprožívá těžké deprese. Sharon si také uvědomuje, že je kvůli fyziologii svých rodičů depresivní, dělá vše pro to, aby si udržela zdraví, a nyní užívá aminokyseliny, aby odvrátila depresivní epizody.

Sharon: Funguje to. Taky chodím na sluníčko. To taky pomáhá. Další věc, kterou dělám jsou vedené meditace, abych ze sebe dostala otravné démonické náklonnosti, a provádím rebalancování čaker. Také jsem hodně pracovala se stíny, protože jsem se musela zbavit negativních vzorců myšlení, které mi dali rodiče
A: Správná energetická údržba je důležitá, protože jste neustále využíváni jako zdroj energetické potravy. Deprese a beznaděj mi říkají, že máte narušené aurické pole a potřebujete údržbu.
Jste v pozici, kdy můžete pro kolektiv udělat hodně, pokud se do toho pustíte.

Q: Moje matka trpí demencí a je tak těžké sledovat, jak to s ní jde z kopce. Jak mohou pečovatelé o lidi s demencí a příbuznými nemocemi lépe zvládat emocionální a psychické situace, když sledují, jak se zdravotní stav člověka zhoršuje?

A: Uvědomuji si, že je to hrozné prožívat spolu s pocitem bezmoci, když si uvědomíte, že pro ni nemůžete mnoho udělat. Ale připomenu vám promyšlenost života, nic není náhodné. Každou situaci si duše vybrala, aby ji prožila, včetně demence a pomalého úpadku. Naštěstí však tato duše požádala vaši duši, aby jí byla v tomto období jejího úpadku nápomocna, a vaše duše souhlasila, že tu pro tuto osobu bude.
Sepište, jak se cítíte. Vyjděte se svými pocity na veřejnost a mějte soucit se sebou i se svou matkou.
Nevyčítejte si a nebuďte na sebe přísní, neobviňujte se z toho, co prožívá ona. Nevyčítejte si, pokud máte pocit, že od vás žádá víc, než jí můžete dát. Buďte k sobě laskavá a buďte laskavá i k ní, jak vím, že jste.
Mít otevřené srdce je obtížné na planetě se svobodnou vůlí v nižších dimenzích, kde může být život krutý. Pochopte, že nejste sami, ale dejte svému srdci čas, aby vám řeklo, jak se cítí.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/07/11/saint-germain-staseed-contracts/

Zpět